Zoek in de Evenementen
 Artiest    
    Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   di 22 mei 18Frank Cools OUD GOUD - Volume 2 Spiegeltentfestival Ninove - België 14u00 
   wo 23 mei 18Patrick Deltenre, Eric Melaerts, Bart De Nolf en Bruno Castellucci What a wonderful ... TOOTS Dancing Heuvelhof Ramsel ( Herselt) - België 20u00info@retrofestivalaarschot.be 
   do 24 mei 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC Guldenberg Wevelgem - België 20u00www.ccwevelgem.be 
   vr 25 mei 18Viva Dalida Viva Dalida CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   vr 25 mei 18Coco Jr., Jelle Cleymans, Thomas De Wit en Hubert Damen Mannen Centrum Ysara Nieuwpoort - Bad - België 20u00www.cultuurnieuwpoort.be 
   za 26 mei 18Barbara Dex Gastoptreden Sporthal Steengoed Maaseik - België 00u00www.devooruitgang.be 
   za 26 mei 18Smeulders & Smeulders Bachattelles CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   zo 27 mei 18Zsa Zsa Zsu inTrio Opvangcentrum Meihof Lint - België 13u15/webshoplint.recreatex.be/Tickets/Overview 
   zo 27 mei 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht De Roma Borgerhout - België 15u00www.deroma.be 
   zo 27 mei 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! De Kroon - Openlucht Dendermonde - België 17u00 
   zo 27 mei 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Slotpark Oosterhout Oosterhout - Nederland 19u00 
   do 31 mei 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Stadsschouwburg Mechelen Mechelen - België 20u00http://brugge.iticketsro.com/uitinmechelen/nl-NL/events 
   do 31 mei 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC Zwaneberg - Blauwe zaal Heist-op-den-Berg - België 20u00https://www.zwaneberg.be/e787/dex-tot-de-tweede-macht 
   vr 1 jun 18Jan De Smet Solo en zonder veel cinema KKapel Heuvels Kapellen - België 19u3003 568 79 27 
   za 2 jun 18Along Comes Mary Dusted Treasures Kamp Knalt Leopoldsburg - België 19u00www.ccleopoldsburg.be 
   za 2 jun 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes De Kapel Zoersel - België 20u00www.zoersel.be/ 
   zo 3 jun 18Vitalski, Parlé Texas, Veston, Bert Lezy  Kleinste revue van Vlaanderen Het Stadsmagazijn Antwerpen - België 15u00www.stadsmagazijn.be 
   di 5 jun 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00015 250 770 
   wo 6 jun 18Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u1503 202 46 46 
   vr 8 jun 18Jelle Cleymans Napoleon XXIII - akoestisch Dienstencentrum Schilde - België 20u30floor.geudens07@gmail.com 
   za 9 jun 18Amaryllis Temmerman Gastoptreden CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 21u30 
   za 9 jun 18Barbara Dex Gastoptreden Kasteel van Westerlo Westerlo - België 22u300477 847 067 
   za 9 jun 18Steven Goegebeur Gastoptreden Kasteel van Westerlo Westerlo - België 22u300477 847 067 
   do 14 jun 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht de Warande - Kuub Turnhout - België 14u00UITVERKOCHT 
   vr 15 jun 18De Bonanzas A tribute to the sixties Trottinetten Koers Vorselaar - België 19u30gratis toegang 
   za 16 jun 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Tuin De Pastorij Olmen Olmen - België 20u00gratis inkom 
   zo 17 jun 18Smeulders & Smeulders Bachattelles Kasteel van Uitbergen Uitbergen - België 11u00www.ccstroming.be 
   zo 17 jun 18Barbara Dex Gastoptreden PXL Congrescentrum Hasselt - België 19u00 
   vr 22 jun 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets AB Bierfeesten Oudenaarde - België 00u00Gratis toegang 
   za 23 jun 18Guido Belcanto Liefde & Devotie AB Bierfeesten Oudenaarde - België 19u30Gratis toegang 
   zo 24 jun 18Veston Festival Ramblas Antwerpen - België 18u30Gratis toegang 
   vr 29 jun 18Nigel Williams Comedy Act Feesttent - Humbeekse Kanaalfeesten Humbeek - België 20u00www.ccstrombeek.be 
   zo 1 jul 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Pulptuur - Gemeentepark Kapellen - België 15u40www.cckapellen.be 
   zo 1 jul 18Johnny Trash Comedy act Pulptuur - Gemeentepark Kapellen - België 18u00www.cckapellen.be 
   zo 1 jul 18Barbara Dex Gastoptreden Openlucht Sint Katelijne Waver Sint Katelijne Waver - België 19u15 
   di 3 jul 18Dex & Deruytters Dex & Deruytters Het Keizershof Turnhout -  20u30www.het-keizershof.be 
   wo 4 jul 18Nigel Williams Comedy Act TVL Vertellingen: Tuin Va de Pastorij Houthalen Houthalen - België 20u00 
   vr 6 jul 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Gemeentehuis Schelle Schelle - België 20u0003 871 98 24 
   vr 6 jul 18Barbara Dex Akoestisch CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u30www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   vr 6 jul 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Kasteelpark Halle - Zoersel Halle - Zoersel - België 22u00gratis toegang 
   za 7 jul 18Along Comes Mary Dusted Treasures 11 juli viering - Wommelgem Wommelgem - België 17u00Gratis toegang 
   za 7 jul 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes JGC Bergenmeers Destelbergen - België 20u00Gratis toegang 
   za 7 jul 18Della Bosiers, Bert Verbeke en Jelle Cleymans Zing-vecht-huil-bid-lach-werk-en-bewonder GC De Klaproos Nevele - Landegem - België 20u15www.nevele.be 
   za 7 jul 18Barbara Dex Gastoptreden Openlucht Denderleeuw Denderleeuw - België 21u30 
   zo 8 jul 18Veston Veel beterschap Gemeentelijke Basisschool De Kangoeroe Dessel - België 10u30Gratis toegang 
   zo 8 jul 18Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC Ten Weyngaert Vorst - België 11u00 
   zo 8 jul 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! 11 juli viering - Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - België 15u00www.ccmortsel.be 
   zo 8 jul 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Veltwijckpark Ekeren - België 16u00 
   zo 8 jul 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Park Krankhoeve Bonheiden - België 20u30www.blikveld.be 
   zo 8 jul 18Jelle Cleymans Live met groep De Kapel Zoersel - België 21u0003 298 00 00 
   ma 9 jul 18Jelle Cleymans, Barbara Dex, Della Bosiers en JackoBond Kleinkunstparels 11 juli viering - Blankenberge Blankenberge -  20u00Gratis toegang 
   ma 9 jul 18Nigel Williams Comedy Act ATV-Vertellingen : Sint Bernardusabdij Hemiksem - België 20u00 
   di 10 jul 18Jelle Cleymans, Barbara Dex, Della Bosiers en JackoBond Kleinkunstparels Kasteelhoeve - zomercafé 1700 - België 00u00www.westrand.be 
   di 10 jul 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw OC 't Waaigat Zwijndrecht - Burcht - België 20u00www.zwijndrecht.be 
   wo 11 jul 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CC Scharpoord Knokke-Heist - België 11u00cultuur.knokke-heist.be 
   wo 11 jul 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! 11 juli - Gemeentepark Brasschaat Brasschaat - België 17u30www.cultuurcentrumbrasschaat.be 
   wo 11 jul 18Guido Belcanto Liefde & Devotie 11 juli viering - Markt Zottegem - België 19u00www.cczoetegem.be 
   wo 11 jul 18Sabien Tiels Gastoptreden CC De Velinx Tongeren - België 20u00www.develinx.be 
   wo 11 jul 18Jelle Cleymans Live met groep 11 juli viering Berlaar Berlaar - België 20u00gratis toegang 
   wo 11 jul 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets 11 juli viering - Tielt Tielt - België 20u00www.gildhof.be 
   wo 11 jul 18Johnny Trash Comedy act Spiegeltent Kiezegem - België 20u00www.kiezegemkermis.be 
   wo 11 jul 18Wigbert Van Lierde Wigbert in Trio 11-juli Buggenhout Buggenhout - België 20u30 
   do 12 jul 18Nigel Williams Comedy Act TV OOST Vertellingen: Speelplein Wilgenstraat Lebbeke - België 20u00 
   do 12 jul 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Openlucht Lier Lier - België 21u30 
   vr 13 jul 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - België 23u15Gratis toegang 
   zo 15 jul 18Marcel Vanthilt Marcel Vanthilt Sint-Jacobs Gent - België 23u30
   ma 16 jul 18Nele Goossens Comedy Act ATV Vertellingen - Plantentuin Arboretum Kalmthout - België 20u00 
   ma 16 jul 18Della Bosiers, Bert Verbeke en Jelle Cleymans Zing-vecht-huil-bid-lach-werk-en-bewonder Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - België 23u30Gratis toegang 
   wo 18 jul 18Vitalski Comedy Act TVL Vertellingen - Kerkplein Hechtel-Eksel Hechtel-Eksel - België 20u00 
   wo 18 jul 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Dirk Verhaegen Zoersel - België 20u00Gratis toegang 
   wo 18 jul 18Jelle Cleymans Live met groep Abdijpark Geraardsbergen - België 21u15 
   do 19 jul 18Barbara Dex Akoestisch Gentse Feesten - Sint Baafshuis Gent - België 11u00Gratis inkom 
   do 19 jul 18Barbara Dex Akoestisch Gentse Feesten - Sint Baafshuis Gent - België 16u00Gratis inkom 
   do 19 jul 18Vitalski Comedy Act TV OOST Vertellingen: De Zwarte Flesch Pollare - België 20u00 
   vr 20 jul 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Rivierenhof Openluchtfestival Deurne - België 14u00www.ccdeurne.be 
   vr 20 jul 18Lost Heroes Lost Heroes JH De Bogaard Geel - België 20u30Gratis toegang 
   za 21 jul 18Barbara Dex Live met band Gladiolen Olen - België 21u00 
   zo 22 jul 18De Bonanzas A tribute to the sixties Park Krankhoeve Bonheiden - België 21u00www.blikveld.be 
   zo 22 jul 18Patrick Deltenre, Eric Melaerts, Bart De Nolf en Bruno Castellucci What a wonderful ... TOOTS Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - België 21u30Gratis toegang 
   zo 22 jul 18Viva Dalida Viva Dalida Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - België 23u15Gratis toegang 
   ma 23 jul 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Stroppenconcerten Halle - België 20u15 
   vr 27 jul 18Jan De Smet Solo en zonder veel cinema M'Eire Morough Folkfestival Dendermonde - België 22u00 
   vr 27 jul 18Lost Heroes Lost Heroes Kasteelpark Halle - Zoersel Halle - Zoersel - België 22u00gratis toegang 
   zo 29 jul 18Jelle Cleymans Live met groep Kleinkunstfestival Olen Olen - België 14u00Gratis toegang 
   zo 29 jul 18Jan De Smet Gastoptreden Kleinkunstfestival Olen Olen - België 14u00Gratis toegang 
