Zoek in de Evenementen
 Artiest          
    Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   do 14 dec 17De Lassies De Lassies Dienstencentrum Linkeroever Antwerpen - België 19u00www.elsschot.be 
   do 14 dec 17Lucas Van den Eynde, Barbara Dex, Clara Cleymans Kleinkunsteiland De Klassiekers Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - België 20u00www.zaventem.be/nl/681/content/2428/cultuurcentrum-de-factorij.html 
   do 14 dec 17Steven Goegebeur De man van morgen CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   vr 15 dec 17Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club CC de Werft Geel - België 14u00www.dewerft.be 
   vr 15 dec 17Della Bosiers, Bert Verbeke en Jelle Cleymans ZING-VECHT-HUIL-BID-LACH-WERK-en-BEWONDER Bartholomeus Kerk Kortemark - België 20u00www.oo-kunst-be 
   vr 15 dec 17Lucas Van den Eynde, Barbara Dex, Clara Cleymans Kleinkunsteiland De Klassiekers GC De Steenoven Herzele - België 20u15steenoven.herzele.be 
   vr 15 dec 17Steven Goegebeur De man van morgen CC De Steiger Boom - België 20u15UITVERKOCHT 
   vr 15 dec 17Guido Belcanto Liefde & Devotie Cultuurcentrum Merksem - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 16 dec 17Guido Belcanto Liefde & Devotie OC De Kleine Beer Beernem - België 20u00www.beernem.be 
   za 16 dec 17Zsa Zsa Zsu Zsa Zsa Zsu Kerstmarkt Deinze Deinze - België 20u00 
   za 16 dec 17Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   za 16 dec 17Micheline Van Hautem Brel & Brass CC De Ster - Gemeentelijke schouwburg Willebroek -  20u15ccdester.willebroek.be 
   za 16 dec 17Lucas Van den Eynde, Barbara Dex, Clara Cleymans Kleinkunsteiland De Klassiekers Den Blank Overijse - België 20u30www.denblank.be 
   za 16 dec 17Della Bosiers, Bert Verbeke en Jelle Cleymans ZING-VECHT-HUIL-BID-LACH-WERK-en-BEWONDER CC Brasschaat, Ruiterhal Brasschaat - België 20u30UITVERKOCHT 
   zo 17 dec 17Smeulders & Smeulders Bachattelles CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 11u00www.debreughel.be 
   zo 17 dec 17Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club CC De Herbakker ( org: vzw Sterrenparade) Eeklo - België 15u00www.vzwsterrenparade.be 
   zo 17 dec 17JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw GC De Kluize Oosterzele - België 15u00www.gcdekluize.be 
   zo 17 dec 17Guido Belcanto Zo goed als alleen Zuiderkouter Harelbeke - België 18u00www.detrukendoos.be / de.trukendoos@telenet.be 
   zo 17 dec 17An Nelissen De Gelukmonoloog CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00015 250 770 
   zo 17 dec 17Nigel Williams Comedy Act Café Opcd - De Bierproeverij Ardooie - België 20u00https://www.facebook.com/events/1287130331397354/?ti=ic 
   ma 18 dec 17Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Museumtheater - Zwijgershoek Sint-Niklaas - België 10u00Schoolvoorstelling 
   ma 18 dec 17Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Museumtheater - Zwijgershoek Sint-Niklaas - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 19 dec 17Barbara Dex Akoestisch Kiosk Sint Donatuspark Leuven - België 20u00 
   wo 20 dec 17Steven Goegebeur De man van morgen GC De Markthallen Herk-De-Stad - België 20u15www.demarkthallen.be 
   wo 20 dec 17Lucas Van den Eynde, Barbara Dex, Clara Cleymans Kleinkunsteiland De Klassiekers Den Amer Diest - België 20u30UITVERKOCHT 
   do 21 dec 17An Nelissen De Gelukmonoloog Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   do 21 dec 17Lucas Van den Eynde, Tine Embrechts, Clara Cleymans Kleinkunsteiland De Klassiekers CC Palethe Overpelt - België 20u30UITVERKOCHT 
   vr 22 dec 17Barbara Dex Gastoptreden De Zoerla Westerlo - België 20u00 
   vr 22 dec 17Steven Goegebeur De man van morgen Den Blank Overijse - België 20u30www.denblank.be 
   za 23 dec 17Jelle Cleymans Gastoptreden CC 't Schaliken Herentals - België 15u00014 219 088 
   za 23 dec 17Sabien Tiels Gastoptreden CC 't Schaliken Herentals - België 15u00014 219 088 
   za 23 dec 17Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Schakel Waregem - België 20u00www.ccdeschakel.be 
   za 23 dec 17Barbara Dex Kerstconcert Sint-Willibrorduskerk  Rijkevorsel - België 20u00toerisme@rijkevorsel.be 
   za 23 dec 17Percussive geTIKt - Try Out Schouwburg Luchtbal Antwerpen - België 20u30www.ccluchtbal.be 
   do 28 dec 17Ida van Dril Kodo CC Palethe Overpelt - België 14u00www.palethe.be 
   vr 5 jan 18Nigel Williams Comedy Act Wintervonk - JC Vizit Wilrijk - België 20u30www.ccdekern.be 
   vr 5 jan 18Nele Goossens Comedy Act Wintervonk - JC Vizit Wilrijk - België 20u30www.ccdekern.be 
   vr 5 jan 18Guido Belcanto Liefde & Devotie De Bist Wilrijk - België 20u30www.ccdekern.be 
   za 6 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Scharpoord Knokke-Heist - België 20u00cultuur.knokke-heist.be 
   za 6 jan 18Barbara Dex Gastoptreden CC Stroming Berlare - België 20u00 
   zo 7 jan 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club De Roma Borgerhout - België 15u00www.deroma.be 
   di 9 jan 18Ida van Dril Kodo CC Achterolmen Maaseik - België 13u50Schoolvoorstelling 
   di 9 jan 18JL Band Last but not least CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 14u30www.hetbolwerk.be 
   wo 10 jan 18Ida van Dril Kodo CC Achterolmen Maaseik - België 10u00Schoolvoorstelling 
   wo 10 jan 18Vitalski, Parlé Texas, Veston, Bert Lezy  Kleinste revue van Vlaanderen O.C. De Merselborre Vlezenbeek - Sint-Pieters-Leeuw - België 14u00www.colomaspl.be 
   wo 10 jan 18Sandrine Gastoptreden Wednesday Night Jams - Carré Willebroek Willebroek - België 20u00 
   do 11 jan 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 GC De Moelie Linkebeek - België 20u00www.demoelie.be 
   do 11 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen GC 't Heilaar Beerse - België 20u15UITVERKOCHT 
   vr 12 jan 18Guido Belcanto Liefde & Devotie GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00UITVERKOCHT 
   vr 12 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen GC 't Heilaar Beerse - België 20u15www.heilaar.be 
   vr 12 jan 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   vr 12 jan 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Fakkeltheater, Zware Zaal Antwerpen - België 20u30www.fakkelteater.be 
