| Thu 28 Mar 24 | Guido Belcanto & Roland | Les stratiers de la chanson | Ontmoetingscentrum Marke | Kortrijk - Be | 20u15 | https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/les-stratiers-de-la-chanson-guido-belcanto-roland/422644f9-8 |
| Thu 28 Mar 24 | Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex | Als de rook om je hoofd is verdwenen | GC 't Blikveld | Bonheiden - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Thu 28 Mar 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC 't Aambeeld | Aartselaar - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Thu 28 Mar 24 | Joost Van Hyfte | Joost Van Hyfte - Best of | LAMUSO | Turnhout - Be | 20u30 | https://lamuso.be/live-events |
| Thu 28 Mar 24 | Jan De Smet | Jan De Smet - solo | OC Nova | Antwerpen - Be | 21u20 | https://www.nova-kiel.be/ |
| Fri 29 Mar 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Kaleidoscoop Kunstencentrum | Mortsel - Be | 20u15 | https://kaleidoscoop.be/programma/bier-kom-toch-maar-met-de-fiets |
| Fri 29 Mar 24 | Scala | Gloaming | Cultuurcentrum de Werft | Geel - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Fri 29 Mar 24 | Guido Belcanto & Roland | Les stratiers de la chanson | Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen | Grimbergen - Be | 20u30 | https://www.ccstrombeek.be/podium/guido-belcanto-roland |
| Fri 29 Mar 24 | De Bonanzas | Golden Evergreens | CC De Ververij | Ronse - Be | 20u30 | UITVERKOCHT |
| Sat 30 Mar 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC De Plomblom* | Ninove - Be | 20u00 | https://www.jwee.be/events/theaterconcert-johnny-logan-unplugged-2-0-328-992-873-901-357-122 |
| Sat 30 Mar 24 | Guido Belcanto & Roland | Les stratiers de la chanson | Schouwburg Noord (CC Merksem) | Merksem - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Sat 30 Mar 24 | Jan De Smet | De Muziekwinkel | GC De Plak | Diepenbeek - Be | 20u15 | https://www.diepenbeek.be/ |
| Thu 04 Apr 24 | Jan De Smet | Solo en zonder veel cinema | Asberg Lacht @ Domein Den Asberg | Westerlo - Be | 20u00 | Asbert Lacht |
| Fri 05 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | De Zoerla | Westerlo - Zoerle Parwijs - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Fri 05 Apr 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Gemeenschapscentrum De Route | Sint-Gillis-Waas - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Fri 05 Apr 24 | Jan De Smet | De Muziekwinkel | OC De Notelaar | Malle - Be | 20u30 | https://www.malle.be/de-notelaar |
| Sun 07 Apr 24 | Guido Belcanto | Guido Belcanto - gastoptreden | "Boeken en Bubbels" op locatie: Sint-Niklaaskerk M | Herentals - Be | 10u30 | https://www.schaliken.be/programma/boeken-en-bubbels-0 |
| Sun 07 Apr 24 | Zannemie en de bende | Zannemie en de bende | Districtshuis Harmonie | Antwerpen - Be | 14u00 & 16u00 | |
| Sun 07 Apr 24 | Jan De Smet | Jan De Smet en de Grote Luxe | CC Brugge / Stadsschouwburg | Brugge - Be | 15u00 | https://www.ccbrugge.be/agenda/3594//Jan_De_Smet_en_De_Grote_Luxe |
| Fri 12 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | LUX | Kapellen - Be | 20u30 | UITVERKOCHT |
| Sat 13 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC De Plomblom* | Ninove - Be | 20u00 | https://www.ccdeplomblom.org/voorstelling/811/cleymans-van-geel-morgen-beter |
| Thu 18 Apr 24 | The Chachas | Dans met mij tot morgenvroeg | De Zoerla | Westerlo - Zoerle Parwijs - Be | 14u00 | https://www.westerlo.be/nl/agenda/e/the-chachas/dcfabc58-3d6a-49e1-a663-f8c5a213dc01 |
| Thu 18 Apr 24 | Zsa Zsa Zsu | Terug naar ‘The Roaring Twenties’ | De Klap | Antwerpen - Be | 14u00 | https://deklap.be/ |
| Thu 18 Apr 24 | Don Vitalski & Steven Van Gool | De Kempenkrak | Openbare Bibliotheek Lichtaart | Kasterlee - Be | 19u00 | https://kasterlee.bibliotheek.be/ |