   zo 29 jul 18Steven Goegebeur Gastoptreden Kleinkunstfestival Olen Olen - België 14u00Gratis toegang 
   zo 29 jul 18Dex & Deruytters Dex & Deruytters TerreinenWittouck Ardooie - België 14u30 
   zo 29 jul 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Kleinkunstfestival Olen Olen - België 16u30Gratis toegang 
   di 31 jul 18Bert Kruismans Comedy Act Pastorij Groot-Vorst Laakdal - België 20u30Gratis toegang 
   wo 1 aug 18Nele Goossens Comedy Act TVL Vertellingen: Bastion Kessenich - België 20u00 
   vr 3 aug 18De Bonanzas A tribute to the sixties Turnhout Culinair Turnhout - België 20u30www.turnhoutculinair.com 
   za 4 aug 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Openlucht Lippelo Sint-Amands - België 21u00www.ccdekollebloem.be 
   zo 5 aug 18Amaryllis Temmerman Gastoptreden Openlucht Overmere Overmere - België 17u20 
   ma 6 aug 18Nigel Williams Comedy Act ATV Vertellingen: Park 's Herenbeemden Rumst - België 20u00 
   ma 6 aug 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Steeg Kermis Balen - België 21u00Gratis toegang 
   di 7 aug 18Nele Goossens Comedy Act Park Fort Liezele Puurs - België 20u30Gratis toegang 
   wo 8 aug 18Joost van Hyfte Comedy Act TVL Vertellingen - De Kimpel in Bilzen Bilzen - België 20u00 
   vr 10 aug 18Della Bosiers, Bert Verbeke en Jelle Cleymans Zing-vecht-huil-bid-lach-werk-en-bewonder Rivierenhof Openluchtfestival Deurne - België 14u00www.ccdeurne.be 
   vr 10 aug 18De Bonanzas A tribute to the sixties Kasteelpark Halle - Zoersel Halle - Zoersel - België 22u00gratis toegang 
   za 11 aug 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Openlucht - Culturele Site De Meet Sint-Laureins - België 21u00www.culturelesitedemeent.be 
   di 14 aug 18Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's De Lilse Bergen Lille - België 20u30Gratis toegang 
   wo 15 aug 18Barbara Dex Gastoptreden Feesttent Worstenfeesten Vlimmeren - België 19u00 
   wo 15 aug 18Guido Belcanto Liefde & Devotie Feestzaal De Watermolen Balegem - België 19u15www.bruisendbalegem.be 
   vr 17 aug 18Guido Belcanto Liefde & Devotie De Schuur Gierle - België 21u00www.balpopulairegierle.be 
   vr 17 aug 18De Bonanzas A tribute to the sixties Feesttent Sint Pauwels Sint-Pauwels - België 21u30gratis toegang 
   za 18 aug 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Kattenfeesten Meerhout Meerhout - België 00u00Gratis toegang 
   za 18 aug 18Lost Heroes Lost Heroes Kattenfeesten Meerhout Meerhout - België 19u45Gratis toegang 
   za 18 aug 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Bouwkermis Retie Retie - België 20u00Gratis inkom 
   za 18 aug 18De Bonanzas A tribute to the sixties Oosthoven On Stage Oud-Turnhout - België 22u00www.imanibelgium.org 
   zo 19 aug 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Park van Eden Antwerpen - België 14u30www.ccdekern.be 
   di 21 aug 18Joost van Hyfte Comedy Act Amfitheater Putte - België 20u30Gratis toegang 
   zo 26 aug 18De Bonanzas A tribute to the sixties Brilschanspark Berchem - België 00u00www.ccberchem.be 
   wo 29 aug 18Bert Kruismans Comedy Act TVL vertellingen - Michielshof Hamont Achel Hamont-Achel - België 20u00 
   do 30 aug 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  Donderse Dagen Herentals - België 20u30www.schaliken.be 
   do 30 aug 18De Bonanzas A tribute to the sixties Domein De Renesse Oostmalle - België 21u30www.muziekaanhetkasteel.be 
   za 1 sep 18Jan De Smet Solo en zonder veel cinema Bombelbas Festival Zottegem - België 00u00 
   za 1 sep 18Barbara Dex Gastoptreden Wieltjesfeesten Menen Menen - België 12u30 
   zo 2 sep 18JL Band Last but not least De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 14u00www.westerlo.be/e-loket 
   za 8 sep 18Jelle Cleymans Solo Openlucht GC 't Blikveld Bonheiden - België 20u30www.blikveld.be 
   zo 9 sep 18Dex & Deruytters Dex & Deruytters Manifiesta Bredene - België 00u00www.manifiesta.be 
   ma 10 sep 18Barbara Dex Gastoptreden Sporthal Eternit Kapelle-op-den-Bos - België 13u30 
   do 13 sep 18Marcel Vanthilt Cash Cash CC De Schakel - Oranjezaal Waregem - België 20u30www.ccdeschakel.be 
   vr 14 sep 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Zaal 't Getouw Mol - België 12u15www.getouw.be 
   vr 14 sep 18Scala Meisjesnamen De Warandepoort Tervuren - België 20u30www.dewarandepoort.be 
   zo 16 sep 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw De Roma Borgerhout - België 15u00www.deroma.be 
   di 18 sep 18Scala Meisjesnamen GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   wo 19 sep 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Provinciaal Domein Dommelhof Neerpelt - België 14u00www.neerpelt.be 
   wo 19 sep 18Along Comes Mary 1958 Exposed Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   wo 19 sep 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde de Warande Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   do 20 sep 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw De Roma Borgerhout - België 14u00www.deroma.be 
   vr 21 sep 18Steven Goegebeur De man van morgen CC 't Schaliken Herentals - België 20u00 
   vr 21 sep 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   vr 21 sep 18De Bonanzas The Wonder Years CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   vr 21 sep 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15www.dedjoelen.be 
   za 22 sep 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   za 22 sep 18Scala Meisjesnamen CC De Kollebloem Puurs - België 20u00www.ccdekollebloem.be 
   za 22 sep 18Marcel Vanthilt Cash Cash Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   za 22 sep 18Along Comes Mary 1958 Exposed CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 20u15www.debreughel.be 
   za 22 sep 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   di 25 sep 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC Zoetegem Zottegem - België 13u45Schoolvoorstelling 
   do 27 sep 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Cultuurcentrum Merksem - België 10u30Schoolvoorstelling 
   do 27 sep 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Cultuurcentrum Merksem - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 27 sep 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 14u00www.zwaneberg.be 
   do 27 sep 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft GC 't Blikveld Bonheiden - België 20u15www.blikveld.be 
   do 27 sep 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Fakkelteater, Rode Zaal Antwerpen - België 20u30www.fakkelteater.be 
   vr 28 sep 18Nele Goossens Dag Janine en dag José GC Den Bussel Keerbergen - België 20u000495 18 18 18 
   vr 28 sep 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   vr 28 sep 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   vr 28 sep 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Theater Markant Uden - Nederland 20u15www.theatermarkant.nl 
   vr 28 sep 18Scala Meisjesnamen CC 't Vondel Halle - België 20u30www.vondel.be 
   vr 28 sep 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Fakkelteater, Rode Zaal Antwerpen - België 20u30www.fakkelteater.be 
   vr 28 sep 18De Bonanzas A tribute to the sixties Cruise Zeebrugge - Hull  - België 21u30www.happyweekends.be/weekends/10-years-de-bonanzas-birthday-cruise 
   za 29 sep 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   za 29 sep 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   za 29 sep 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   za 29 sep 18Scala Meisjesnamen GC Den Ichter Opglabbeek - België 20u15www.denichter.be 
   za 29 sep 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Ledeltheater Oostburg - Nederland 20u15www.ledeltheater.nl 
   za 29 sep 18Barbara Dex Gastoptreden Feestzaal De Verrekijker Wingene - België 20u30 
   za 29 sep 18Barbara Dex Live met band Feestzaal De Verrekijker Wingene - België 21u30 
   za 29 sep 18De Bonanzas A tribute to the sixties Cruise Zeebrugge - Hull  - België 21u30www.happyweekends.be/weekends/10-years-de-bonanzas-birthday-cruise 
   zo 30 sep 18Emile Emile CC Jan Tervaert Hamme - België 10u40www.jantervaert.be 
   zo 30 sep 18Along Comes Mary 1958 Exposed CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 15u00www.ccbrugge.be 
   zo 30 sep 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht GC Hof ten Hemelrijk Opwijk - België 15u00cultuur.opwijk.be 
   ma 1 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Zinnema Brussel - België 13u30Schoolvoorstelling 
   ma 1 okt 18Ida van Dril Kodo CC Het Spoor Harelbeke - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 2 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Zinnema Brussel - België 10u30www.derinck.be 
   di 2 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Zinnema Brussel - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 2 okt 18Ida van Dril Kodo CC 't Schaliken Herentals - België 14u00www.schaliken.be 
   di 2 okt 18Amaryllis Temmerman, Eddy Temmerman & John Terra Mei ’68 : Congratulations ! CC De Borre Bierbeek - België 14u00www.ccdeborre.be 
   wo 3 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CC Stroming Berlare - België 15u00www.ccstroming.be 
   do 4 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik De Spil Roeselare - België 10u30www.despil.be 
   do 4 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik De Spil Roeselare - België 13u40Schoolvoorstelling 
   do 4 okt 18Scala Meisjesnamen CC 't Schaliken Herentals - België 20u15www.schaliken.be 
   do 4 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC Mechelen - Stadsschouwburg Mechelen - België 20u15www.cultuurcentrummechelen.be 
   do 4 okt 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   vr 5 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik O.C. De Merselborre Vlezenbeek - Sint-Pieters-Leeuw - België 10u00Schoolvoorstelling 
   vr 5 okt 18Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik O.C. De Merselborre Vlezenbeek - Sint-Pieters-Leeuw - België 13u00www.colomaspl.be 