   za 13 jan 18Guido Belcanto Liefde & Devotie OC De Witte Merel Lint - België 20u00/webshoplint.recreatex.be/Tickets/Overview 
   za 13 jan 18Bert Kruismans Het was (is) maar om te lachen... CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15/ccaartselaar.recreatex.be 
   za 13 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 13 jan 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Fakkeltheater, Zware Zaal Antwerpen - België 20u30www.fakkelteater.be 
   zo 14 jan 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Bij De Vieze Gasten Gent - België 15u00www.deviezegasten.org 
   ma 15 jan 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak CC De Kollebloem Puurs - België 09u15Schoolvoorstelling 
   ma 15 jan 18Ida van Dril Kodo Schouwburg Rex Mol - België 10u30Schoolvoorstelling 
   ma 15 jan 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak CC De Kollebloem Puurs - België 10u30Schoolvoorstelling 
   ma 15 jan 18Ida van Dril Kodo Schouwburg Rex Mol - België 13u30Schoolvoorstelling 
   ma 15 jan 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak CC De Kollebloem Puurs - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 16 jan 18Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde Den Blank Overijse - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 16 jan 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club CC De Mol Lier - België 14u00www.lierscultuurcentrum.be 
   di 16 jan 18Intgeniep Intgeniep - JEUKT CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   wo 17 jan 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club GC De Mena Rotselaar - België 20u30inschrijvingen.rotselaar.be 
   do 18 jan 18Ida van Dril Kodo De Branding Middelkerke - België 10u00Schoolvoorstelling 
   do 18 jan 18De Lassies De Lassies Zaal 't Getouw Mol - België 14u00www.getouw.be 
   do 18 jan 18Ida van Dril Kodo De Branding Middelkerke - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 18 jan 18Bert Kruismans Het was (is) maar om te lachen... Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - België 20u00www.zaventem.be/nl/681/content/2428/cultuurcentrum-de-factorij.html 
   do 18 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen Den Amer Diest - België 20u30www.ccdiest.be 
   do 18 jan 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   vr 19 jan 18Percussive GeTIKt Casino Beringen Beringen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   vr 19 jan 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes Parochiecentrum Schriek Schriek - België 20u00015 235 372 
   vr 19 jan 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Mimuze Kalmthout - België 20u00www.mimuze.be 
   vr 19 jan 18Percussive GeTIKt Casino Beringen Beringen - België 20u15www.ccberingen.be 
   vr 19 jan 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   vr 19 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen Cultureel Centrum Lanaken - België 20u15www.cclanaken.be 
   vr 19 jan 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club Capenberg Oxaco Center vzw Boechout -  20u30capenberg@skynet.be 
   za 20 jan 18De Bonanzas The Wonder Years GC Brecht Brecht - België 15u00UITVERKOCHT 
   za 20 jan 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   za 20 jan 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw OC De Kleine Beer Beernem - België 20u00www.beernem.be 
   za 20 jan 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Dienstencentrum  Schilde - België 20u00www.schilde.be 
   za 20 jan 18Percossa Bam Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   za 20 jan 18Percussive GeTIKt CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   za 20 jan 18Barbara Dex Gastoptreden Kursaal Oostende Oostende - België 20u30 
   za 20 jan 18Dirk Denoyelle & Kris De Jean Alles behalve stand-up Parochiecentrum Bouwel - België 20u300488 373 958 
   zo 21 jan 18Jelle Cleymans Hotel Vocal Fakkelteater, Rode Zaal Antwerpen - België 12u00www.fakkelteater.be 
   zo 21 jan 18An Nelissen De Gelukmonoloog Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u1503 202 46 46 
   ma 22 jan 18Percussive GeTIKt CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 09u00Schoolvoorstelling 
   ma 22 jan 18Percussive GeTIKt CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 11u00Schoolvoorstelling 
   ma 22 jan 18Percussive GeTIKt CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 23 jan 18Lenny Kuhr Gekust door Eeuwigheid GC De Plak Diepenbeek - België 14u00vrijetijdsloket@diepenbeek.be 
   do 25 jan 18Lenny Kuhr Gekust door Eeuwigheid CC De Ster - Gemeentelijke schouwburg Willebroek -  13u30ccdester.willebroek.be 
   do 25 jan 18Sonny vande Putte Ode aan... CC Jan Tervaert Hamme - België 14u00www.jantervaert.be 
   do 25 jan 18JL Band Last but not least GC De Bosuil Overijse - België 14u00www.debosuil.be 
   do 25 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Kollebloem Puurs - België 20u00www.ccdekollebloem.be 
   do 25 jan 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 GC De Zandloper Wemmel - België 20u00www.dezandloper.be 
   do 25 jan 18Bert Kruismans Het was (is) maar om te lachen... GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   vr 26 jan 18Frank Cools OUD GOUD - Volume 2 Dienstencentrum De Ontmoeting Beerse - België 14u00www.heilaar.be 
   vr 26 jan 18Jelle Cleymans Gastoptreden coStA Antwerpen - België 20u00www.cosintandries.be 
   vr 26 jan 18Vitalski Vitalski speelt Victor Glorieux Het Stadsmagazijn Antwerpen - België 20u00www.stadsmagazijn.be 
   vr 26 jan 18Clara Cleymans Gastoptreden coStA Antwerpen - België 20u00www.cosintandries.be 
   vr 26 jan 18Dirk Denoyelle & Kris De Jean Alles behalve stand-up Gravenhof Hoboken - België 20u00www.gravenhof.org 
   vr 26 jan 18Guido Belcanto Zo goed als alleen OC De Notelaar Malle - België 20u00www.malle.be 
   vr 26 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   vr 26 jan 18Sabien Tiels & Marcel de Groot Sabien Tiels & Marcel de Groot GC Den Ichter Opglabbeek - België 20u15www.uitinopglabbeek.be 
   vr 26 jan 18Johnny Trash Standup Comedian Zaal Ter Heide Pijpelheide - Booischot - België 20u300495 281 336 
   za 27 jan 18Percussive GeTIKt GC De Stringe Vichte - Anzegem - België 20u00www.anzegem.be/vrije-tijd/cultuur 
