Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Fri 24 Sep 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC Muze Heusden-Zolder - BE 20u00http://www.muze.be/
   Sat 25 Sep 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl De Stringe Vichte - Anzegem - BE 20u00http://www.anzegem.be/
   Sat 02 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Bouckenborghpark Merksem - BE 20u45
   Fri 08 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex & 1 muzikant coStA Antwerpen - BE 20u00http://www.costa-antwerpen.be/
   Sat 16 Oct 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl Cultuurcentrum de Werft Geel - BE 20u15UITVERKOCHT 
   Sun 17 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Districtshuis Antwerpen - Zaal Harmonie Antwerpen - BE 15u00
   Sat 23 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sint Maria Kerk Horebeke - BE 15u00
   Fri 29 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaventem Proms't Zaventem - BE 20u00http://www.ccdefactorij.be/
   Sat 30 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaventem Proms't Zaventem - BE 20u00http://www.ccdefactorij.be/
   Fri 05 Nov 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl Casino Beringen* Beringen - BE 20u00
   Fri 26 Nov 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - BE 20u00http://www.denegger.be/
   Fri 03 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl GC De Melkerij Zemst - BE 20u00http://www.gcdemelkerij.be/
   Sat 04 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl cultuurhuis de Zeepziederij Bree - BE 20u00http://www.zeepziederij.be/
   Sat 11 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Overdekt Openluchtpodium Grimbergen Grimbergen - BE 14u00
   Sat 11 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC De Adelberg Lommel - BE 20u00http://www.ccdeadelberg.be/
   Thu 16 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - BE 20u00
   Sat 18 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kerk Wiekevorst  13u30
   Sat 18 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kerk Wiekevorst  19u30
   Sun 19 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Onze Lieve Vrouwkerk Poelkapelle - BE 16u30
   Sun 26 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sporthal De Kambergen Halen - BE 20u00
   Thu 13 Jan 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC De Borre Bierbeek - BE 20u00http://www.ccdeborre.be/
   Thu 03 Feb 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC 't Aambeeld* Aartselaar - BE 14u00
   Sat 12 Mar 22Barbara Dex Barbara Dex & 2 muzikanten Sint-Lambertusgilde Laren Lummen - BE 20u00
   Sat 07 May 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden JDK Hal Londerzeel - BE 21u00
   Sat 04 Jun 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kiosk Zwijnaarde Zwijnaarde - BE 21u45
   Sun 26 Jun 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zomergem Feest Zomergem - BE 20u00http://www.zomergemfeest.be/
   Sun 16 Oct 22Barbara Dex Barbara Dex & muzikant(en) Cultureel Centrum Nova Wetteren - BE 15u00okra.academie.wetteren@telenet.be
   Sat 22 Oct 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Fabriek* Sint-Lievens-Houtem - BE 21u00
   Sat 19 Nov 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden OC Lauwe Menen - BE 21u15
   Sat 17 Dec 22Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten Kerk Kanegem dorp Kanegem - BE 20u00