| Thu 18 Apr 24 | Jan De Smet | De Muziekwinkel | GC De Klaproos - Deinze | Landegem - Be | 20u00 | https://www.deinze.be/klaproos |
| Thu 18 Apr 24 | Jelle Cleymans | Roubaix - akoestisch | Streektheater Den Heuvel | Alphen - Ne | 20u30 | https://www.denheuvel.org/kaartverkoop/jelle-cleymans |
| Fri 19 Apr 24 | The Chachas | Dans met mij tot morgenvroeg | CC 't Vondel | Halle - Be | 14u00 | https://www.vondel.be/ |
| Fri 19 Apr 24 | Karin Jacobs | Moederpijn | GC De Volkskring | Lede - Be | 20u00 | http://www.volkskring.lede.be/ |
| Fri 19 Apr 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | CC Ter Dilft | Bornem - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Fri 19 Apr 24 | Scala | Gloaming | Sint-Machariuskerk | Laarne - Be | 20u30 | |
| Fri 19 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | De Warandepoort | Tervuren - Be | 20u30 | UITVERKOCHT |
| Sat 20 Apr 24 | Jan De Smet | Jan De Smet en de Grote Luxe | CC De Schakel | Waregem - Be | 20u00 | https://www.ccdeschakel.be/voorstellingen/1503//Jan_De_Smet_en_de_Grote_Luxe |
| Sat 20 Apr 24 | Mama's Jasje | Dagboek van een zanger | CC Muze | Heusden-Zolder - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Sat 20 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | de VELINX | Tongeren - Be | 20u30 | https://www.develinx.be/evenement/cleymans-van-geel-morgen-beter |
| Mon 22 Apr 24 | Ida van Dril | De Vliegende Hollander | Theater Hemelhoeve | Brasschaat - Be | 14u00 | http://www.cultuurcentrumbrasschaat.be/ |
| Tue 23 Apr 24 | Ida van Dril | De Vliegende Hollander | Theater Hemelhoeve | Brasschaat - Be | 10u30 | http://www.cultuurcentrumbrasschaat.be/ |
| Wed 24 Apr 24 | The Chachas | Dans met mij tot morgenvroeg | Cultuurhuis Stroming | Berlare - Be | 15u00 | UITVERKOCHT |
| Wed 24 Apr 24 | Mama's Jasje | Dagboek van een zanger | GC De Melkerij | Zemst - Be | 20u30 | UITVERKOCHT |
| Thu 25 Apr 24 | Cream Colored Ponies | Swing is The Thing! | Den Egger | Scherpenheuvel-Zichem - Be | 14u00 | https://www.denegger.be/tickets |
| Thu 25 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC De Herbakker | Eeklo - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Thu 25 Apr 24 | Mama's Jasje | Dagboek van een zanger | GC De Melkerij | Zemst - Be | 20u30 | UITVERKOCHT |
| Fri 26 Apr 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Zomerlief Mariakerke | | | |
| Fri 26 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC Zwaneberg | Heist-op-den-Berg - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Fri 26 Apr 24 | Don Vitalski | Don Vitalski - moderator | Kuurs Comedy Festival - Sint-Pieterszaal | Kuurne - Be | 20u00 | https://curieus.be/events/kuurns-comedyfestival |
| Fri 26 Apr 24 | Gene Bervoets & Koperkwintet Brassery | Het Mengelmoes | Theater Hemelhoeve | Brasschaat - Be | 20u00 | http://www.cultuurcentrumbrasschaat.be/ |
| Sat 27 Apr 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | GC de Bosuil | Overijse - Be | 20u00 | |
| Sat 27 Apr 24 | Fred Delfgaauw | Broos | Cinema Plaza* | Duffel - Be | 20u00 | https://www.plazanterikken.be/home |
| Sat 27 Apr 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis | Asse - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Sat 27 Apr 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | OC De Djoelen | Oud-Turnhout - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Mon 29 Apr 24 | Scala | Gloaming | CCHA / cultuurcentrum Hasselt | Hasselt - Be | 20u00 | https://www.ccha.be/ |
| Fri 03 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC De Kruisboog | Tienen - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Fri 03 May 24 | The Bonnie Blues | The Bonnie Blues | AMOR | Antwerpen - Be | 21u00 | https://www.deroma.be/nl |
| Sat 04 May 24 | Steven Goegebeur | Steven Goegebeur - Comedy act | Cultuurcentrum De Kimpel | Bilzen - Be | 15u00 | https://www.dekimpel.be/ |