   za 27 jan 18Guido Belcanto Zo goed als alleen Mimuze Kalmthout - België 20u00www.mimuze.be 
   za 27 jan 18Steven Goegebeur De man van morgen CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   za 27 jan 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u30www.zwaneberg.be 
   za 27 jan 18Jelle Cleymans Gastoptreden Sporthal De Damburg Bocholt - België 20u45www.sintlaurentius.be 
   za 27 jan 18Sabien Tiels Gastoptreden CC De Kruisboog - Manège Tienen - België 21u00 
   zo 28 jan 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC Achterolmen Maaseik - België 11u00www.achterolmen.be 
   zo 28 jan 18Jelle Cleymans Hotel Vocal Fakkelteater, Rode Zaal Antwerpen - België 12u00www.fakkelteater.be 
   di 30 jan 18Ida van Dril Kodo CC De Mol Lier - België 09u15Schoolvoorstelling 
   di 30 jan 18Percussive GeTIKt CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 30 jan 18Ida van Dril Kodo CC De Mol Lier - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 30 jan 18Ida van Dril Kodo CC De Mol Lier - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 30 jan 18Percussive GeTIKt CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 1 feb 18Percussive GeTIKt CC De Adelberg Lommel - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 1 feb 18Ashton Brothers Enfants Terribles Cultuurhuis De Leest Izegem - België 20u00www.deleest.be 
   do 1 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 C.C. Coloma Sint-Pieters-Leeuw - België 20u30www.colomaspl.be 
   vr 2 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   vr 2 feb 18Zsa Zsa Zsu Zsa Zsa Zsu CC De Breughel - Concertzaal De Wolken Bree - België 20u15www.debreughel.be 
   vr 2 feb 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  GC Den Ichter Opglabbeek - België 20u15www.uitinopglabbeek.be 
   vr 2 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 20u30www.cultuurcentrumbrasschaat.be 
   za 3 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Nova  Nazareth - Eke - België 20u00www.popallure.be 
   za 3 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem-Sleidinge - België 20u00www.evergem.be/cultuurcentrum 
   za 3 feb 18Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue OC 't Waaigat Zwijndrecht - Burcht - België 20u00www.zwijndrecht.be 
   za 3 feb 18Joost van Hyfte Comedy Act Zaal Sint Paulus Zwevegem - België 20u000475 699 600 
   za 3 feb 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes Zaal 't Getouw Mol - België 20u15www.getouw.be 
   za 3 feb 18The Jacquelines Leaving the circus Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 3 feb 18Nele Goossens Dag Janine en dag José De Vredeberg Lier - België 21u00jouwverhaal@telenet.be 
   zo 4 feb 18Jelle Cleymans Hotel Vocal Fakkelteater, Rode Zaal Antwerpen - België 12u00www.fakkelteater.be 
   ma 5 feb 18Johnny Trash Standup Comedian Taverne Haspengouw Zepperen (Sint-Truiden) -  20u00www.tavernehaspengouw.be 
   di 6 feb 18Ida van Dril Kodo GC De Steenoven Herzele - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 6 feb 18Ida van Dril Kodo GC De Steenoven Herzele - België 13u45Schoolvoorstelling 
   wo 7 feb 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Kunstencentrum De Vlasbloem Nieuwkerken-Waas - België 20u00 
   wo 7 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Het Gasthuis Aarschot - België 20u00UITVERKOCHT 
   wo 7 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   wo 7 feb 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC De Mena Rotselaar - België 20u30inschrijvingen.rotselaar.be 
   do 8 feb 18Percussive GeTIKt CC Nova - De Poort Wetteren - België 10u30Schoolvoorstelling 
   do 8 feb 18Percussive GeTIKt CC Nova - De Poort Wetteren - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 8 feb 18Hubert Damen Als de liefde niet bestond BIB Elsschot Antwerpen - België 19u30www.elsschot.be 
   do 8 feb 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - België 20u00www.zaventem.be/nl/681/content/2428/cultuurcentrum-de-factorij.html 
   do 8 feb 18Percussive GeTIKt CC Nova - De Poort Wetteren - België 20u00www.ccnovawetteren.be 
   do 8 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - België 20u15www.debogaard.be 
   do 8 feb 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht de Warande - Kuub Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   do 8 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   vr 9 feb 18Ida van Dril Kodo OC 't Waaigat Zwijndrecht - Burcht - België 10u30Schoolvoorstelling 
   vr 9 feb 18Ida van Dril Kodo OC 't Waaigat Zwijndrecht - Burcht - België 13u45Schoolvoorstelling 
   vr 9 feb 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Cultuurhuis Tessenderlo Tessenderlo - België 14u00www.tessenderlo.be 
   vr 9 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC Scharpoord Knokke-Heist - België 20u00cultuur.knokke-heist.be 
   vr 9 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen City Nieuwpoort - België 20u00www.cultuurnieuwpoort.be 
   vr 9 feb 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht de Warande - Kuub Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   vr 9 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 10 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   za 10 feb 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   za 10 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 Cultuurhuis Tessenderlo Tessenderlo - België 20u00www.tessenderlo.be 
   za 10 feb 18Percossa Bam CC De Fabriek Sint-Lievens-Houtem - België 20u00www.sint-lievens-houtem.be 
   za 10 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC De Steenoven Herzele - België 20u15steenoven.herzele.be 
   za 10 feb 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club CC Den Hoogen Pad Adegem - België 20u30www.denhoogenpad.be 
   ma 12 feb 18Steven Goegebeur Comedy Act Dienstencentrum 't Dokske Merksem - België 14u00www.ccmerksem.be 
   do 15 feb 18Jackobond Blijven gaan Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u30www.arenbergschouwburg.be 
   vr 16 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 20u00www.westerlo.be/e-loket 
   vr 16 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Achterolmen Maaseik - België 20u15www.achterolmen.be 