   vr 5 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 20u00www.westerlo.be/e-loket 
   vr 5 okt 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem Wielingencentrum De Haan - Wenduine - België 20u00059 242 133 
   vr 5 okt 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Theater Kerkrade Kerkrade - Nederland 20u00www.plt.nl/ 
   vr 5 okt 18Roel Van Bambost Gastoptreden GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   vr 5 okt 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde GC 't Heilaar Beerse - België 20u15www.heilaar.be 
   vr 5 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Cultureel Centrum Lanaken - België 20u15www.cclanaken.be 
   vr 5 okt 18The Jacquelines Leaving the circus De Roma Borgerhout - België 20u15www.deroma.be 
   za 6 okt 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   za 6 okt 18Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's OC Linden Linden - België 20u00landelijke-gilde-linden@hotmail.com 
   za 6 okt 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde GC De Pit Buggenhout - België 20u00www.gcdepit.be 
   za 6 okt 18Scala Meisjesnamen Cultuurcentrum Het Perron Ieper - België 20u15www.hetperron.be 
   za 6 okt 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   za 6 okt 18Along Comes Mary 1958 Exposed Casino Beringen Beringen - België 20u15www.ccberingen.be 
   za 6 okt 18The Jacquelines Leaving the circus CC De Kern Wilrijk - België 20u30www.ccdekern.be 
   zo 7 okt 18Ida van Dril Kodo CC Palethe Overpelt - België 14u00www.palethe.be 
   zo 7 okt 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry CC Casino Houthalen-Helchteren - België 15u00casino.houthalen-helchteren.be 
   ma 8 okt 18De Bonanzas The Wonder Years CC 't Schaliken Herentals - België 14u00www.schaliken.be 
   di 9 okt 18Ida van Dril Kodo GC Hoogendonck Waasmunster - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 9 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - België 14u00www.westrand.be 
   di 9 okt 18De Bonanzas The Wonder Years CC 't Schaliken Herentals - België 14u00www.schaliken.be 
   di 9 okt 18Ida van Dril Kodo GC Hoogendonck Waasmunster - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 9 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC Ter Dilft Bornem - België 14u30www.terdilft.be 
   di 9 okt 18Scala Meisjesnamen CCHA/cultuurcentrum  Hasselt - België 20u00www.ccha.be 
   wo 10 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw GC Spikkerelle Avelgem - België 14u30www.avelgem.be/spikkerelle 
   wo 10 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 20u15www.debreughel.be 
   do 11 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw GC Het Koetshuis Roosdaal - België 14u00www.koetshuisroosdaal.be 
   vr 12 okt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Het Keizershof Turnhout -  20u30www.het-keizershof.be 
   vr 12 okt 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry CC De Herbakker Eeklo - België 20u30www.vzwsterrenparade.be 
   vr 12 okt 18Marcel Vanthilt Cash Cash CC De Ploter Ternat - België 20u30www.ccdeploter.be 
   vr 12 okt 18Scala Meisjesnamen Cinema Walburg Hamont-Achel - België 20u30aha.hamont-achel.be 
   za 13 okt 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC De Kollebloem Puurs - België 20u00www.ccdekollebloem.be 
   za 13 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 13 okt 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Het Keizershof Turnhout -  20u30www.het-keizershof.be 
   za 13 okt 18Scala Meisjesnamen CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   zo 14 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 15u00www.ccbrugge.be 
   zo 14 okt 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   di 16 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw de Warande - Kuub Turnhout - België 14u00www.warande.be 
   do 18 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC 't Vondel Halle - België 14u00www.vondel.be 
   do 18 okt 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft GC De Zandloper Wemmel - België 15u00www.dezandloper.be 
   do 18 okt 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets Schouwburg De Lawei Drachten - Nederland 20u00www.lawei.nl 
   do 18 okt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Haeck - Busschaert Wingene - België 20u00www.wingene.be 
   do 18 okt 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde De Roma Borgerhout - België 20u00www.deroma.be 
   do 18 okt 18Vitalski Don Vitalski speelt de ideale schoonzoon Fam. Loots - Theuwis Olen - België 20u00 
   do 18 okt 18Scala Meisjesnamen CC Guldenberg Wevelgem - België 20u15www.ccwevelgem.be 
   do 18 okt 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem GC 't Heilaar Beerse - België 20u15www.heilaar.be 
   vr 19 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Cultuurcentrum Merksem - België 14u00www.ccmerksem.be 
   vr 19 okt 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem De Wiek Zele - België 20u00www.dewiek.be 
   vr 19 okt 18De Bonanzas The Wonder Years GC Den Dries Retie - België 20u00reservaties@garifuna.be 
   vr 19 okt 18Scala Meisjesnamen Casino Beringen Beringen - België 20u15www.ccberingen.be 
   vr 19 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen Theaterzaal Roxy Temse - België 20u15www.cultuurcentrumtemse.be 
   vr 19 okt 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC Ter Dilft Bornem - België 20u30www.terdilft.be 
   za 20 okt 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   di 23 okt 18Vitalski Don Vitalski speelt de ideale schoonzoon Staminee De Living Heist-op-den-Berg - België 00u00www.stamineedeliving.be 
   di 23 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw CCHA/cultuurcentrum  Hasselt - België 15u00www.ccha.be 
   di 23 okt 18Nele Goossens Dag Janine en dag José Gemeenschapscentrum 't Gasthuis Wijnegem - België 20u00www.wijnegem.be 
   wo 24 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen CC De Borre Bierbeek - België 20u00www.ccdeborre.be 
   wo 24 okt 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   wo 24 okt 18Ashton Brothers Enfants Terribles Schouwburg Rex Mol - België 20u15www.getouw.be 
   do 25 okt 18Amaryllis Temmerman, Eddy Temmerman & John Terra Mei ’68 : Congratulations ! CC De Ster - Gemeentelijke schouwburg Willebroek -  13u30ccdester.willebroek.be 
   do 25 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC Scharpoord Knokke-Heist - België 14u30cultuur.knokke-heist.be 
   do 25 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurhuis Tessenderlo / het LOO Tessenderlo - België 20u00www.cultuurhuistessenderlo.be 
   do 25 okt 18Patrick Deltenre, Eric Melaerts, Bart De Nolf en Bruno Castellucci What a wonderful ... TOOTS O.C. De Merselborre Vlezenbeek - Sint-Pieters-Leeuw - België 20u30www.colomaspl.be 
   do 25 okt 18The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  Cultuurcafé RIX Deurne - België 20u30www.ccdeurne.be 
   vr 26 okt 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft Cultuurcentrum Merksem - België 14u00www.ccmerksem.be 
   vr 26 okt 18Steven Goegebeur De man van morgen OC De Notelaar Malle - België 20u00www.malle.be 
   vr 26 okt 18Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue GC De Stringe Vichte - Anzegem - België 20u00www.anzegem.be/vrije-tijd/cultuur 
   vr 26 okt 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   vr 26 okt 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   vr 26 okt 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry CC De Mol Lier - België 20u15www.lierscultuurcentrum.be 
   vr 26 okt 18Emile Emile Theaterzaal Roxy Temse - België 20u15www.cultuurcentrumtemse.be 
   vr 26 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   za 27 okt 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   za 27 okt 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   za 27 okt 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15UITVERKOCHT 
   za 27 okt 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 20u30www.ccasse.be 
   za 27 okt 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   zo 28 okt 18Sinterklaas zingt Daar wordt aan de deur geklopt - akoestisch De Balluchon Koekelare - België 14u30www.koekelare.be 
   zo 28 okt 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 15u00www.ccbrugge.be 
   zo 28 okt 18JackoBond zingt Marva Rode rozen in de sneeuw Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - België 15u00www.lokeren.be/cultuur 
   wo 31 okt 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC Den Breughel Haacht - België 15u00www.haacht.be/gcdenbreughel 
   wo 31 okt 18Barbara Dex Gastoptreden Zaal 't Paenhuys Riemst - België 20u00louis.froidmont@telenet.be 
   wo 31 okt 18Scala Meisjesnamen Cultureel Centrum Lanaken - België 20u15www.cclanaken.be 
   vr 2 nov 18Marcel Vanthilt Cash Cash OC Merksemdok Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 3 nov 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   za 3 nov 18Zango De laatste vlucht van Carlos Gardel Theater De Lievekamp Oss - Nederland 20u15www.lievekamp.nl 
   za 3 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC De Velinx Tongeren - België 20u30www.develinx.be 
   ma 5 nov 18Percussive GeTIKt CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 10u00Schoolvoorstelling 
   ma 5 nov 18Percussive GeTIKt CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 13u45Schoolvoorstelling 
   di 6 nov 18Percussive GeTIKt CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 08u50Schoolvoorstelling 
   di 6 nov 18Percussive GeTIKt CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 10u45Schoolvoorstelling 
   di 6 nov 18Percussive GeTIKt CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 13u45Schoolvoorstelling 
   di 6 nov 18Along Comes Mary 1958 Exposed BICC 't Poorthuis Peer - België 14u00www.biccpeer.be 