| Sat 04 May 24 | Johan Verminnen | Johan Verminnen & pianist | Sint-Bertinuskerk van Poperinge | Poperinge - Be | 19u00 | Tickets via: info@rotarypoperinge.be |
| Sat 04 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC Binder | Puurs - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Sat 04 May 24 | Nele Goossens | Spiegelbeeld | Fakkelteater Zwarte Zaal | Antwerpen - Be | 20u00 | http://www.fakkeltheater.be/ |
| Sat 04 May 24 | Gene Bervoets & Koperkwintet Brassery | Het Mengelmoes | CC Vrijetijdscentrum Brieleke | Wommelgem - Be | 20u00 | https://www.brieleke.be/cultuur |
| Sat 04 May 24 | Dirk Denoyelle | Brilliant bricks | JC De Spiraal | Geraardsbergen - Be | 20u00 | |
| Sun 05 May 24 | Nele Goossens | Spiegelbeeld | Fakkelteater Zwarte Zaal | Antwerpen - Be | 15u00 | http://www.fakkeltheater.be/ |
| Wed 08 May 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | CC De Borre | Bierbeek - Be | 20u00 | https://www.ccdeborre.be/emile-barbara |
| Wed 08 May 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Tabloo bezoekerscentrum | Dessel - Be | 20u15 | https://tabloo.com/nl |
| Fri 10 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CC Palethe | Pelt - Be | 20u30 | UITVERKOCHT |
| Sat 11 May 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | C-Mine | Genk - Be | 20u00 | https://www.harmoniewz.be/tickets |
| Sat 11 May 24 | Rudolf Hecke, Clara Cleymans, Jo Matieu | Gainsbourg | Cultuurcentrum Baarle | Baarle-Hertog - Be | 20u30 | https://cultuurcentrumbaarle.eu/muzikale-vertelling-gainsbourg |
| Sun 12 May 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Diaz Arena | Oostende - Be | 16u00 | http://www.moedersmooistemoment.be/ |
| Wed 15 May 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Serre Stadspark | Tienen - Be | 20u15 | https://dekruisboog.tienen.be/ |
| Wed 15 May 24 | Johan Verminnen | Johan Verminnen & pianist | LAMUSO | Turnhout - Be | 20u30 | https://lamuso.be/ |
| Thu 16 May 24 | Tom Helsen | Tom Helsen - Solo | Artevino | Zoersel - Be | 20u30 | https://www.artevino.be/ |
| Thu 16 May 24 | Berlaen | 't Gesproken Dagblad | AMOR | Antwerpen - Be | 21u00 | https://www.deroma.be/ |
| Fri 17 May 24 | Nele Goossens | En nu? | Fakkelteater Rode Zaal | Antwerpen - Be | 20u00 | https://www.fakkeltheater.be/ |
| Sat 18 May 24 | Jan De Smet | De Muziekwinkel | Rotahoeve | Hamme - Be | 20u00 | https://rotahoeve.be/voorstellingen |
| Sun 19 May 24 | Nigel Williams | Nigel Williams - Best of | LAMUSO | Turnhout - Be | 15u30 | https://lamuso.be/ |
| Sun 19 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | Cultuurcentrum De Abdij* | Geraardsbergen - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Mon 20 May 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | Feesttent Burchtweide | Herzele - Be | 15u00 & 16u20 | https://www.radiostar.be/MFLHerzele |
| Mon 20 May 24 | Wigbert | Wigbert Trio | Kortrijkse Sinksenfeesten | Kortrijk - Be | 16u00 | https://www.sinksen.be/ |
| Mon 20 May 24 | Berlaen | 't Gesproken Dagblad | Kortrijkse Sinksenfeesten | Kortrijk - Be | 18u30 | https://www.sinksen.be/ |
| Tue 21 May 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | Feesttent Burchtweide | Herzele - Be | 15u00 & 16u20 | https://www.radiostar.be/MFLHerzele |
| Thu 23 May 24 | Ida van Dril | De Vliegende Hollander | OC Leieland | Wielsbeke - Be | 10u00 | https://www.wielsbeke.be/ |
| Thu 23 May 24 | Ida van Dril | De Vliegende Hollander | OC Leieland | Wielsbeke - Be | 14u00 | https://www.wielsbeke.be/ |
| Thu 23 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | CCHA / cultuurcentrum Hasselt | Hasselt - Be | 20u00 | https://www.ccha.be/search?zoekwaarde=morgen+beter |
| Thu 23 May 24 | Don Vitalski | Vitalski - Gewoon blijven ademen | CC Het Gasthuis | Aarschot - Be | 20u00 | https://www.hetgasthuis.be/tickets |
| Fri 24 May 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Ruisbroekmolen | Bierbeek - Be | 20u00 | https://www.ccdeborre.be/ |