   vr 16 feb 18Nele Goossens Dag Janine en dag José THEATER M Mechelen -  20u30www.theaterM.be 
   za 17 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Kollebloem Puurs - België 20u00www.ccdekollebloem.be 
   za 17 feb 18Bert Kruismans Het was (is) maar om te lachen... GC De Stegel Kinrooi - België 20u00www.kinrooi.be 
   za 17 feb 18Micheline Van Hautem Brel & Brass Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   za 17 feb 18Zsa Zsa Zsu Zsa Zsa Zsu GC Hoogendonck Waasmunster - België 20u00georgette.keppens@compaqnet.be 
   za 17 feb 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC Deurne Podium Deurne - België 20u30www.ccdeurne.be 
   za 17 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   za 17 feb 18Vitalski Don Vitalski speelt de ideale schoonzoon JH De Mans Meeuwen - België 21u00www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   za 17 feb 18Nele Goossens Dag Janine en dag José JH De Mans Meeuwen - België 21u00www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   ma 19 feb 18Ida van Dril Kodo CC 't Aambeeld Aartselaar - België 10u30Schoolvoorstelling 
   ma 19 feb 18Ida van Dril Kodo CC 't Aambeeld Aartselaar - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 20 feb 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Brouckere Torhout - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 20 feb 18Ida van Dril Kodo Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 20 feb 18Ida van Dril Kodo Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - België 13u45Schoolvoorstelling 
   di 20 feb 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Brouckere Torhout - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 20 feb 18Sonny Vande Putte Dansnamiddag als In de tijd van toen BICC 't Poorthuis Peer - België 14u00www.biccpeer.be 
   di 20 feb 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Peeriscoop Gorinchem - Nederland 20u30 
   wo 21 feb 18Percossa Bam CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   do 22 feb 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Biekorf Lebbeke - België 10u00Schoolvoorstelling 
   do 22 feb 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Biekorf Lebbeke - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 22 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC 't Schaliken Herentals - België 20u00UITVERKOCHT 
   do 22 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   do 22 feb 18Jackobond Blijven gaan Casino Beringen Beringen - België 20u15www.ccberingen.be 
   do 22 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 GC Hof ten Hemelrijk Opwijk - België 20u30cultuur.opwijk.be 
   do 22 feb 18Percossa Bam CC De Herbakker Eeklo - België 20u30UITVERKOCHT 
   vr 23 feb 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Biekorf Lebbeke - België 10u00Schoolvoorstelling 
   vr 23 feb 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   vr 23 feb 18Sabien Tiels Gastoptreden Wieze - Oktoberhallen Lebbeke - België 20u00 
   vr 23 feb 18JackoBond Gastoptreden Wieze - Oktoberhallen Lebbeke - België 20u00 
   vr 23 feb 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   vr 23 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15UITVERKOCHT 
   vr 23 feb 18Nele Goossens Dag Janine en dag José GC Brecht Brecht - België 20u15UITVERKOCHT 
   vr 23 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Herbakker ( org: vzw Sterrenparade) Eeklo - België 20u30www.vzwsterrenparade.be 
   vr 23 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - België 20u30www.deboesdaalhoeve.be 
   za 24 feb 18Sabien Tiels Gastoptreden Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen -  00u00www.academiemaasmechelen.be 
   za 24 feb 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   za 24 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 GC Het Koetshuis Roosdaal - België 20u00www.koetshuisroosdaal.be 
   za 24 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Dienstencentrum  Schilde - België 20u00www.schilde.be 
   za 24 feb 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   za 24 feb 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes OC Merksemdok Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 24 feb 18Percossa Bam CC Guldenberg Wevelgem - België 20u15www.ccwevelgem.be 
   za 24 feb 18Vitalski Vitalski speelt Victor Glorieux Nova Antwerpen-Kiel - België 20u15www.nova-kiel.be 
   za 24 feb 18Les Désaxés Sax Den Blank Overijse - België 20u30www.denblank.be 
   za 24 feb 18Nigel Williams Comedy Act Het Keizershof Turnhout -  21u30www.het-keizershof.be 
   za 24 feb 18Johnny Trash Standup Comedian Het Keizershof Turnhout -  21u30www.het-keizershof.be 
   zo 25 feb 18Nigel Williams Comedy Act Feestzaal SOG Waregem - België 10u00www.kwb.be/waregem-gaverke 
   zo 25 feb 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Theaterzaal Roxy Temse - België 15u00www.cultuurcentrumtemse.be 
   zo 25 feb 18Barbara Dex Gastoptreden Cultuurcentrum Sint-Pieters-Woluwe - België 15u00 
   zo 25 feb 18Sabien Tiels Gastoptreden Cultuurcentrum Sint-Pieters-Woluwe - België 15u00 
   ma 26 feb 18Ida van Dril Kodo GC Cultuurfabriek Sijsele - Damme - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 27 feb 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak OC Marke Marke - België 14u00Schoolvoorstelling 
   wo 28 feb 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Stadsschouwburg Sint Niklaas Sint-Niklaas - België 20u00www.ccsint-niklaas.be 
   wo 28 feb 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 Café 't Goed Voorbeeld Lier - België 20u00info@goedvoorbeeld.be 
   wo 28 feb 18Nigel Williams Comedy Act CC De Herbakker Eeklo - België 20u30www.ccdeherbakker.be 
   do 1 mrt 18Lenny Kuhr Gekust door Eeuwigheid GC Den Egger Scherpenheuvel - België 14u00www.denegger.be 
   do 1 mrt 18Along Comes Mary Dusted Treasures CC Jan Tervaert Hamme - België 14u00www.jantervaert.be 
   do 1 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Nova - Theaterzaal Wetteren - België 20u00www.ccnovawetteren.be 
   do 1 mrt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Theater De Roxy Sint-Truiden - België 20u15www.deroxy.be 