   wo 7 nov 18Nele Goossens Dag Janine en dag José CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   wo 7 nov 18Vitalski Don Vitalski speelt de ideale schoonzoon Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   wo 7 nov 18Patrick Deltenre, Eric Melaerts, Bart De Nolf en Bruno Castellucci What a wonderful ... TOOTS GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   do 8 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem GC De Zandloper Wemmel - België 20u00www.dezandloper.be 
   vr 9 nov 18Steven Goegebeur De man van morgen GC Den Breughel Haacht - België 20u00www.haacht.be/tickets 
   vr 9 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem G.C. Tentakel Zonhoven - België 20u15www.tentakel.be 
   vr 9 nov 18Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's Sportbar Hulshout Hulshout - België 20u30 
   za 10 nov 18Zango De laatste vlucht van Carlos Gardel De Theatergarage Borgerhout - België 19u30samenvoordetheatergarage.be 
   za 10 nov 18Peter Koelewijn & The Rockets Peter Koelewijn & The Rockets CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 20u00www.ccbrugge.be 
   za 10 nov 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   za 10 nov 18Steven Goegebeur De man van morgen GC De Wouwer Ravels - België 20u00www.dewouwer.be 
   zo 11 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 14u30www.hetbolwerk.be 
   do 15 nov 18Patrick Deltenre, Eric Melaerts, Bart De Nolf en Bruno Castellucci What a wonderful ... TOOTS Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   do 15 nov 18Steven Goegebeur De man van morgen CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   vr 16 nov 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry Schouwburg Rex Mol - België 20u15www.getouw.be 
   vr 16 nov 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC Ter Dilft Bornem - België 20u30www.terdilft.be 
   za 17 nov 18De Planken De Planken Openlucht Tienen Tienen - België 15u00gratis toegang 
   za 17 nov 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC Het Gasthuis Aarschot - België 20u00www.hetgasthuis.be 
   za 17 nov 18JackoBond Gastoptreden Ons Nest Edegem - België 20u000494 725 458 
   za 17 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   za 17 nov 18Steven Goegebeur De man van morgen OC Aalbeke Aalbeke - België 20u15www.cultuurcentrumkortrijk.be 
   zo 18 nov 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - België 15u00www.lokeren.be/cultuur 
   zo 18 nov 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Groenzaal - Sint Bavo Gent - België 15u00www.dekorf.be 
   ma 19 nov 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem-Sleidinge - België 14u00www.evergem.be/cultuurcentrum 
   di 20 nov 18Ida van Dril Kodo GC De Bunder Moorslede - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 20 nov 18Sonny vande Putte Ode aan... GC De Muze van Meise Meise - België 14u00www.demuzevanmeise.be 
   di 20 nov 18Along Comes Mary 1958 Exposed Den Blank Overijse - België 14u00www.denblank.be 
   di 20 nov 18Ida van Dril Kodo GC De Bunder Moorslede - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 22 nov 18Bert Kruismans - Jan De Smet - Karl Meersman & Mystery Guest 3 man en een paardenkop  GC Cultuurfabriek Sijsele - Damme - België 20u00www.cultuurfabriekdamme.be 
   vr 23 nov 18De Bonanzas A tribute to the sixties Sportcomplex Bleukens Balen - België 20u00014 744 050 
   vr 23 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   vr 23 nov 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft Wielingencentrum De Haan - Wenduine - België 20u00059 242 133 
   vr 23 nov 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   vr 23 nov 18Fred Delfgaauw Paradijsvogels CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 20u30www.cultuurcentrumbrasschaat.be 
   vr 23 nov 18Johnny Trash Comedy act JH De Mans Meeuwen - België 21u00www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   za 24 nov 18Sinterklaas zingt Daar wordt aan de deur geklopt - akoestisch CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 00u00www.cultuurcentrumbrasschaat.be 
   za 24 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   za 24 nov 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht Parochiecentrum"St-Matthëus" Hulshout - België 20u00www.kwbhulshout.be 
   za 24 nov 18Micheline Van Hautem Brel & Brass CC De Grote Post Oostende - België 20u00 
   za 24 nov 18Bert Kruismans - Jan De Smet - Karl Meersman & Mystery Guest 3 man en een paardenkop  Feestzaal 't Vertier Meldert - België 20u00www.zwammeldert.be 
   za 24 nov 18De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry GC Den Ichter Opglabbeek - België 20u15www.denichter.be 
   za 24 nov 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 24 nov 18Marcel Vanthilt Cash Cash CC Deurne Rix Deurne - België 20u30www.ccdeurne.be 
   zo 25 nov 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC Nova - Theaterzaal Wetteren - België 13u30www.ccnovawetteren.be 
   zo 25 nov 18Amaryllis Temmerman, Eddy Temmerman & John Terra Mei ’68 : Congratulations ! GC De Volkskring Lede - België 15u00www.volkskring.lede.be 
   ma 26 nov 18Ida van Dril Kodo De Spil Roeselare - België 13u40Schoolvoorstelling 
   ma 26 nov 18Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue CC 't Aambeeld Aartselaar - België 14u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   wo 28 nov 18Sinterklaas zingt Daar wordt aan de deur geklopt - akoestisch CC Zoetegem Zottegem - België 15u00www.cczoetegem.be 
   wo 28 nov 18Marcel Vanthilt Cash Cash Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   do 29 nov 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht GC Felix Sohie Hoeilaart - België 14u00www.felixsohie.be 
   do 29 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   vr 30 nov 18Steven Goegebeur De man van morgen Groenzaal Gent - België 20u00goo.gl/forms/oVHhpBzdjs9lvBO52 
   vr 30 nov 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem Cultureel Centrum Lanaken - België 20u15www.cclanaken.be 
   vr 30 nov 18Percossa Bam CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   vr 30 nov 18Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's G.C. Tentakel Zonhoven - België 20u15www.tentakel.be 
   vr 30 nov 18Marcel Vanthilt Cash Cash GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   za 1 dec 18Sinterklaas zingt Daar wordt aan de deur geklopt - akoestisch GC De Bosuil Overijse - België 14u00www.debosuil.be 
   za 1 dec 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   za 1 dec 18Barbara Dex Gastoptreden Sint-Michielskerk Oevel - België 20u00014 234 454 
   za 1 dec 18Marcel Vanthilt Cash Cash CC De Mol Lier - België 20u15www.lierscultuurcentrum.be 
   za 1 dec 18Arcora Een orkestrale ode aan de progressieve muziek van Tool Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   zo 2 dec 18Bart Kaëll & Luc Appermont Bart & Luc intiem CC De Borre Bierbeek - België 14u00www.ccdeborre.be 
   zo 2 dec 18Sinterklaas zingt Daar wordt aan de deur geklopt - akoestisch GC De Muze van Meise Meise - België 15u00www.demuzevanmeise.be 
   zo 2 dec 18Percossa Bam GC De Steenoven Herzele - België 20u00steenoven.herzele.be 
   ma 3 dec 18Percussive GeTIKt De Kaekelaar Schoten - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 4 dec 18Percussive GeTIKt CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 4 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 10u30www.ccdewerf.be 
   di 4 dec 18Percussive GeTIKt CC Cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 13u45Schoolvoorstelling 
   di 4 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 13u45www.ccdewerf.be 
   wo 5 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC Deurne Podium Deurne - België 14u00www.ccdeurne.be 
   wo 5 dec 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC De Borre Bierbeek - België 20u00www.ccdeborre.be 
   wo 5 dec 18Smeulders & Smeulders Bachattelles CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 20u30www.cultuurcentrumbrasschaat.be 
   do 6 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC Deurne Podium Deurne - België 10u45Schoolvoorstelling 
   do 6 dec 18Nele Goossens Dag Janine en dag José CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   vr 7 dec 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem-Sleidinge - België 20u00www.evergem.be/cultuurcentrum 
   vr 7 dec 18Bert Kruismans - Jan De Smet - Karl Meersman & Mystery Guest 3 man en een paardenkop  Stadsschouwburg Sint Niklaas Sint-Niklaas - België 20u00www.ccsint-niklaas.be 
   za 8 dec 18Jackobond Meer dan ooit Sint Pieterskerk Outrijve - België 20u00056/644099 - 0492/732924 
   za 8 dec 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CC De Mol Lier - België 20u15www.lierscultuurcentrum.be 
   za 8 dec 18Scala Meisjesnamen Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   za 8 dec 18Bert Kruismans - Jan De Smet - Karl Meersman & Mystery Guest 3 man en een paardenkop  GC Warande Liedekerke - België 20u30www.liedekerke.be 
   zo 9 dec 18Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Gravenhof Hoboken - België 14u00www.gravenhof.org 
   zo 9 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! Schouwburg Rex Mol - België 14u30www.getouw.be 
   di 11 dec 18Barbara Dex Dex tot de tweede macht BICC 't Poorthuis Peer - België 14u00www.biccpeer.be 
   wo 12 dec 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde Cultuurcentrum Strombeek Strombeek- Bever - België 20u30www.ccstrombeek.be 
   wo 12 dec 18Peter Hens Comedy act Café De Trukendoos Harelbeke - België 20u30de.trukendoos@telenet.be 
   do 13 dec 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 20u15www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   do 13 dec 18Steven Goegebeur De man van morgen G.C. De Melkerij Zemst - België 20u30www.gcdemelkerij.be 
   vr 14 dec 18Marcel Vanthilt Cash Cash Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem-Sleidinge - België 20u00www.evergem.be/cultuurcentrum 
   vr 14 dec 18De Bonanzas The Wonder Years GC De Wouwer Ravels - België 20u00www.dewouwer.be 
