Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Fri 26 Apr 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zomerlief Mariakerke  
   Sat 27 Apr 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC de Bosuil Overijse - Be 20u00
   Wed 08 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Borre Bierbeek - Be 20u00https://www.ccdeborre.be/emile-barbara
   Sat 11 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden C-Mine Genk - Be 20u00https://www.harmoniewz.be/tickets
   Sun 12 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Diaz Arena Oostende - Be 16u00http://www.moedersmooistemoment.be/
   Sat 25 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Horta Huis Antwerpen - Be 23u15
   Thu 30 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Spiegeltent Lede Lede - Be 22u30
   Fri 07 Jun 24Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten Sint-Amanduskerk Bekegem - Be 20u00
   Wed 12 Jun 24Barbara Dex Barbara Dex & pianist Dienstencentrum Linkeroever Antwerpen - Be 19u30
   Fri 05 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CAVA-FESTIBAR HUIS SNELLO 2024 (overdekt podium) Snellegem - Be 21u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/cava-festibar-huis-snello-2024/a06b2546-4d8c-4e8a-9335-4e293
   Sat 06 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten JGC Bergenmeers Destelbergen - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/jgc-bergenmeers
   Sun 07 Jul 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Overdekt Openluchtpodium Basisschool De Kangoeroe Dessel - Be 11u00
   Thu 11 Jul 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Feest in 't dorp Gierle - Be 20u00
   Sun 21 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Parkfeest in de tuin van Villa Leemans Olen - Be 19u00https://www.keizerkarelolen.be/
   Wed 24 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zeedijk-De Haan De Haan - Be 20u15Gratis
   Sun 11 Aug 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Overdekt Openluchtpodium Bottelare Swingt Bottelare - Be 19u30
   Sat 31 Aug 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Feesttent @ 48 uur van Oevel Oevel-Westerlo - Be 21u15
   Fri 13 Sep 24Barbara Dex Barbara Dex & 1 muzikant Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Sat 14 Sep 24Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - Be 20u30https://www.deboesdaalhoeve.be/nl/programma
   Sat 21 Sep 24Barbara Dex Barbara Dex & pianist De Gekke Haan Beveren - Be 20u00https://www.degekkehaan.be/
   Fri 27 Sep 24Barbara Dex Dex in't groot Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=168930844423&l=nl#!/addtickets
   Tue 01 Oct 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Stadsschouwburg Genk* Genk - Be 14u00Seniorenfeest in Genk
   Fri 11 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15https://www.ccleopoldsburg.be/
   Sat 19 Oct 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Warandepoort Tervuren - Be 20u00
   Sun 20 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 14u30https://www.hetbolwerk.be/
   Sat 09 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaal ´t Centrum Rijkevorsel - Be 21u15 (o.v.)
   Fri 15 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Feestzaal Depot Deluxe Hemiksem - Be 20u00
   Sat 16 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Feestzaal Depot Deluxe Hemiksem - Be 20u00
   Sun 01 Dec 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Sun 08 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint Odradakerk Mol - Be 15u00https://www.helpbrandwondenkids.be/
   Sat 14 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint-Petrus en Pauluskerk Geetbets - Be 20u00
   Sun 15 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint-Michielskerk Weelde Weelde - Be 15u00
   Fri 20 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Sat 21 Dec 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC De Volkskring* Lede - Be 20u00
   Sun 22 Dec 24Barbara Dex Barbara & Sandrine - Gastoptreden GC De Volkskring* Lede - Be 15u00Kerstconcert
   Mon 23 Dec 24Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten Ontmoetingscentrum Kasterlee Kasterlee - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/oc-kasterlee/3b16f630-f015-4a68-b30a-cb3857239ff3
   Sat 08 Feb 25Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sportcomplex De Damburg Bocholt - Be 20u00 (o.v.)
   Sun 18 May 25Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC De Lijsterbes Kraainem - Be 15u00https://www.delijsterbes.be/nl