Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Thu 01 Oct 20Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch CC Den Blank Overijse - BE 14u00http://www.denblank.be/
   Sun 04 Oct 20Johan Verminnen En daarna ga ik vissen Cultureel Centrum Nova Wetteren - BE 14u30http://www.ccnovawetteren.be/
   Sun 04 Oct 20Johan Verminnen En daarna ga ik vissen Cultureel Centrum Nova Wetteren - BE 17u00http://www.ccnovawetteren.be/
   Thu 08 Oct 20Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Kerk Clarissenklooster Boom - BE 20u15
   Sat 10 Oct 20Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Sint-Hubertuskerk Ramsel - BE 20u00http://www.herselt.be/
   Wed 18 Nov 20Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch GC De Mena Rotselaar - BE 20u30http://www.verdiep2.be/
   Fri 04 Dec 20Johan Verminnen En daarna ga ik vissen CC Zoetegem Zottegem - BE 20u00http://www.cczoetegem.be/
   Sat 16 Jan 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - BE 20u15http://www.achterolmen.be/
   Tue 19 Jan 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch CC De Mol Lier - BE 14u00http://www.lierscultuurcentrum.be/
   Sat 23 Jan 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen CC De Adelberg Lommel - BE 20u15http://www.ccdeadelberg.be/
   Sat 20 Feb 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch De Schattelijn Geertruidenberg - NL 
   Fri 26 Feb 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch Stadsgehoorzaal Vlaardingen Vlaardingen - NL 
   Sat 27 Feb 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch De Kring Roosendaal Roosendaal - NL 
   Thu 04 Mar 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen CC 't Vondel Halle - BE 14u00http://www.vondel.be/
   Fri 05 Mar 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch Theater Walhalla Rotterdam - NL 
   Sat 06 Mar 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen Cultuurcentrum Strombeek* Strombeek - BE 20u30
   Mon 08 Mar 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep De Casino Sint-Niklaas - BE 20u00http://www.decasino.be/
   Fri 12 Mar 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch Podium Reimerswaal Rilland - NL 
   Sun 21 Mar 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch Chassé Theater Breda - NL 
   Sat 27 Mar 21Johan Verminnen Johan Verminnen - gastoptreden Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - BE 20u15http://www.ccleopoldsburg.be/
   Mon 29 Mar 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - BE 20u30https://fakkeltheater.be/
   Thu 01 Apr 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - BE 20u15http://www.debogaard.be/
   Thu 22 Apr 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen CC Het Gasthuis Aarschot - BE 20u00http://www.hetgasthuis.be/
   Sat 24 Apr 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist GC De Bunder* Moorslede - BE 20u00
   Mon 26 Apr 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen - akoestisch De Stringe Vichte - Anzegem - BE 14u00http://www.anzegem.be/
   Thu 29 Apr 21Johan Verminnen En daarna ga ik vissen GC De Wouwer Ravels - BE 20u00http://www.dewouwer.be/
   Sat 22 May 21Johan Verminnen Verminnen 70 CC Muze Heusden-Zolder - BE 20u15http://www.muze.be/
   Fri 28 May 21Johan Verminnen Verminnen 70 Kursaal Oostende* Oostende - BE 20u00http://concertenaanzee.be/
   Fri 02 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Openlucht Nieuwkerken Nieuwkerken - Waas - BE 19u30
   Sat 03 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep De Bist* Wilrijk - BE 19u00Gratis toegang
   Sun 11 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep CC Scharpoord* Knokke-Heist - BE 11u00
   Sun 11 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep 11 juli Sint Truiden Sint-Truiden - BE 20u00Gratis toegang
   Sat 17 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & Trio Kerk Klein Begijnhof Gent Gent - BE 20u15
   Sun 22 Aug 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Vostertfeesten Bree - BE 20u00