   vr 14 dec 18Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's GC De Muze van Meise Meise - België 20u00www.demuzevanmeise.be 
   vr 14 dec 18Barbara Dex Gastoptreden Tiendschuur -Herkenrode Hasselt - België 20u00 
   vr 14 dec 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   za 15 dec 18The Jacquelines Leaving the circus OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15www.dedjoelen.be 
   za 15 dec 18Lost Heroes Lost Heroes Foyer Schouwburg Rex Mol - België 20u15www.getouw.be 
   za 15 dec 18JL Band Last but not least GC De Markthallen Herk-De-Stad - België 20u15www.demarkthallen.be 
   za 15 dec 18Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurcentrum C-mine Genk - België 20u15www.c-minecultuurcentrum.be 
   zo 16 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 15u00www.debreughel.be 
   di 18 dec 18Percussive GeTIKt CC Casino Houthalen-Helchteren - België 13u30Schoolvoorstelling 
   do 20 dec 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde CCHA/cultuurcentrum  Hasselt - België 20u00www.ccha.be 
   do 20 dec 18Percossa Bam Den Amer Diest - België 20u00www.ccdiest.be 
   do 20 dec 18Steven Goegebeur De man van morgen GC De Steenoven Herzele - België 20u15053 606 090 
   vr 21 dec 18Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert Sint-Amorkerk Kortenaken - België 19u300497 46 31 67 
   vr 21 dec 18Guido Belcanto Musical De zoete smaak der zonde GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   za 22 dec 18Maggie MacNeal, Riet Muylaert, Sandrine en Sofie Want de roos overleeft Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   zo 23 dec 18Barbara Dex Akoestisch Kerk Baardegem Baardegem - België 14u30 
   zo 23 dec 18Micheline Van Hautem Brel & Brass Heilig Hartkerk Boom - België 19u00info@mercatorbrassband.be 
   wo 26 dec 18Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert Heilig Hart Kerk Temse - België 20u00concertheiligharttemse@gmx.com 
   do 27 dec 18Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC Kruispunt Diksmuide - België 14u30www.cckruispunt.be 
   wo 2 jan 19De verteller en vriendinnetje's grote verhalenfeest Tom Kets GC Den Breughel Haacht - België 15u00www.haacht.be/gcdenbreughel 
   wo 2 jan 19Ida van Dril Kodo Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - België 15u00www.ccmortsel.be 
   do 3 jan 19Ida van Dril Kodo CC De Steiger Menen - België 15u00www.ccdesteiger.be 
   vr 11 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik GC Den Ichter Opglabbeek - België 13u30Schoolvoorstelling 
   vr 11 jan 19Scala Meisjesnamen CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   vr 11 jan 19Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's Cultuurcentrum Berchem - België 20u30www.ccberchem.be 
   za 12 jan 19Scala Meisjesnamen CC De Schakel Waregem - België 20u00www.ccdeschakel.be 
   za 12 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   zo 13 jan 19Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue CC Casino Houthalen-Helchteren - België 10u30casino.houthalen-helchteren.be 
   zo 13 jan 19Scala Meisjesnamen Wielingencentrum De Haan - Wenduine - België 15u00059 242 133 
   ma 14 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Schouwburg Rex Mol - België 13u30www.getouw.be 
   ma 14 jan 19Barbara Dex Akoestisch Fakkeltheater - Rode zaal - foyer Antwerpen - België 20u30www.fakkelteater.be 
   di 15 jan 19Willy Claes Quartet Oldies die onsterfelijke goldies werden Arenbergschouwburg Antwerpen - België 14u00www.arenbergschouwburg.be 
   wo 16 jan 19Steven Goegebeur De man van morgen De Branding Middelkerke - België 20u00www.middelkerke.be 
   do 17 jan 19Scala Meisjesnamen CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - België 20u15www.debogaard.be 
   do 17 jan 19Steven Goegebeur 10 jaar Steven Goegebeur CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   do 17 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   vr 18 jan 19Percussive GeTIKt Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   vr 18 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 20u15www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   za 19 jan 19Bert Kruismans - Jan De Smet - Karl Meersman & Mystery Guest 3 man en een paardenkop  CC Stroming Berlare - België 20u00www.ccstroming.be 
   za 19 jan 19Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's OC 't Waaigat Zwijndrecht - Burcht - België 20u00www.zwijndrecht.be 
   za 19 jan 19Viktor Lazlo Woman Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - België 20u00www.ccdefactorij.be 
   za 19 jan 19Nele Goossens Dag Janine en dag José CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   za 19 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - België 20u15www.ccmortsel.be 
   za 19 jan 19Steven Goegebeur 10 jaar Steven Goegebeur CC De Mol Lier - België 20u15www.lierscultuurcentrum.be 
   ma 21 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 10u45Schoolvoorstelling 
   ma 21 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 22 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 22 jan 19Percussive GeTIKt CC De Schakel Waregem - België 14u30Schoolvoorstelling 
   di 22 jan 19Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue Cultuurcentrum Berchem - België 14u30www.ccberchem.be 
   wo 23 jan 19Fred Delfgaauw Paradijsvogels Cultuurhuis De Leest Izegem - België 20u00www.deleest.be 
   wo 23 jan 19Nele Goossens Dag Janine en dag José Arenberg - kleine zaal Antwerpen - België 20u30www.arenbergschouwburg.be 
   do 24 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC De Velinx Tongeren - België 13u30www.develinx.be 
   do 24 jan 19Zsa Zsa Zsu Suburbia : A road downtown De Garage Bavegem ( Sint-Lievens-Houtem) - België 20u00www.sint-lievens-houtem.be 
   vr 25 jan 19Percussive GeTIKt Den Blank Overijse - België 13u30Schoolvoorstelling 
   vr 25 jan 19Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurcentrum Merksem - België 14u00www.ccmerksem.be 
   vr 25 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC Hoogendonck Waasmunster - België 20u00www.waasmunster.be/webwinkel 
   vr 25 jan 19Barbara Dex Dex tot de tweede macht Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   vr 25 jan 19Bert Kruismans - Jan De Smet - Karl Meersman & Mystery Guest 3 man en een paardenkop  Theaterzaal Roxy Temse - België 20u15www.cultuurcentrumtemse.be 
   vr 25 jan 19Steven Goegebeur De man van morgen Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   vr 25 jan 19De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15www.dedjoelen.be 
   za 26 jan 19Scala Meisjesnamen CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   za 26 jan 19The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  OC Merksemdok Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 26 jan 19Barbara Dex Dex tot de tweede macht Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   za 26 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC De Ploter Ternat - België 20u30www.ccdeploter.be 
   za 26 jan 19Arcora Een orkestrale ode aan de progressieve muziek van Tool GC De Lijsterbes Kraainem - België 20u30www.delijsterbes.be 
   ma 28 jan 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik Cultuurcentrum Maasmechelen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   ma 28 jan 19Barbara Dex Dex tot de tweede macht  Cultuurcentrum C-Mine Genk - België 14u00www.c-minecultuurcentrum.be 
   di 29 jan 19Intgeniep Stabiel Staminee De Living Heist-op-den-Berg - België 00u00www.stamineedeliving.be 
   wo 30 jan 19Barbara Dex Dex tot de tweede macht CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   wo 30 jan 19Astrid Nijgh, Lennaert Maes & Stoomboot Door de overlevenden GC De Mena Rotselaar - België 20u30www.verdiep2.be 
   do 31 jan 19Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's CC Palethe Overpelt - België 20u30www.palethe.be 
   do 31 jan 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Den Amer Diest - België 20u30www.ccdiest.be 
   do 31 jan 19Zsa Zsa Zsu Suburbia : A road downtown Cultuurcafé RIX Deurne - België 20u30www.ccdeurne.be 
   vr 1 feb 19Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club Zaal 't Getouw Mol - België 12u15www.getouw.be 
   vr 1 feb 19Scala Meisjesnamen GC Den Egger Scherpenheuvel - België 20u00www.denegger.be 
   vr 1 feb 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC DeWoeker Oudenaarde - België 20u30www.dewoeker.be 
   vr 1 feb 19Fred Delfgaauw Paradijsvogels De Warandepoort Tervuren - België 20u30www.dewarandepoort.be 
   za 2 feb 19Percussive GeTIKt GC Den Bussel Keerbergen - België 19u00www.gcdenbussel.be 
   za 2 feb 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC De Muze van Meise Meise - België 20u00www.demuzevanmeise.be 
   za 2 feb 19Scala Meisjesnamen Arjaantheater Geraardsbergen - België 20u00www.de-abdij.be 
   zo 3 feb 19JL Band Last but not least CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 14u30www.ccasse.be 
   di 5 feb 19Ida van Dril Kodo CC Scharpoord Knokke-Heist - België 14u00Schoolvoorstelling 
   wo 6 feb 19Ida van Dril Kodo CC Scharpoord Knokke-Heist - België 10u00Schoolvoorstelling 
   do 7 feb 19Ida van Dril Kodo CC Scharpoord Knokke-Heist - België 10u00Schoolvoorstelling 
   do 7 feb 19Ida van Dril Kodo CC Scharpoord Knokke-Heist - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 7 feb 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC 't Vondel Halle - België 20u30www.vondel.be 
   vr 8 feb 19De Bonanzas The Wonder Years Cultuurhuis Tessenderlo / het LOO Tessenderlo - België 14u00www.cultuurhuistessenderlo.be 
   vr 8 feb 19Bert Kruismans De blote belg OC De Mena Rotselaar - België 20u00www.comedyinrotselaar.be 
   vr 8 feb 19Steven Goegebeur De man van morgen CC De Steiger Menen - België 20u15www.ccdesteiger.be 
   vr 8 feb 19The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC Zwaneberg - Blauwe zaal Heist-op-den-Berg - België 20u30www.zwaneberg.be 
   za 9 feb 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC Guldenberg Wevelgem - België 20u15www.ccwevelgem.be 