   do 1 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   do 1 mrt 18Nigel Williams Comedy Act Centrum Netwerk Aalst - België 20u30www.facebook.com/comedygeencinema 
   vr 2 mrt 18Percussive GeTIKt De Warandepoort Tervuren - België 13u30Schoolvoorstelling 
   vr 2 mrt 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   vr 2 mrt 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes Kerk van Male Brugge - België 20u00 
   vr 2 mrt 18Clara Cleymans & Jo Mahieu Club 27 Theaterzaal Roxy Temse - België 20u15www.cultuurcentrumtemse.be 
   vr 2 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie GC Ter Kommen Hoeselt - België 20u15www.terkommen.be 
   vr 2 mrt 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Casino Beringen Beringen - België 20u15www.ccberingen.be 
   vr 2 mrt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Theater De Roxy Sint-Truiden - België 20u15www.deroxy.be 
   vr 2 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 20u30www.ccasse.be 
   vr 2 mrt 18Percussive GeTIKt De Warandepoort Tervuren - België 20u30www.dewarandepoort.be 
   za 3 mrt 18Jackobond Blijven gaan GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   za 3 mrt 18Sabien Tiels & Marcel de Groot Sabien Tiels & Marcel de Groot GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   za 3 mrt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Theater De Roxy Sint-Truiden - België 20u15www.deroxy.be 
   za 3 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC Casino Houthalen-Helchteren - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 3 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC Palethe Overpelt - België 20u30UITVERKOCHT 
   za 3 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Deurne Podium Deurne - België 20u30UITVERKOCHT 
   ma 5 mrt 18Ida van Dril Kodo Vrijetijdscentrum De Kruierie Balen - België 10u30Schoolvoorstelling 
   ma 5 mrt 18Ida van Dril Kodo Vrijetijdscentrum De Kruierie Balen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 6 mrt 18Ida van Dril Kodo Theaterzaal Roxy Temse - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 6 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC De Maere Tielt-Winge - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 6 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC De Maere Tielt-Winge - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 6 mrt 18Ida van Dril Kodo Theaterzaal Roxy Temse - België 13u45Schoolvoorstelling 
   wo 7 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15UITVERKOCHT 
   wo 7 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen Schouwburg Rex Mol - België 20u15UITVERKOCHT 
   do 8 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! City Nieuwpoort - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 8 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   do 8 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15UITVERKOCHT 
   vr 9 mrt 18Percussive GeTIKt CC De Mol Lier - België 14u00Schoolvoorstelling 
   vr 9 mrt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Wielingencentrum De Haan - Wenduine - België 20u00UITVERKOCHT 
   vr 9 mrt 18Sabien Tiels Mannelijk schoon CC Achterolmen Maaseik - België 20u15www.achterolmen.be 
   vr 9 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 10 mrt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht GC De Muze van Meise Meise - België 20u00www.demuzevanmeise.be 
   za 10 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC De Pit Buggenhout - België 20u00www.gcdepit.be 
   za 10 mrt 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC 't Kwadrant Diegem - België 20u00www.machelen.be 
   za 10 mrt 18Nigel Williams Comedy Act 't Gravenhof Torhout - België 20u00www.driekart.be 
   za 10 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   za 10 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC Mechelen - Stadsschouwburg Mechelen - België 20u15www.cultuurcentrummechelen.be 
   za 10 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   zo 11 mrt 18Barbara Dex Akoestisch Sint-Godelievekerk Brugge - België 15u00www.vkonzeark.be 
   zo 11 mrt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Spiegeltent - Herentals Herentals - België 18u00 
   ma 12 mrt 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak CC Palethe Overpelt - België 13u30Schoolvoorstelling 
   ma 12 mrt 18Nigel Williams Comedy Act Taverne Haspengouw Zepperen (Sint-Truiden) -  20u00www.tavernehaspengouw.be 
   di 13 mrt 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak CC Palethe Overpelt - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 13 mrt 18Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak CC Palethe Overpelt - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 13 mrt 18Vitalski, Parlé Texas, Veston, Bert Lezy  Kleinste revue van Vlaanderen CC Het Spoor Harelbeke - België 14u30www.cchetspoor.be 
   wo 14 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC De Wildeman Herent - België 20u30UITVERKOCHT 
   do 15 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Cultuurhuis De Leest Izegem - België 20u00www.deleest.be 
   do 15 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen GC De Volkskring Lede - België 20u00www.volkskring.lede.be 
   vr 16 mrt 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen De Wiek Zele - België 20u00www.dewiek.be 
   vr 16 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Cultuurhuis Tessenderlo Tessenderlo - België 20u00www.tessenderlo.be 
   vr 16 mrt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   vr 16 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie GC De Steenoven Herzele - België 20u15steenoven.herzele.be 
   vr 16 mrt 18Nigel Williams Comedy Act POC De Kantine Poesele - Nevele - België 20u1509/371.64.01 
   vr 16 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Westrand Dilbeek - België 20u30www.westrand.be 
   za 17 mrt 18Ida van Dril Kodo GC Den Egger Scherpenheuvel - België 15u00www.denegger.be 
   za 17 mrt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u00www.degoubloem.be/nele.html 
   za 17 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   za 17 mrt 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes CC 't Schaliken Herentals - België 20u00www.schaliken.be 
