Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Sun 26 Sep 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Le Pain TrouvĂ© Merelbeke - BE 12u00
   Wed 20 Oct 21Johan Verminnen Verminnen 70 De Casino Sint-Niklaas - BE 20u00http://www.decasino.be/
   Sat 23 Oct 21Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch GC Jan Vander Noot Brecht - BE 20u00http://www.gcbrecht.be/
   Mon 25 Oct 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - BE 20u30https://fakkeltheater.be/
   Fri 29 Oct 21Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - BE 20u00http://www.cclanaken.be/
   Fri 19 Nov 21Johan Verminnen Verminnen 70 GC De Wouwer Ravels - BE 20u00http://www.dewouwer.be/
   Fri 26 Nov 21Johan Verminnen Verminnen 70 CC Zoetegem Zottegem - BE 20u00http://www.cczoetegem.be/
   Sat 27 Nov 21Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - BE 20u00http://www.emotia.be/
   Wed 08 Dec 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Proximus Theater De Panne - BE 16u00
   Fri 10 Dec 21Johan Verminnen Verminnen 70 Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - BE 20u00http://www.ccdefactorij.be/
   Tue 18 Jan 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch CC De Mol Lier - BE 14u00http://www.lierscultuurcentrum.be/
   Wed 16 Feb 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch GC De Mena Rotselaar - BE 20u30http://www.verdiep2.be/
   Thu 03 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 OC De Djoelen Oud-Turnhout - BE 20u00http://www.dedjoelen.be/
   Sat 12 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - BE 20u15http://www.achterolmen.be/
   Mon 28 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch De Stringe Vichte - Anzegem - BE 14u00http://www.anzegem.be/
   Thu 31 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - BE 20u15http://www.debogaard.be/
   Sat 02 Apr 22Johan Verminnen Johan Verminnen - gastoptreden Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - BE 20u15http://www.ccleopoldsburg.be/
   Wed 27 Apr 22Johan Verminnen Verminnen 70 Cultuurcentrum De Werf Aalst - BE 20u00http://www.ccdewerf.be/
   Thu 05 May 22Johan Verminnen Verminnen 70 Cultuurcentrum Strombeek* Strombeek - BE 20u30
   Fri 20 May 22Johan Verminnen Verminnen 70 CC 't Vondel Halle - BE 14u00http://www.vondel.be/
   Sat 18 Jun 22Johan Verminnen Verminnen 70 CC Muze Heusden-Zolder - BE 20u15http://www.muze.be/
   Fri 24 Jun 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - BE 20u00
   Sun 26 Jun 22Johan Verminnen Verminnen 70 Ancienne Belgique Brussel - BE 16u00