   za 9 feb 19Erik van Neygen, Roel van Bambost en Hans de Booij The Vintage Club GC De Kroon Bocholt - België 20u15www.bocholt.be 
   za 9 feb 19Scala Meisjesnamen CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   zo 10 feb 19Ida van Dril Kodo GC De Lijsterbes Kraainem - België 15u00www.delijsterbes.be 
   zo 10 feb 19Jan De Smet & Kim Duchateau Ik stuur mezelf wel op! CC De Mol Lier - België 15u00www.lierscultuurcentrum.be 
   zo 10 feb 19Ida van Dril Kodo GC De Lijsterbes Kraainem - België 15u00www.delijsterbes.be 
   ma 11 feb 19Emile Emile OC De Kleine Beer Beernem - België 20u00www.beernem.be 
   di 12 feb 19Ida van Dril Kodo CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - België 09u00Schoolvoorstelling 
   di 12 feb 19Ida van Dril Kodo CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - België 11u00Schoolvoorstelling 
   di 12 feb 19Ida van Dril Kodo CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - België 13u45Schoolvoorstelling 
   di 12 feb 19Astrid Nijgh, Lennaert Maes & Stoomboot Door de overlevenden CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 14u30www.hetbolwerk.be 
   wo 13 feb 19Rundfunk Wachstumsschmerzen CC De Breughel - Breughelzaal Bree - België 20u15www.debreughel.be 
   do 14 feb 19Rundfunk Wachstumsschmerzen CC De Schakel Waregem - België 20u00www.ccdeschakel.be 
   vr 15 feb 19Astrid Nijgh, Lennaert Maes & Stoomboot Door de overlevenden CC Het Gasthuis Aarschot - België 20u00www.hetgasthuis.be 
   vr 15 feb 19Scala Meisjesnamen Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   vr 15 feb 19Steven Goegebeur De man van morgen GC Den Bussel Keerbergen - België 20u00www.gcdenbussel.be 
   vr 15 feb 19Guido Belcanto Zo goed als alleen De Branding Middelkerke - België 20u00www.middelkerke.be 
   vr 15 feb 19Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 20u00www.westerlo.be/e-loket 
   vr 15 feb 19Rundfunk Wachstumsschmerzen de Warande - Kuub Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   vr 15 feb 19Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond Casino Beringen Beringen - België 20u15011 450 310 
   za 16 feb 19Rundfunk Wachstumsschmerzen CC Scharpoord Knokke-Heist - België 20u00cultuur.knokke-heist.be 
   za 16 feb 19Steven Goegebeur De man van morgen CC De Ververij Ronse - België 20u00www.ronse.be 
   za 16 feb 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch Culturele Site De Meet Sint-Laureins - België 20u0009 218 76 48 
   za 16 feb 19Scala Meisjesnamen de Warande Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   za 16 feb 19The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  Foyer Schouwburg Rex Mol - België 20u15www.getouw.be 
   zo 17 feb 19De Bonanzas The Wonder Years Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - België 15u00www.lokeren.be/cultuur 
   ma 18 feb 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC De Wildeman Herent - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 19 feb 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC De Wildeman Herent - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 19 feb 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC De Wildeman Herent - België 14u00Schoolvoorstelling 
   vr 22 feb 19Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   vr 22 feb 19Dimitri Leue Wat valt er ? OC De Witte Merel Lint - België 20u00/webshoplint.recreatex.be/Tickets/Overview 
   vr 22 feb 19Bert Kruismans De blote belg Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   vr 22 feb 19Scala Meisjesnamen Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 23 feb 19Scala Meisjesnamen CC De Brouckere Torhout - België 20u00www.ccdebrouckere.be 
   za 23 feb 19Jan De Smet & Bert Blommen Plaatjes uit de kringwinkel CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   za 23 feb 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC De Plomblom Ninove - België 20u00www.jeroenevents.be 
   za 23 feb 19Dimitri Leue Wat valt er ? OC De Witte Merel Lint - België 20u00/webshoplint.recreatex.be/Tickets/Overview 
   za 23 feb 19Steven Goegebeur De man van morgen CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 20u15www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   za 23 feb 19Zsa Zsa Zsu Suburbia : A road downtown OC Merksemdok Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   do 28 feb 19Zsa Zsa Zsu Suburbia : A road downtown CC Jan Tervaert Hamme - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 28 feb 19Sonny vande Putte Ode aan... CC de Werft Geel - België 14u00www.dewerft.be 
   do 28 feb 19Scala Meisjesnamen GC 't Blikveld Bonheiden - België 20u15www.blikveld.be 
   vr 1 mrt 19Scala Meisjesnamen CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   vr 1 mrt 19Astrid Nijgh, Lennaert Maes & Stoomboot Door de overlevenden Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - België 20u00www.ccdefactorij.be 
   vr 1 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC Ter Kommen Hoeselt - België 20u15www.terkommen.be 
   vr 1 mrt 19Bert Kruismans De blote belg CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 20u30www.ccasse.be 
   za 2 mrt 19JackoBond Huiskamerconcert   - België 00u00www.cczoetegem.be 
   za 2 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC De Wouwer Ravels - België 20u00www.dewouwer.be 
   za 2 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC 't Schaliken Herentals - België 20u00www.schaliken.be 
   za 2 mrt 19Scala Meisjesnamen CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   za 2 mrt 19Jan De Smet & Bert Blommen Plaatjes uit de kringwinkel Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   do 7 mrt 19De Lassies De Lassies GC De Plak Diepenbeek - België 14u00www.diepenbeek.be 
   do 7 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   do 7 mrt 19De Lassies De Lassies GC De Plak Diepenbeek - België 20u00www.diepenbeek.be 
   do 7 mrt 19Bert Kruismans De blote belg Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   do 7 mrt 19Scala Meisjesnamen Cultuurcentrum Strombeek Strombeek- Bever - België 20u30www.ccstrombeek.be 
   do 7 mrt 19Zsa Zsa Zsu Suburbia : A road downtown M.E.C. Staf Versluys Bredene - België 21u00www.stafversluys-centrum.be 
   vr 8 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC De Stringe Vichte - Anzegem - België 20u00www.anzegem.be/vrije-tijd/cultuur 
   vr 8 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen De Spil Roeselare - België 20u00www.despil.be 
   vr 8 mrt 19Steven Goegebeur De man van morgen CC Ter Vesten Beveren - België 20u00www.tervesten.be 
   vr 8 mrt 19Scala Meisjesnamen Cultuurcentrum Strombeek Strombeek- Bever - België 20u30www.ccstrombeek.be 
   za 9 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   za 9 mrt 19Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes C.C. De Meent Alsemberg - België 20u15www.demeent.be 
   zo 10 mrt 19Zango De laatste vlucht van Carlos Gardel Cultuurcentrum Merksem - België 11u30www.ccmerksem.be 
   zo 10 mrt 19De verteller en vriendinnetje's grote verhalenfeest Tom Kets THEATER M Mechelen -  14u30www.theaterM.be 
   zo 10 mrt 19Bar Sansevaria / Americana Van Ertvelde tot Vegas CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - België 15u00www.ccbrugge.be 
   zo 10 mrt 19Jan De Smet & Bert Blommen Plaatjes uit de kringwinkel CC Scharpoord Knokke-Heist - België 20u00cultuur.knokke-heist.be 
   di 12 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde CC De Mol Lier - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 12 mrt 19Willy Claes Quartet Oldies die onsterfelijke goldies werden Theaterzaal Roxy Temse - België 14u00www.cultuurcentrumtemse.be 
   di 12 mrt 19Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's CC De Werft- Comedy Café Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   wo 13 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC De Mena Rotselaar - België 13u30www.verdiep2.be 
   do 14 mrt 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC Felix Sohie Hoeilaart - België 10u30Schoolvoorstelling 
   do 14 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch G.C. De Groene Meersen Zedelgem - België 14u00www.zedelgem.be 
   do 14 mrt 19Percussive GeTIKt GC De Bunder Moorslede - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 14 mrt 19De Lassies De Lassies De Kaekelaar Schoten - België 14u00www.ccschoten.be 
   do 14 mrt 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! GC Felix Sohie Hoeilaart - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 14 mrt 19Scala Meisjesnamen GC De Volkskring Lede - België 20u00www.volkskring.lede.be 
   do 14 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   vr 15 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? Dienstencentrum  Schilde - België 20u00www.schilde.be 
   vr 15 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 20u00www.westerlo.be/e-loket 
   vr 15 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Cultuurhuis Tessenderlo / het LOO Tessenderlo - België 20u00www.cultuurhuistessenderlo.be 
   vr 15 mrt 19Scala Meisjesnamen BICC 't Poorthuis Peer - België 20u30www.biccpeer.be 
   za 16 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC De Brouckere Torhout - België 20u00www.ccdebrouckere.be 
   za 16 mrt 19Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes GC De Muze van Meise Meise - België 20u00www.demuzevanmeise.be 
   za 16 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - België 20u15www.lokeren.be/cultuur 
   za 16 mrt 19Astrid Nijgh, Lennaert Maes & Stoomboot Door de overlevenden Den Blank Overijse - België 20u30www.denblank.be 
   za 16 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC De Wildeman Herent - België 20u30www.gcdewildeman.be 
   zo 17 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde CC De Kollebloem Puurs - België 15u00www.ccdekollebloem.be 
   zo 17 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch GC De Kroon Bocholt - België 20u15www.bocholt.be 