   za 17 mrt 18Ivan en Emile Clavardages CC Kruispunt Diksmuide - België 20u00www.cckruispunt.be 
   za 17 mrt 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC De Grote Post Oostende - België 20u00www.degrotepost.be 
   za 17 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Plomblom Ninove - België 20u00www.jeroenevents.be 
   za 17 mrt 18Hans de Booij Hans de Booij Buurthuis Laakdal Laakdal - België 20u000473 383 437 
   za 17 mrt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Concertgebouw Brugge Brugge - België 20u00 
   za 17 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells OC De Witte Merel Lint - België 20u00UITVERKOCHT 
   za 17 mrt 18Micheline Van Hautem Brel & Brass Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   za 17 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 17 mrt 18De Bonanzas A tribute to the sixties Gemeentehal Vosselaar - België 22u30 
   zo 18 mrt 18Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue CC De Kern Wilrijk - België 14u30www.ccdekern.be 
   zo 18 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Mol Lier - België 15u00www.lierscultuurcentrum.be 
   di 20 mrt 18Ida van Dril Kodo CC De Adelberg Lommel - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 20 mrt 18Sonny vande Putte Ode aan... CC De Mol Lier - België 14u00www.lierscultuurcentrum.be 
   wo 21 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00UITVERKOCHT 
   wo 21 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurcentrum Maasmechelen - België 20u15www.ccmaasmechelen.be 
   do 22 mrt 18De Bonanzas The Wonder Years CC De Ster - Gemeentelijke schouwburg Willebroek -  13u30ccdester.willebroek.be 
   do 22 mrt 18Bar Sansevaria  GC Hoogendonck Waasmunster - België 14u30www.waasmunster.be/webwinkel 
   do 22 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   vr 23 mrt 18Steven Goegebeur Comedy Act Dienstencentrum De Brem Merksem - België 14u00www.ccmerksem.be 
   vr 23 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC de Kam Wezembeek-Oppem - België 20u00www.dekam.be 
   vr 23 mrt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   vr 23 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Groenzaal - Sint Bavo Gent - België 20u00www.dekorf.be 
   vr 23 mrt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Wielingencentrum De Haan - Wenduine - België 20u00UITVERKOCHT 
   vr 23 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida CC De Steiger Menen - België 20u15www.ccdesteiger.be 
   za 24 mrt 18Sandrine Gastoptreden Roxy Temse - België 20u0003 774 25 65 
   za 24 mrt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Casino Beringen Beringen - België 20u15011 450 310 
   za 24 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Adelberg Lommel - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 24 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Kern Wilrijk - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 24 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   za 24 mrt 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC Warande Liedekerke - België 20u30www.liedekerke.be 
   za 24 mrt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Café Malvine - Zaal Grétry Heffen - België 21u00www.cafemalvine.be 
   zo 25 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! OC De Witte Merel Lint - België 10u30Schoolvoorstelling 
   zo 25 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! OC De Witte Merel Lint - België 14u30Schoolvoorstelling 
   zo 25 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   di 27 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC Den Egger Scherpenheuvel - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 27 mrt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CC De Borre Bierbeek - België 14u00www.ccdeborre.be 
   wo 28 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen de Warande - Kuub Turnhout - België 20u15UITVERKOCHT 
   wo 28 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - België 20u30www.deboesdaalhoeve.be 
   do 29 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC 't Vondel Halle - België 10u30Schoolvoorstelling 
   do 29 mrt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC 't Vondel Halle - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 29 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   do 29 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00UITVERKOCHT 
   do 29 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida Den Amer Diest - België 20u30www.ccdiest.be 
   do 29 mrt 18Jelle Cleymans Napoleon XXIII - akoestisch Streektheater Den Heuvel Alphen - Nederland 20u30www.denheuvel.org/kaartverkoop/jelle-cleymans/ 
   vr 30 mrt 18Steven Goegebeur De man van morgen M.E.C. Staf Versluys Bredene - België 20u00www.stafversluys-centrum.be 
   vr 30 mrt 18Viva Dalida Viva Dalida CC Nova - Theaterzaal Wetteren - België 20u00www.ccnovawetteren.be 
   vr 30 mrt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CC De Wissel Wingene (Zwevezele) - België 20u00www.wingene.be 
   vr 30 mrt 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC Zwaneberg Heist op den Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   vr 30 mrt 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes CC Het Gasthuis Aarschot - België 20u00www.hetgasthuis.be 
   vr 30 mrt 18Jan De Smet Gastoptreden Bibliotheek Genk Genk - België 20u15www.c-minecultuurcentrum.be 
   vr 30 mrt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 20u15www.debreughel.be 
   vr 30 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC de Werft Geel - België 20u15UITVERKOCHT 
   vr 30 mrt 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 31 mrt 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC Guldenberg Wevelgem - België 20u15www.ccwevelgem.be 
   vr 6 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Guldenberg Wevelgem - België 20u15www.ccwevelgem.be 
   vr 6 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 7 apr 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC De Wouwer Ravels - België 20u00www.dewouwer.be 
   za 7 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen GC Ter Kommen Hoeselt - België 20u15www.terkommen.be 
   za 7 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15UITVERKOCHT 
