Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Thu 27 Jan 22De Bonanzas Old-time favourites CC Den Blank Overijse - BE 14u00http://www.denblank.be/
   Sat 05 Feb 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Centrum Ysara Nieuwpoort - BE 14u00http://www.cultuurnieuwpoort.be/
   Fri 11 Feb 22De Bonanzas Old-time favourites Wielingencentrum De Haan - Wenduine - BE 20u00
   Tue 15 Feb 22De Bonanzas Old-time favourites CC Scharpoord Knokke-Heist - BE 14u30http://www.cultuur.knokke-heist.be/
   Thu 17 Feb 22De Bonanzas Old-time favourites De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - BE 14u00http://www.westerlo.be/
   Fri 25 Feb 22De Bonanzas Old-time favourites Tabloo bezoekerscentrum Dessel - BE 20u00
   Sat 19 Mar 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Gemeentehal Vosselaar - BE 22u30
   Fri 01 Apr 22De Bonanzas Old-time favourites De Kaekelaar Schoten - BE 20u00
   Sat 02 Apr 22De Bonanzas Old-time favourites Cultuurcentrum de Werft Geel - BE 20u15http://www.dewerft.be/
   Sat 07 May 22De Bonanzas A tribute to the Sixties OC De Notelaar Malle - BE 20u00http://www.malle.be/
   Sat 21 May 22De Bonanzas Old-time favourites GC De Wouwer Ravels - BE 20u00http://www.dewouwer.be/
   Fri 27 May 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Hof Van 'T Rauw* Mol - BE 20u00http://www.hofvantrauw.be/
   Sun 05 Jun 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Kioskplein Poppel - BE 21u00
   Sun 07 Aug 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Dorpsfeest Larum Geel - Larum - BE 20u00gratis toegang
   Sat 13 Aug 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Kerkplein Schoonbroek Schoonbroek - BE 20u00
   Sun 25 Sep 22De Bonanzas A tribute to the Sixties Sportcomplex Bleukens Balen - BE 20u30dekruierie@balen.be
   Thu 15 Dec 22De Bonanzas A 1960s Christmas Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - BE 20u00http://www.denegger.be/