   ma 18 mrt 19Sonny vande Putte Ode aan... Provinciaal Domein Dommelhof Neerpelt - België 14u00www.neerpelt.be 
   di 19 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde City Nieuwpoort - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 19 mrt 19De Lassies De Lassies CC Ter Dilft Bornem - België 14u30www.terdilft.be 
   di 19 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch Cultuurcentrum Berchem - België 14u30www.ccberchem.be 
   di 19 mrt 19Bert Kruismans De blote belg CCHA/cultuurcentrum  Hasselt - België 20u00www.ccha.be 
   wo 20 mrt 19De Bonanzas The Wonder Years De Branding Middelkerke - België 14u30www.middelkerke.be 
   wo 20 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - België 20u15www.debogaard.be 
   do 21 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde GC De Bunder Moorslede - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 21 mrt 19De Lassies De Lassies GC Het Koetshuis Roosdaal - België 14u00www.koetshuisroosdaal.be 
   do 21 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch CC Zwaneberg - Blauwe zaal Heist-op-den-Berg - België 20u30www.zwaneberg.be 
   vr 22 mrt 19De Bonanzas De Bonanzas ft Dave Berry CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   vr 22 mrt 19Astrid Nijgh, Lennaert Maes & Stoomboot Door de overlevenden Cultuurcentrum Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   vr 22 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC Casino Houthalen-Helchteren - België 20u15casino.houthalen-helchteren.be 
   vr 22 mrt 19Dutch Eagles Fly Like an Eagle Cultureel Centrum Lanaken - België 20u15www.cclanaken.be 
   za 23 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC De Fabriek Sint-Lievens-Houtem - België 20u00www.sint-lievens-houtem.be 
   za 23 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch City Nieuwpoort - België 20u00www.cultuurnieuwpoort.be 
   za 23 mrt 19Steven Goegebeur De man van morgen CC Stroming Berlare - België 20u00www.ccstroming.be 
   za 23 mrt 19Scala Meisjesnamen Sint-Andreaskerk Woumen Diksmuide - België 20u00www.cckruispunt.be 
   za 23 mrt 19The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC Guldenberg Wevelgem - België 20u15www.ccwevelgem.be 
   za 23 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC Deurne Podium Deurne - België 20u30www.ccdeurne.be 
   zo 24 mrt 19De Lassies De Lassies CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 14u30www.ccasse.be 
   zo 24 mrt 19De Bonanzas The Wonder Years De Roma Borgerhout - België 15u00www.deroma.be 
   ma 25 mrt 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 10u45Schoolvoorstelling 
   ma 25 mrt 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   ma 25 mrt 19Ida van Dril Kodo CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 14u00Schoolvoorstelling 
   ma 25 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde CC Ter Vesten Beveren - België 14u00Schoolvoorstelling 
   ma 25 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? Ekerse theaterzaal Ekeren - België 20u00www.ekersetheaterzaal.be 
   di 26 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde CC Ter Vesten Beveren - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 26 mrt 19Ida van Dril Kodo CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 26 mrt 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 10u45Schoolvoorstelling 
   di 26 mrt 19Zannemie en de bende Muziek uit de speelgoedkast! CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 26 mrt 19Ida van Dril Kodo CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 26 mrt 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde CC Ter Vesten Beveren - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 26 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? Ekerse theaterzaal Ekeren - België 20u00www.ekersetheaterzaal.be 
   wo 27 mrt 19Ida van Dril Kodo CC Brasschaat - Theater Hemelhoeve Brasschaat - België 10u30Schoolvoorstelling 
   wo 27 mrt 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen De Spil Roeselare - België 20u00www.despil.be 
   wo 27 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC Het Bolwerk Vilvoorde - België 20u30www.hetbolwerk.be 
   do 28 mrt 19De Lassies De Lassies GC Hoogendonck Waasmunster - België 14u30www.waasmunster.be/webwinkel 
   do 28 mrt 19Bert Kruismans De blote belg CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   vr 29 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC Het Gasthuis Aarschot - België 20u00www.hetgasthuis.be 
   vr 29 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch GC de Kam Wezembeek-Oppem - België 20u00www.dekam.be 
   vr 29 mrt 19Amaryllis Temmerman Dromen & Drinken CC De Plomblom Ninove - België 20u00www.ccdeplomblom.org 
   vr 29 mrt 19Jackobond Meer dan ooit GC De Wouwer Ravels - België 20u00www.dewouwer.be 
   vr 29 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen G.C. Tentakel Zonhoven - België 20u15www.tentakel.be 
   vr 29 mrt 19Steven Goegebeur De man van morgen BICC 't Poorthuis Peer - België 20u30www.biccpeer.be 
   za 30 mrt 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   za 30 mrt 19Guido Belcanto Zo goed als alleen O.C. De Leege Platse Beselare - België 20u00www.zonnebeke.be 
   za 30 mrt 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch CC Stroming Berlare - België 20u000477 35 98 79 
   za 30 mrt 19Sabien Tiels Gastoptreden Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - België 20u15www.ccleopoldsburg.be 
   za 30 mrt 19Jan De Smet & Bert Blommen Plaatjes uit de kringwinkel CC De Mol Lier - België 20u15www.lierscultuurcentrum.be 
   za 30 mrt 19De Bonanzas A tribute to the sixties Rabboenizaal Hoogstraten - België 20u15www.gchoogstraten.be 
   za 30 mrt 19Bert Kruismans De blote belg Den Blank Overijse - België 20u30www.denblank.be 
   za 30 mrt 19Scala Meisjesnamen Kerk Zilverenhoek Kapellen - België 20u30www.cckapellen.be 
   zo 31 mrt 19Tom Kets, Bart Van Aken en Roel Aerts Trommeldraak Cinema Plaza Duffel - België 00u00www.duffel.be/cinemaplaza 
   di 2 apr 19Ida van Dril Kodo CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 09u10Schoolvoorstelling 
   di 2 apr 19Ida van Dril Kodo CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 10u30Schoolvoorstelling 
   di 2 apr 19Ida van Dril Kodo CC cultuurpunt Meeuwen-Gruitrode - België 13u45www.meeuwen-gruitrode.be/cultuurpunt 
   di 2 apr 19Jan De Smet & Bert Blommen Plaatjes uit de kringwinkel CC Mechelen - Stadsschouwburg Mechelen - België 20u15www.cultuurcentrummechelen.be 
   wo 3 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC De Mol Lier - België 20u15www.lierscultuurcentrum.be 
   wo 3 apr 19Rundfunk Wachstumsschmerzen Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   do 4 apr 19De Lassies De Lassies GC Den Egger Scherpenheuvel - België 14u00www.denegger.be 
   do 4 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ?   - België 19u30www.elsschot.be 
   do 4 apr 19Steven Goegebeur De man van morgen GC De Zandloper Wemmel - België 20u00www.dezandloper.be 
   do 4 apr 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC 't Blikveld Bonheiden - België 20u15www.blikveld.be 
   vr 5 apr 19Ida van Dril Kodo GC De Markthallen Herk-De-Stad - België 10u30Schoolvoorstelling 
   vr 5 apr 19JL Band Last but not least Zaal 't Getouw Mol - België 12u15www.getouw.be 
   vr 5 apr 19Ida van Dril Kodo GC De Markthallen Herk-De-Stad - België 13u30Schoolvoorstelling 
   vr 5 apr 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen CC De Kollebloem Puurs - België 20u00www.ccdekollebloem.be 
   vr 5 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? City Nieuwpoort - België 20u00www.cultuurnieuwpoort.be 
   vr 5 apr 19Nigel Williams, Johnny Trash en Wouter Monden De Rodeo's OC De Mena Rotselaar - België 20u00www.comedyinrotselaar.be 
   vr 5 apr 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Cultureel Centrum Lanaken - België 20u15www.cclanaken.be 
   vr 5 apr 19Kris De Bruyne trio Zijn mooiste liefdes liedjes CC De Steiger Menen - België 20u15www.ccdesteiger.be 
   vr 5 apr 19Grupetto George Gershwin : Rhapsody in blue Theaterzaal Roxy Temse - België 20u15www.cultuurcentrumtemse.be 
   za 6 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? Casino Beringen Beringen - België 20u00011 450 310 
   za 6 apr 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   za 6 apr 19Scala Meisjesnamen CC Achterolmen Maaseik - België 20u15www.achterolmen.be 
   vr 12 apr 19Bert Kruismans De blote belg CC De Biekorf Lebbeke - België 20u00www.ccdebiekorf.be 
   vr 12 apr 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen GC Ter Kommen Hoeselt - België 20u15www.terkommen.be 
   vr 12 apr 19Guido Belcanto Zo goed als alleen C.C. De Meent Alsemberg - België 20u15www.demeent.be 
   za 13 apr 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Guldepoort Zulte-Machelen - België 20u00www.feestencultuurmachelen.be 
   do 18 apr 19Percossa Bam CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00015 250 770 
   vr 19 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? Kaleidoscoop Kunstencentrum Mortsel - België 20u15www.kaleidos.be 
   vr 19 apr 19Bert Kruismans De blote belg CC 't Vondel Halle - België 20u30www.vondel.be 
   za 20 apr 19Bert Kruismans De blote belg CC De Adelberg Lommel - België 20u15www.ccdeadelberg.be 
   di 23 apr 19De Bonanzas The Wonder Years OC De Vonke Heule - Kortrijk - België 14u30www.cultuurcentrumkortrijk.be 
   do 25 apr 19Jan De Smet & Kim Duchateau Ik stuur mezelf wel op! De Branding Middelkerke - België 10u00Schoolvoorstelling 
   do 25 apr 19Jan De Smet & Kim Duchateau Ik stuur mezelf wel op! De Branding Middelkerke - België 14u00Schoolvoorstelling 
   do 25 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC Hoogstraten - Rabboenizaal Spijker Hoogstraten - België 20u15www.gchoogstraten.be 
   do 25 apr 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen OC De Troubadour Bissegem - Kortrijk - België 20u15www.schouwburgkortrijk.be 