   do 12 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30UITVERKOCHT 
   vr 13 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   vr 13 apr 18Viva Dalida Viva Dalida 30CC/Schouwburg Leuven - België 20u00www.30cc.be 
   vr 13 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC DeWoeker Oudenaarde - België 20u30www.dewoeker.be 
   za 14 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   za 14 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie M.E.C. Staf Versluys Bredene - België 20u00www.stafversluys-centrum.be 
   za 14 apr 18De Bonanzas The Wonder Years GC De Ster Ichtegem - België 20u00www.ichtegem.be 
   za 14 apr 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes Sint Bavokerk Houthulst - Merkem - België 20u00051 544 745 
   za 14 apr 18Viva Dalida Viva Dalida CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   za 14 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 20u15www.debreughel.be 
   di 17 apr 18Ida van Dril Kodo CC Ter Vesten Beveren - België 11u00Schoolvoorstelling 
   di 17 apr 18Frank Cools OUD GOUD - Volume 2 CC De Mol Lier - België 14u00www.lierscultuurcentrum.be 
   di 17 apr 18Ida van Dril Kodo CC Ter Vesten Beveren - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 17 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Borre Bierbeek - België 20u00www.ccdeborre.be 
   wo 18 apr 18Ida van Dril Kodo CC Ter Vesten Beveren - België 09u15Schoolvoorstelling 
   wo 18 apr 18Ida van Dril Kodo CC Ter Vesten Beveren - België 11u00Schoolvoorstelling 
   wo 18 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen cultuurcentrum Hasselt Hasselt - België 20u00www.ccha.be 
   wo 18 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Borre Bierbeek - België 20u00UITVERKOCHT 
   do 19 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC De Klaproos Nevele - Landegem - België 20u00UITVERKOCHT 
   do 19 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen GC 't Blikveld Bonheiden - België 20u15UITVERKOCHT 
   do 19 apr 18Jackobond Blijven gaan CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 20u30www.ccasse.be 
   vr 20 apr 18Viva Dalida Viva Dalida CC Zoetegem Zottegem - België 20u00www.cczoetegem.be 
   vr 20 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC De Volkskring Lede - België 20u00www.volkskring.lede.be 
   vr 20 apr 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC De Plomblom Ninove - België 20u00www.ccdeplomblom.org 
   vr 20 apr 18Jan De Smet Gastoptreden De Muze van Meise Meise - België 20u00 
   vr 20 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen Casino Beringen Beringen - België 20u15www.ccberingen.be 
   vr 20 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Steiger Menen - België 20u15www.ccdesteiger.be 
   vr 20 apr 18Fred Delfgaauw In de wachtkamer van de liefde CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 20u15www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   vr 20 apr 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw GC De Maere Tielt-Winge - België 20u15www.tielt-winge.be 
   za 21 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Guldepoort Zulte-Machelen - België 20u00www.feestencultuurmachelen.be 
   za 21 apr 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Centrum Ysara Nieuwpoort - Bad - België 20u00www.cultuurnieuwpoort.be 
   za 21 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells De Wiek Zele - België 20u00www.dewiek.be 
   za 21 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   za 21 apr 18Intgeniep Intgeniep - JEUKT G.C. Het Koetshuis Roosdaal - België 20u00054 326 917 
   zo 22 apr 18De Lassies De Lassies GC 't Blikveld Bonheiden - België 14u30www.blikveld.be 
   zo 22 apr 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Den Amer Diest - België 14u30www.ccdiest.be 
   zo 22 apr 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Den Amer Diest - België 16u30www.ccdiest.be 
   ma 23 apr 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Ekerse theaterzaal Ekeren - België 20u00www.ekersetheaterzaal.be 
   di 24 apr 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Ekerse theaterzaal Ekeren - België 20u00www.ekersetheaterzaal.be 
   di 24 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells GC 't Blikveld Bonheiden - België 20u15UITVERKOCHT 
   wo 25 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie CC De Borre Bierbeek - België 20u00www.ccdeborre.be 
   wo 25 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells Cultuurcentrum Maasmechelen - België 20u15www.ccmaasmechelen.be 
   do 26 apr 18Percussive GeTIKt De Zoerla Westerlo - België 10u00Schoolvoorstelling 
   do 26 apr 18Percussive GeTIKt De Zoerla Westerlo - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 26 apr 18Sonny vande Putte Ode aan... CC Stroming Berlare - België 15u00www.ccstroming.be 
   do 26 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells CC De Brouckere Torhout - België 20u00www.ccdebrouckere.be 
   do 26 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00UITVERKOCHT 
   do 26 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie GC 't Heilaar Beerse - België 20u15UITVERKOCHT 
   do 26 apr 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Kristuskoning Kerk Antwerpen - België 20u30 
   vr 27 apr 18Jelle Cleymans Gastoptreden CC 't Vondel Halle - België 20u00 
   vr 27 apr 18Nigel Williams Comedy Act Sint Pieterszaal Kuurne - België 20u00 
   vr 27 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00UITVERKOCHT 
   vr 27 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie GC 't Heilaar Beerse - België 20u15www.heilaar.be 
   vr 27 apr 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  de Warande - Kuub Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   vr 27 apr 18Ben Segers, Bert Huysentruyt, Dominique Mondelaers en Lucas Van den Eynde Hells Bells G.C. De Melkerij Zemst - België 20u30UITVERKOCHT 
   za 28 apr 18De Bonanzas The Wonder Years OC De Notelaar Malle - België 20u00www.malle.be 
   za 28 apr 18Barbara Dex Gastoptreden The Broms Lille - België 20u00 
   za 28 apr 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen GC De Kroon Bocholt - België 20u15www.bocholt.be 
