Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Fri 14 Aug 20Barbara Dex Barbara Dex & pianist Rotahoeve Hamme - BE 20:00
   Fri 21 Aug 20Barbara Dex Barbara Dex & pianist Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - BE 20:00
   Thu 17 Sep 20Bart Herman, Barbara Dex, Esther Van Hees, Bert Verbeke Hier laat ik je los Wim GC 't Blikveld Bonheiden - BE 20u15http://www.blikveld.be/
   Fri 25 Sep 20Bart Herman, Barbara Dex, Esther Van Hees, Bert Verbeke Hier laat ik je los Wim Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - BE 20u00http://www.denegger.be/
   Sat 26 Sep 20Bart Herman, Barbara Dex, Esther Van Hees, Bert Verbeke Hier laat ik je los Wim De Stringe Vichte - Anzegem - BE 20u00https://www.anzegem.be/
   Sun 27 Sep 20Bart Herman, Barbara Dex, Esther Van Hees, Bert Verbeke Hier laat ik je los Wim CC Het Bolwerk Vilvoorde - BE 20u30http://www.hetbolwerk.be/
   Fri 09 Oct 20Bart Herman, Barbara Dex, Esther Van Hees, Bert Verbeke Hier laat ik je los Wim CC De Ververij Ronse - BE 19u00http://www.ronse.be/
   Sat 07 Nov 20Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Casino Beringen* Beringen - BE 20u30http://www.ocura.be/news/be-nl/5/detail/item/250
   Wed 16 Dec 20Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert met Barbara Dex, Sandrine en 2 muzikanten Hof van Boeres Londerzeel - BE 20u15http://www.hofvanboeres.be/
   Thu 17 Dec 20Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert met Barbara Dex, Sandrine en 2 muzikanten Hof van Boeres Londerzeel - BE 20u15http://www.hofvanboeres.be/
   Sun 20 Dec 20Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Onze Lieve Vrouwkerk Poelkapelle - BE 16u30
   Sun 27 Dec 20Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sint Maria Kerk Horebeke - BE 15u00
   Sun 27 Dec 20Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sporthal De Kambergen Halen - BE 20u00
   Fri 05 Feb 21Barbara Dex In een notendop Feestzaal 'Ten Huize Foets' Mol - Millegem - BE 20:00
   Sat 27 Mar 21Barbara Dex Barbara Dex & 2 muzikanten Sint-Lambertusgilde Laren Lummen - BE 20u00
   Sat 08 May 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden JDK Hal Londerzeel - BE 21u00
   Sat 05 Jun 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kiosk Zwijnaarde Zwijnaarde - BE 21u45
   Sun 20 Jun 21Barbara Dex In een notendop Cultureel Centrum Den Hoogen Pad* Adegem - Maldegem - BE 15u00http://www.vzwsterrenparade.be/
   Sun 20 Jun 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zomergem Feest Zomergem - BE 20u00http://www.zomergemfeest.be/
   Sat 10 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Jaarmarkt Aartselaar Aartselaar - BE 21u15
   Tue 20 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC Baljuwhuis Galmaarden - BE 21u00
   Thu 19 Aug 21Barbara Dex Dex & Deruytters Balen Muziekterras Balen - BE 20u30Gratis toegang
   Sat 02 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Fabriek* Sint-Lievens-Houtem - BE 21u00
   Sat 20 Nov 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden OC Lauwe Menen - BE 21u15