   do 25 apr 19Steven Goegebeur De man van morgen GC De Maere Tielt-Winge - België 20u15www.tielt-winge.be 
   do 25 apr 19Emile Emile Arenberg - kleine zaal Antwerpen - België 20u30www.arenbergschouwburg.be 
   do 25 apr 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC Hof ten Hemelrijk Opwijk - België 20u30cultuur.opwijk.be 
   vr 26 apr 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Wielingencentrum De Haan - Wenduine - België 20u00059 242 133 
   vr 26 apr 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC Stroming Berlare - België 20u00www.ccstroming.be 
   vr 26 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? de Warande - Kuub Turnhout - België 20u15www.warande.be 
   vr 26 apr 19JL Band Last but not least GC De Bosuil Overijse - België 20u30www.debosuil.be 
   vr 26 apr 19Jackobond Meer dan ooit Kasteel Hof De Bist Ekeren - België 20u30www.252cc.be 
   za 27 apr 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC Hoogendonck Waasmunster - België 20u00www.waasmunster.be/webwinkel 
   za 27 apr 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC De Bunder Moorslede - België 20u00dejonghebrigitte@gmail.com 
   zo 28 apr 19Jelle Cleymans Gastoptreden CC 't Schaliken Herentals - België 10u30www.schaliken.be 
   zo 28 apr 19JL Band Last but not least CC Deurne Podium Deurne - België 14u00www.ccdeurne.be 
   zo 28 apr 19Bert Verbeke & Koperkwintet Brassery Mowgli van de wolvenhorde Dienstencentrum  Schilde - België 16u00www.schilde.be 
   di 30 apr 19De Lassies De Lassies Theaterzaal Roxy Temse - België 14u00www.cultuurcentrumtemse.be 
   di 30 apr 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC De Brouckere Torhout - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 30 apr 19Van Geel & Van den Begin In concert GC De Volkskring Lede - België 20u00www.volkskring.lede.be 
   di 30 apr 19Steven Goegebeur De man van morgen CC Palethe Overpelt - België 20u30www.palethe.be 
   wo 1 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - België 20u30www.ccasse.be 
   do 2 mei 19Wigbert, Ed Kooyman, Bart Herman en Lenny Kuhr Kleinkunsteiland met Wigbert, Ed Kooyman, Bart Herman en Lenny Kuhr CC de Werft Geel - België 14u00www.dewerft.be 
   do 2 mei 19Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond CC Jan Tervaert Hamme - België 14u00www.jantervaert.be 
   do 2 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CCHA/cultuurcentrum  Hasselt - België 20u00www.ccha.be 
   do 2 mei 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   vr 3 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC 't Aambeeld Aartselaar - België 20u15www.cultureelcentrumaartselaar.be/ 
   vr 3 mei 19Emile Emile Cultuurcentrum Het Perron Ieper - België 20u15www.hetperron.be 
   za 4 mei 19Barbara Dex Gastoptreden Cultuurcentrum Strombeek Strombeek -Bever - België 19u000476 30 25 52 
   za 4 mei 19De Bonanzas A tribute to the sixties OC De Djoelen Oud-Turnhout - België 20u15www.dedjoelen.be 
   za 4 mei 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Schouwburg Rex Mol - België 20u15www.getouw.be 
   za 4 mei 19Steven Goegebeur De man van morgen CC Jan Tervaert Hamme - België 20u15www.jantervaert.be 
   za 4 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert Den Blank Overijse - België 20u30www.denblank.be 
   zo 5 mei 19Micheline Van Hautem Brel & Brass Onze Lieve Vrouw-ter-Noodtkerk Merchtem - België 00u00 
   zo 5 mei 19Barbara Dex Gastoptreden Cultuurcentrum Strombeek Strombeek -Bever - België 15u000476 30 25 52 
   ma 6 mei 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 7 mei 19Percussive GeTIKt CC de Werft Geel - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 7 mei 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 10u00Schoolvoorstelling 
   di 7 mei 19Percussive GeTIKt CC de Werft Geel - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 7 mei 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 14u00Schoolvoorstelling 
   di 7 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert 30CC/Schouwburg Leuven - België 20u00www.30cc.be 
   di 7 mei 19Nele Goossens Dag Janine en dag José Peeriscoop Gorinchem - Nederland 20u30 
   wo 8 mei 19Percussive GeTIKt CC de Werft Geel - België 10u30Schoolvoorstelling 
   wo 8 mei 19Percussive GeTIKt CC de Werft Geel - België 20u00Schoolvoorstelling 
   do 9 mei 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC De Plomblom Ninove - België 20u00www.ccdeplomblom.org 
   do 9 mei 19Emile Emile CC De Borre Bierbeek - België 20u15www.ccdeborre.be 
   do 9 mei 19Peter Thyssen Zoek de zeven fouten Fakkeltheater - Rode Zaal Antwerpen - België 20u30070 246 036 
   vr 10 mei 19Peter Thyssen Zoek de zeven fouten CC De Kruisboog - Theaterzaal Tienen - België 20u15www.dekruisboog.be 
   vr 10 mei 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC Brecht Brecht - België 20u15www.gcbrecht.be 
   vr 10 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC Ter Dilft Bornem - België 20u30www.terdilft.be 
   vr 10 mei 19Percussive GeTIKt GC DeWoeker Oudenaarde - België 20u30www.dewoeker.be 
   za 11 mei 19Nele Goossens Dag Janine en dag José GC De Wouwer Ravels - België 20u00www.dewouwer.be 
   za 11 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC De Kimpel Bilzen - België 20u15www.dekimpel.be 
   za 11 mei 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Cultuurcentrum Het Perron Ieper - België 20u15www.hetperron.be 
   za 11 mei 19The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  CC De Herbakker Eeklo - België 20u30www.ccdeherbakker.be 
   zo 12 mei 19Smeulders & Smeulders Bachattelles Kunstkerk Bossuit Avelgem - België 10u30www.avelgem.be/spikkerelle 
   zo 12 mei 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik 30CC/Wagehuys Leuven - België 11u00www.30cc.be 
   ma 13 mei 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik 30CC/Wagehuys Leuven - België 10u30Schoolvoorstelling 
   ma 13 mei 19Tim David, Jakob Verstichel, Anastassya Savitsky en Riet Muylaert Het Ding & ik 30CC/Wagehuys Leuven - België 13u30Schoolvoorstelling 
   di 14 mei 19Zsa Zsa Zsu Suburbia : A road downtown CC De Mol Lier - België 14u00www.lierscultuurcentrum.be 
   wo 15 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC 't Vondel Halle - België 20u30www.vondel.be 
   do 16 mei 19De Lassies De Lassies CC Deurne Podium Deurne - België 14u00www.ccdeurne.be 
   do 16 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert Arenbergschouwburg Antwerpen - België 20u15www.arenbergschouwburg.be 
   vr 17 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   vr 17 mei 19Bert Kruismans De blote belg G.C. De Groene Meersen Zedelgem - België 20u00www.zedelgem.be 
   vr 17 mei 19The Infamous Roots Rielemans Family Orchestra Time Of Day  De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 20u00www.westerlo.be/e-loket 
   vr 17 mei 19Scala Meisjesnamen GC De Bunder Moorslede - België 20u00www.davidsfonds-dadizele.be/scala.html 
   vr 17 mei 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen GC De Bosuil Overijse - België 20u30www.debosuil.be 
   za 18 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC De Kollebloem Puurs - België 20u00www.ccdekollebloem.be 
   za 18 mei 19Guido Belcanto Zo goed als alleen CC De Grote Post Oostende - België 20u00www.degrotepost.be 
   za 18 mei 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC De Pit Buggenhout - België 20u00www.gcdepit.be 
   za 18 mei 19Emile Emile Dienstencentrum  Schilde - België 20u00www.schilde.be 
   za 18 mei 19Barbara Dex & Gunther Verspecht The Tennessee Waltz - Akoestisch OC Merksemdok Merksem - België 20u15www.ccmerksem.be 
   zo 19 mei 19Nele Goossens Dag Janine en dag José CC De Steiger Boom - België 11u00www.desteigerboom.be 
   do 23 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert Cultuurcentrum De Werf Aalst - België 20u00www.ccdewerf.be 
   do 23 mei 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Cultuurcentrum Strombeek Strombeek- Bever - België 20u30www.ccstrombeek.be 
   do 23 mei 19Emile Emile Cultuurcafé RIX Deurne - België 20u30www.ccdeurne.be 
   vr 24 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert GC De Route Sint-Gillis-Waas - België 20u00www.tempus-de-route.be 
   vr 24 mei 19Emile Emile Limacom NV Diepenbeek - België 20u00www.diepenbeek.be 
   vr 24 mei 19Dimitri Leue Wat valt er ? CC De Ster - Gemeentelijke schouwburg Willebroek -  20u15ccdester.willebroek.be 
   za 25 mei 19Dimitri Leue Wat valt er ? GC Het Koetshuis Roosdaal - België 20u00www.koetshuisroosdaal.be 
   za 25 mei 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Cultuurcentrum MUZE Heusden-Zolder - België 20u15www.muze.be 
   za 25 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert Cultuurcentrum Het Perron Ieper - België 20u15www.hetperron.be 
   wo 29 mei 19Van Geel & Van den Begin In concert CC de Werft Geel - België 20u15www.dewerft.be 
   vr 31 mei 19Guido Belcanto Zo goed als alleen GC 't Heilaar Beerse - België 20u15www.heilaar.be 
   vr 31 mei 19Jelle Cleymans, Hubert Damen, Coco Jr. en Joost Van Hyfte Mannen Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - België 20u30www.westrand.be 
   vr 31 mei 19Jackobond Meer dan ooit Arenberg - kleine zaal Antwerpen - België 20u30www.arenbergschouwburg.be 
   za 1 jun 19Guido Belcanto Zo goed als alleen Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - België 20u15www.lokeren.be/cultuur 
   zo 2 jun 19De Bonanzas A tribute to the sixties Sporthal Westmalle Malle - België 16u00 
   vr 7 jun 19Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - België 20u00www.westerlo.be/e-loket 
   za 8 jun 19Diamonds on the Rocks Tribute to Neil Diamond CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - België 20u00www.zwaneberg.be 
   di 11 jun 19De Lassies De Lassies 2 CC De Mol Lier - België 14u00www.lierscultuurcentrum.be 
   vr 11 okt 19Vitalski Comedy Act OC De Mena Rotselaar - België 20u00www.comedyinrotselaar.be 
   vr 11 okt 19Joost van Hyfte Comedy Act OC De Mena Rotselaar - België 20u00www.comedyinrotselaar.be