   za 28 apr 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 28 apr 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 20u30www.ccasse.be 
   zo 29 apr 18Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club GC De Steenoven Herzele - België 15u00www.puella.be 
   zo 29 apr 18De Bonanzas A tribute to the sixties Bouwkermis Retie Retie - België 18u00Gratis inkom 
   wo 2 mei 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Cultuurhuis De Leest Izegem - België 14u30www.deleest.be 
   do 3 mei 18Nele Goossens Comedy Act Centrum Netwerk Aalst - België 16u00www.facebook.com/comedygeencinema 
   do 3 mei 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - België 20u30www.deboesdaalhoeve.be 
   do 3 mei 18Jasper Posson Comedy-Act Centrum Netwerk Aalst - België 20u30www.facebook.com/comedygeencinema 
   vr 4 mei 18Viva Dalida Viva Dalida CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   vr 4 mei 18Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue GC De Muze van Meise Meise - België 20u00www.demuzevanmeise.be 
   vr 4 mei 18Nigel Williams Comedy Act CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   vr 4 mei 18Adam Fields Comedy Acts CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   vr 4 mei 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u30www.zwaneberg.be 
   vr 4 mei 18Guido Belcanto Zo goed als alleen Cinema De Keizer Lichtervelde - België 20u30www.witlofsessies.be 
   za 5 mei 18Guido Belcanto Gastoptreden CC Westrand Dilbeek - België 20u00 
   za 5 mei 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Schouwburg Rex Mol - België 20u15www.getouw.be 
   zo 6 mei 18The Jacquelines Leaving the circus   - België 13u00
   zo 6 mei 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 14u30www.ccasse.be 
   zo 6 mei 18Viva Dalida Viva Dalida CC De Grote Post Oostende - België 15u00www.degrotepost.be 
   zo 6 mei 18Guido Belcanto Liefde & Devotie   - België 15u00
   ma 7 mei 18Ida van Dril Kodo BICC 't Poorthuis Peer - België 10u30Schoolvoorstelling 
   ma 7 mei 18Ida van Dril Kodo BICC 't Poorthuis Peer - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 8 mei 18Viva Dalida Viva Dalida cultuurcentrum Hasselt Hasselt - België 20u00www.ccha.be 
   vr 11 mei 18Barbara Dex Gastoptreden Sint Theresiacollege Eksaarde - België 20u00 
   vr 11 mei 18Percussive GeTIKt CC De Kruisboog - Zaal Manège Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   vr 11 mei 18Viva Dalida Viva Dalida CC Mechelen - Stadsschouwburg Mechelen - België 20u15www.cultuurcentrummechelen.be 
   za 12 mei 18Barbara Dex Gastoptreden Sint Theresiacollege Eksaarde - België 20u00 
   ma 14 mei 18Het Kleinkunstfestival Elly & Rikkert + Ed Kooyman Het Oude Badhuis Antwerpen - België 14u00www.oudebadhuis.be 
   di 15 mei 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC De Lijsterbes Kraainem - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 15 mei 18Jan De Smet & Kim Duchateau Ik stuur mezelf wel op! Arjaantheater Geraardsbergen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 15 mei 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CC De Biekorf Lebbeke - België 14u00www.ccdebiekorf.be 
   di 15 mei 18Het Kleinkunstfestival Elly & Rikkert + Ed Kooyman Arenbergschouwburg Antwerpen - België 14u00www.arenbergschouwburg.be 
   do 17 mei 18Bar Sansevaria  CC Deurne Podium Deurne - België 14u00www.ccdeurne.be 
   vr 25 mei 18Viva Dalida Viva Dalida CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   zo 27 mei 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht De Roma Borgerhout - België 15u00www.deroma.be 
   vr 1 jun 18Jan De Smet Solo en zonder veel cinema KKapel Heuvels Kapellen - België 19u3003 568 79 27 
   za 2 jun 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes De Kapel Zoersel - België 20u00www.zoersel.be/ 
   zo 3 jun 18Vitalski, Parlé Texas, Veston, Bert Lezy  Kleinste revue van Vlaanderen Het Stadsmagazijn Antwerpen - België 20u00www.stadsmagazijn.be 
   do 14 jun 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht de Warande - Kuub Turnhout - België 14u00www.warande.be 
   zo 17 jun 18Smeulders & Smeulders Bachattelles Kasteel van Uitbergen Uitbergen - België 11u00www.ccstroming.be 
   vr 6 jul 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Gemeentehuis Schelle Schelle - België 20u0003 871 98 24 
   ma 9 jul 18Jelle Cleymans, Lucas Van den Eynde, Barbara Dex en Della Bosiers Kleinkunstparels 11 juli viering - Blankenberge Blankenberge -  20u00 
   wo 11 jul 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CC Scharpoord Knokke-Heist - België 11u00cultuur.knokke-heist.be 
   wo 11 jul 18Jelle Cleymans Live met groep 11 juli viering Berlaar Berlaar - België 20u00gratis toegang 
   do 19 jul 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Dirk Verhaegen Zoersel - België 20u00Gratis toegang 
   vr 27 jul 18Jan De Smet Solo en zonder veel cinema M'Eire Morough Folkfestival Dendermonde - België 22u00 
   ma 6 aug 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Steeg Kermis Balen - België 21u00Gratis toegang 
   wo 15 aug 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Feestzaal De Watermolen Balegem - België 00u00 
   vr 17 aug 18De Bonanzas The Wonder Years Feesttent Sint-Pauwels - België 21u30 
   za 18 aug 18De Bonanzas The Wonder Years Oosthoven On Stage Oud-Turnhout - België 22u00www.imanibelgium.org 
   zo 2 sep 18JL Band Last but not least De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 14u00www.westerlo.be/e-loket 
   za 29 sep 18Barbara Dex Gastoptreden Feestzaal De Verrekijker Wingene - België 20u30 
   za 29 sep 18Barbara Dex Live met band Feestzaal De Verrekijker Wingene - België 21u30 
   vr 12 okt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Het Keizershof Turnhout -  20u30www.het-keizershof.be 
   za 13 okt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Het Keizershof Turnhout -  20u30www.het-keizershof.be 
   za 17 nov 18JackoBond Gastoptreden Ons Nest Edegem - België 20u00 
   vr 23 nov 18De Bonanzas A tribute to the sixties Sportcomplex Bleukens Balen - België 20u00014 744 050 
   zo 9 dec 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Gravenhof Hoboken - België 14u00www.gravenhof.org