Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info                          
   Sun 30 May 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Hangar 3020 Herent - BE 19u00
   Fri 25 Jun 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Sint-Mauritsplein Herzele (Ressegem) - BE 20u00http://www.steenoven.herzele.be/
   Wed 30 Jun 21Johan Verminnen Verminnen 70 CC De Adelberg Lommel - BE 20u15http://www.ccdeadelberg.be/
   Fri 02 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Openlucht Nieuwkerken Nieuwkerken - Waas - BE 19u30
   Sat 03 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep De Bist* Wilrijk - BE 19u00Gratis toegang
   Sat 10 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & 2 muzikanten Welleplein Welle (Denderleeuw) - BE 21u45http://www.denderleeuw.be/
   Sun 11 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep CC Scharpoord* Knokke-Heist - BE 11u00
   Sun 11 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep 11 juli Sint Truiden Sint-Truiden - BE 20u00Gratis toegang
   Sat 17 Jul 21Johan Verminnen Johan Verminnen & Trio Kerk Klein Begijnhof Gent Gent - BE 20u15
   Sun 22 Aug 21Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Vostertfeesten Bree - BE 20u00
   Sat 04 Sep 21Johan Verminnen Verminnen 70 De Roma Antwerpen - BE 20u00http://www.deroma.be/
   Wed 20 Oct 21Johan Verminnen Verminnen 70 De Casino Sint-Niklaas - BE 20u00http://www.decasino.be/
   Sat 23 Oct 21Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch GC Jan Vander Noot Brecht - BE 20u00http://www.gcbrecht.be/
   Mon 25 Oct 21Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Fakkeltheater Rode Zaal - Foyer Antwerpen - BE 20u30https://fakkeltheater.be/
   Fri 19 Nov 21Johan Verminnen Verminnen 70 GC De Wouwer Ravels - BE 20u00http://www.dewouwer.be/
   Fri 26 Nov 21Johan Verminnen Verminnen 70 CC Zoetegem Zottegem - BE 20u00http://www.cczoetegem.be/
   Sat 27 Nov 21Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - BE 20u00http://www.emotia.be/
   Fri 10 Dec 21Johan Verminnen Verminnen 70 Cultuurcentrum De Factorij Zaventem - BE 20u00http://www.ccdefactorij.be/
   Tue 18 Jan 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch CC De Mol Lier - BE 14u00http://www.lierscultuurcentrum.be/
   Wed 16 Feb 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch GC De Mena Rotselaar - BE 20u30http://www.verdiep2.be/
   Thu 03 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 OC De Djoelen Oud-Turnhout - BE 20u00http://www.dedjoelen.be/
   Sat 12 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - BE 20u15http://www.achterolmen.be/
   Mon 28 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch De Stringe Vichte - Anzegem - BE 14u00http://www.anzegem.be/
   Thu 31 Mar 22Johan Verminnen Verminnen 70 CC De Bogaard - Schouwburg Sint-Truiden - BE 20u15http://www.debogaard.be/
   Sat 02 Apr 22Johan Verminnen Johan Verminnen - gastoptreden Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - BE 20u15http://www.ccleopoldsburg.be/
   Fri 20 May 22Johan Verminnen Verminnen 70 CC 't Vondel Halle - BE 14u00http://www.vondel.be/
   Sat 18 Jun 22Johan Verminnen Verminnen 70 CC Muze Heusden-Zolder - BE 20u15http://www.muze.be/
   Fri 24 Jun 22Johan Verminnen Verminnen 70 - akoestisch CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - BE 20u00