Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Mon 28 Nov 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl Het Keizershof Turnhout - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Wed 30 Nov 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl Het Keizershof Turnhout - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Fri 02 Dec 22Barbara Dex Kerstconcert met Barbara Dex Feestzaal 'Ten Huize Foets' Mol - Millegem - Be 20u00
   Tue 13 Dec 22Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten CC De Mol Lier - Be 14u00http://www.lierscultuurcentrum.be/
   Tue 13 Dec 22Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten CC De Mol Lier - Be 20u15http://www.lierscultuurcentrum.be/
   Sat 17 Dec 22Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten Kerk Kanegem dorp Kanegem - Be 20u00
   Tue 20 Dec 22Barbara Dex Kerstconcert met Barbara Dex De Lilse Bergen - Kerstmis aan het water Lille - Be 19u30
   Wed 21 Dec 22Barbara Dex Kerstconcert met Barbara Dex Kerk Westerlo Westerlo - Be 19u00
   Thu 22 Dec 22Barbara Dex Kerstconcert met Barbara Dex De Lilse Bergen - Kerstmis aan het water Lille - Be 19u30
   Fri 23 Dec 22Barbara Dex Kerstconcert met Barbara Dex De Lilse Bergen - Kerstmis aan het water Lille - Be 19u30
   Fri 06 Jan 23Barbara Dex Barbara Dex & 2 muzikanten OC Berkenhof Kortenberg - Be 20u00
   Sun 08 Jan 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Cultuurcentrum Zwaneberg* Heist-op-den-Berg - Be 10u30
   Sun 08 Jan 23Barbara Dex Dex & Deruytters Wintersalon Turnhout Turnhout - Be 16u00https://www.zwaneberg.be/tickets/reserveren
   Thu 12 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" GC 't Blikveld Bonheiden - Be 20u15 (Try-out)UITVERKOCHT 
   Fri 13 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC De Adelberg Lommel - Be 20u15 (Première)http://www.ccdeadelberg.be/
   Sat 14 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Tue 17 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 20u00http://www.ccbrugge.be/
   Fri 20 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" GC Den Ichter Oudsbergen - Be 20u15http://www.oudsbergen.be/
   Sat 21 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00http://www.ccdewerf.be/
   Thu 26 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Schouwburg Kortrijk* Kortrijk - Be 20u00https://www.schouwburgkortrijk.be/pQM3u7/tickets
   Fri 27 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC 't Vondel Halle - Be 20u30https://www.vondel.be/pQoDDsw/tickets/tickets
   Sat 28 Jan 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Centrum Ysara Nieuwpoort - Be 20u00https://www.cultuurnieuwpoort.be/
   Fri 03 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 04 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" GC Gilwe Wervik - Be 20u00
   Thu 09 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Palethe Pelt - Be 20u30https://www.palethe.be/content/detail/2/tickets
   Fri 10 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Den Blank Overijse - Be 20u30http://www.overijse.be/
   Sat 11 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC De Mol Lier - Be 20u00http://www.lierscultuurcentrum.be/
   Sun 12 Feb 23Barbara Dex Thank God i'm a country girl De Roma Antwerpen - Be 15u00
   Fri 17 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 25 Feb 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Cultureel centrum 't Ankerpunt Serskamp - Be 20u00https://tankerpunt.be/tickets
   Fri 03 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15http://www.tienen.be/
   Sat 04 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 09 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" OC De Wervel Kortrijk - Be 20u30https://www.kortrijk.be/
   Fri 10 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00http://www.denegger.be/
   Sat 11 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/tickets.html
   Wed 15 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Guldenberg Wevelgem - Be 20u00https://www.wevelgem.be/ccwevelgem/tickets
   Thu 16 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00http://www.terdilft.be/
   Fri 17 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Gildhof Tielt - Be 20u30http://www.gildhof.be/
   Sat 18 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Cultuurcentrum de Brouckere Torhout - Be 20u00http://www.ccdebrouckere.be/
   Sun 19 Mar 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - Be 11u00https://www.fakkeltheater.be/
   Fri 24 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 25 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15http://www.dekimpel.be/
   Sun 26 Mar 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - Be 11u00https://www.fakkeltheater.be/
   Fri 31 Mar 23Lucas Van Den Eynde, Barbara Dex, Wigbert, Maggie Macneal Kleinkunsteiland "Best of" Casino Beringen Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/tickets/reserveren
   Sun 02 Apr 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - Be 11u00https://www.fakkeltheater.be/
   Sat 15 Apr 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC Belgica Dendermonde* Dendermonde - Be 21u00
   Sun 23 Apr 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Onze-Lieve-Vrouw-ter-Noodt-kerk Merchtem - Be 19u00
   Fri 05 May 23Barbara Dex Barbara Dex & pianist Café van Dun Ravels - Be 21u00
   Sun 14 May 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Owla Brugge Brugge - Be 14u30
   Sat 01 Jul 23Barbara Dex Barbara Dex & pianist De Overbron vzw - Woonzorgcentrum - Groentheater Brussel - Be 14u30Gratis
   Sat 28 Oct 23Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden KSOM campus SINT-PAULUS Mol - Be 20u00
   Sat 23 Dec 23Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten Sint Jozefskerk Oostrozebeke (Ginste) - Be 19u30