Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Fri 03 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl GC De Melkerij Zemst - BE 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 04 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl cultuurhuis de Zeepziederij Bree - BE 20u00http://www.zeepziederij.be/
   Sat 11 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC De Adelberg Lommel - BE 20u00http://www.ccdeadelberg.be/
   Sun 12 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert met Barbara Dex & Sandrine met muzikant Hof van Boeres Londerzeel - BE 20u15http://www.hofvanboeres.be/
   Tue 14 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert met Barbara Dex & Sandrine met muzikant Hof van Boeres Londerzeel - BE 20u15http://www.hofvanboeres.be/
   Wed 15 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert met Barbara Dex & Sandrine met muzikant Hof van Boeres Londerzeel - BE 20u15http://www.hofvanboeres.be/
   Thu 16 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - BE 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 17 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Kerstconcert met Barbara Dex & Sandrine met muzikant Hof van Boeres Londerzeel - BE 20u15http://www.hofvanboeres.be/
   Sun 19 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Onze Lieve Vrouwkerk Poelkapelle - BE 16u30
   Mon 20 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex & pianist Winterbar Moose Heist-Op-Den-Berg - BE 20u00
   Sun 26 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sporthal De Kambergen Halen - BE 20u00
   Tue 11 Jan 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC De Wildeman Herent - BE 20u00http://gcdewildeman.be/
   Wed 12 Jan 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC 't Blikveld Bonheiden - BE 20u00http://www.blikveld.be/
   Thu 13 Jan 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC De Borre Bierbeek - BE 20u00http://www.ccdeborre.be/
   Fri 14 Jan 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen De Roma Antwerpen - BE 20u00http://www.deroma.be/
   Sat 22 Jan 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - BE 20u00http://www.ccasse.be/
   Sat 29 Jan 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC Den Blank Overijse - BE 20u30http://www.denblank.be/
   Wed 02 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Schouwburg Rex Mol - BE 20u00http://www.getouw.be/
   Thu 03 Feb 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC 't Aambeeld* Aartselaar - BE 14u00
   Fri 04 Feb 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl CC Zwaneberg - Blauwe zaal Heist-op-den-Berg - BE 20u00http://www.zwaneberg.be/
   Sat 05 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Cultuurcentrum De Werf Aalst - BE 20u00http://www.ccdewerf.be/
   Wed 09 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CCHA / cultuurcentrum Hasselt Hasselt - BE 20u00http://www.ccha.be/
   Fri 11 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - BE 20u00http://www.tempus-de-route.be/
   Sat 12 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC Muze Heusden-Zolder - BE 20u00http://www.muze.be/
   Sat 19 Feb 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - BE 20u00http://www.mortsel.be/
   Sun 20 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Cultureel Centrum Den Hoogen Pad* Adegem - Maldegem - BE 15u00
   Tue 22 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - BE 20u00http://www.zwaneberg.be/
   Sat 26 Feb 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - BE 20u00http://www.evergem.be/
   Fri 04 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC 't Vondel Halle - BE 20u00http://www.vondel.be/
   Sat 05 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC Gildhof Tielt - BE 20u00http://www.gildhof.be/
   Sun 06 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Cultureel Centrum Nova Wetteren - BE 14u00http://www.ccnovawetteren.be/
   Tue 08 Mar 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl Het Keizershof Turnhout - BE 20u00http://www.het-keizershof.be/
   Wed 09 Mar 22Barbara Dex Thank God i'm a country girl Het Keizershof Turnhout - BE 20u00http://www.het-keizershof.be/
   Sat 12 Mar 22Barbara Dex Barbara Dex & 2 muzikanten Sint-Lambertusgilde Laren Lummen - BE 20u00
   Fri 25 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC Het Bolwerk Vilvoorde - BE 20u00http://www.hetbolwerk.be/
   Sat 26 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen OC De Kleine Beer Beernem - BE 20u00http://www.beernem.be/
   Wed 30 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC De Kluize Oosterzele - BE 20u00http://www.gcdekluize.be/
   Thu 31 Mar 22Els Dottermans, Riet, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen CC De Borre Bierbeek - BE 20u00http://www.ccdeborre.be/
   Sun 10 Apr 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden VTC de Mixx Herselt - BE 20u00
   Sat 23 Apr 22Barbara Dex & Sandrine Barbara & Sandrine - Gastoptreden GC de Muze van Meise* Meise - BE 21u00
   Sat 07 May 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden JDK Hal Londerzeel - BE 21u00
   Sat 04 Jun 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kiosk Zwijnaarde Zwijnaarde - BE 21u45
   Sun 26 Jun 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zomergem Feest Zomergem - BE 20u00http://www.zomergemfeest.be/
   Sun 16 Oct 22Barbara Dex Barbara Dex & muzikant(en) Cultureel Centrum Nova Wetteren - BE 15u00okra.academie.wetteren@telenet.be
   Sat 22 Oct 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Fabriek* Sint-Lievens-Houtem - BE 21u00
   Sat 19 Nov 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden OC Lauwe Menen - BE 21u15
   Sat 17 Dec 22Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten Kerk Kanegem dorp Kanegem - BE 20u00