Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Sun 20 Jun 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - BE 11u00http://www.fakkeltheater.be/
   Wed 23 Jun 21Barbara Dex In een notendop Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - BE 20u00http://www.emotia.be/
   Sun 27 Jun 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - BE 11u00http://www.fakkeltheater.be/
   Fri 02 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex & muzikant(en) Park van Meerdonk Sint-Gillis-Waas - BE 21u00
   Thu 08 Jul 21Dex & Deruytters Dex & Deruytters De Warandepoort Tervuren - BE 20u30
   Sat 10 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden 11 juli - Wijnegem Wijnegem - BE 20u30
   Sun 11 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex & muzikant(en) Oudstrijdersplein Ninove - BE 16u00
   Sun 11 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex & muzikant(en) Herbakkersplein Eeklo - BE 20u00
   Tue 20 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC Baljuwhuis Galmaarden - BE 21u00
   Fri 30 Jul 21Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten Openluchttheater Rivierenhof Antwerpen - BE 14u00
   Sat 07 Aug 21Barbara Dex Barbara Dex & pianist Openlucht Ham Ham - BE 20u30
   Thu 19 Aug 21Barbara Dex Dex & Deruytters Balen Muziekterras Balen - BE 20u30Gratis toegang
   Fri 27 Aug 21Barbara Dex Barbara Dex & pianist Cultuur bij je buur Muizen - BE 20u00
   Sat 11 Sep 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Overdekt Openluchtpodium Grimbergen Grimbergen - BE 14u00
   Sat 18 Sep 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl Cultureel Ontmoetingscentrum Merksemdok Merksem - BE 20u00http://www.ccmerksem.be/
   Sat 25 Sep 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl De Stringe Vichte - Anzegem - BE 20u00http://www.anzegem.be/
   Fri 08 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex & 1 muzikant coStA Antwerpen - BE 20u00http://www.costa-antwerpen.be/
   Sat 23 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sint Maria Kerk Horebeke - BE 15u00
   Fri 29 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaventem Proms't Zaventem - BE 20u00http://www.ccdefactorij.be/
   Sat 30 Oct 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaventem Proms't Zaventem - BE 20u00http://www.ccdefactorij.be/
   Fri 05 Nov 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl Casino Beringen* Beringen - BE 20u00
   Fri 26 Nov 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - BE 20u00http://www.denegger.be/
   Fri 03 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl GC De Melkerij Zemst - BE 20u00http://www.gcdemelkerij.be/
   Sat 04 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl cultuurhuis de Zeepziederij Bree - BE 20u00http://www.zeepziederij.be/
   Sat 11 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl CC De Adelberg Lommel - BE 20u00http://www.ccdeadelberg.be/
   Thu 16 Dec 21Barbara Dex Thank God i'm a county girl CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - BE 20u00
   Sat 18 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kerk Wiekevorst  13u30
   Sat 18 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kerk Wiekevorst  19u30
   Sun 19 Dec 21Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Onze Lieve Vrouwkerk Poelkapelle - BE 16u30
   Sun 26 Dec 21Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sporthal De Kambergen Halen - BE 20u00
   Thu 13 Jan 22Barbara Dex Thank God i'm a county girl CC De Borre Bierbeek - BE 20u00http://www.ccdeborre.be/
   Thu 03 Feb 22Barbara Dex Thank God i'm a county girl CC 't Aambeeld* Aartselaar - BE 14u00
   Sat 12 Mar 22Barbara Dex Barbara Dex & 2 muzikanten Sint-Lambertusgilde Laren Lummen - BE 20u00
   Sat 07 May 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden JDK Hal Londerzeel - BE 21u00
   Sat 04 Jun 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Kiosk Zwijnaarde Zwijnaarde - BE 21u45
   Sun 26 Jun 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zomergem Feest Zomergem - BE 20u00http://www.zomergemfeest.be/
   Sun 16 Oct 22Barbara Dex Barbara Dex & muzikant(en) Cultureel Centrum Nova Wetteren - BE 15u00okra.academie.wetteren@telenet.be
   Sat 22 Oct 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Fabriek* Sint-Lievens-Houtem - BE 21u00
   Sat 19 Nov 22Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden OC Lauwe Menen - BE 21u15
   Sat 17 Dec 22Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten Kerk Kanegem dorp Kanegem - BE 20u00