| Fri 24 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | Den Egger | Scherpenheuvel-Zichem - Be | 20u00 | UITVERKOCHT |
| Sat 25 May 24 | Johan Verminnen | Johan Verminnen & groep | Openluchtmuseum Bokrijk - Openluchtmuseaum | Genk - Be | 13u30 | https://bokrijk.be/nl/bokrijk-festival |
| Sat 25 May 24 | Jan De Smet & Nele Paelinck | Jan De Smet & Nele Paelinck | 'Cultuur in den hof' | Brasschaat/Ekeren - Be | 19u00 | |
| Sat 25 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | Casino Beringen | Beringen - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Sat 25 May 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Horta Huis | Antwerpen - Be | 23u15 | |
| Sun 26 May 24 | The Bonnie Blues | The Bonnie Blues | coStA | Antwerpen - Be | 20u00 | https://www.costa-antwerpen.be/ |
| Wed 29 May 24 | Steven Goegebeur | Steven Goegebeur - Best of | The Kudu Lodge | Wortegem-Petegem - Be | 20u30 | https://www.facebook.com/thekudulodge |
| Thu 30 May 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | Hangar 3020 | Herent - Be | 14u00 | https://www.herent.be/ |
| Thu 30 May 24 | Karin Jacobs | Moederpijn | GC Het Koetshuis* | Roosdaal - Be | 20u00 | |
| Thu 30 May 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Spiegeltent Lede | Lede - Be | 22u30 | |
| Fri 31 May 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | Schouwburg Noord (CC Merksem) | Merksem - Be | 20u15 | UITVERKOCHT |
| Fri 31 May 24 | Frank Mercelis & VRT Bigband | Aznavour 100 "Hier encore" | Mark Liebrecht Schouwburg | Mortsel - Be | 20u30 (Try-out) | https://www.mortsel.be/ |
| Sat 01 Jun 24 | Steven Goegebeur | Steven Goegebeur - Comedy act | CC Palethe | Pelt - Be | 14u00 | https://www.palethe.be/activiteiten/detail/678/steven-goegebeur-trilogie |
| Thu 06 Jun 24 | The Bonnie Blues | The Bonnie Blues | Openluchttheater aan de molen | Boechout - Be | 20u00 | https://www.boechout.be/ |
| Fri 07 Jun 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & 3 muzikanten | Sint-Amanduskerk | Bekegem - Be | 20u00 | |
| Fri 07 Jun 24 | Berlaen | Berlaen - gastoptreden | CC Het Spoor | Harelbeke - Be | 20u00 | https://www.cchetspoor.be/ |
| Sat 08 Jun 24 | Veston | Veston | OC Nova | Antwerpen - Be | 15u30 | https://www.nova-kiel.be/ |
| Wed 12 Jun 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & pianist | Dienstencentrum Linkeroever | Antwerpen - Be | 19u30 | |
| Sat 29 Jun 24 | Nigel Williams | Nigel Williams - Comedy Act | Familie Verbist | Meensel - Kiezegem - Be | 17u00 | |
| Wed 03 Jul 24 | Evergreen Machine | Evergreens voor de eeuwige jeugd | Hof van Boeres | Londerzeel - Be | 20u00 | |
| Thu 04 Jul 24 | Tony & de Hangmatten | Tony & de Hangmatten | Balen Muziekterras | Olmen - Be | 20u30 | https://www.balenmuziekterras.be/ |
| Fri 05 Jul 24 | Tom Helsen | Tom Helsen - Solo | Asberg Lacht @ Domein Den Asberg | Westerlo - Be | 20u00 | Tickets via: info@domeindenasberg.be |
| Fri 05 Jul 24 | Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene | 50 jaar Tim | OC Ermenrike | Kieldrecht - Be | 20u00 | https://www.tervesten.be/nl |
| Sat 06 Jul 24 | Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene | 50 jaar Tim | Den Brink (terrein achter het gemeentehuis) | Laarne - Be | 20u00 | Vlaanderen feest |
| Sat 06 Jul 24 | Tony & de Hangmatten | Tony & de Hangmatten | Grote Plaats | Lebbeke - Be | 21u45 | |
| Sun 07 Jul 24 | Barbara & Groep | Barbara Dex & 4 muzikanten | Overdekt Openluchtpodium Basisschool De Kangoeroe | Dessel - Be | 11u00 | |
| Sun 07 Jul 24 | De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens | De popklassieker | Park Krankhoeve | Bonheiden - Be | 20u30 | Gratis |
| Thu 11 Jul 24 | Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene | 50 jaar Tim | Mark Liebrecht Schouwburg | Mortsel - Be | 20u00 | https://www.mortsel.be/ |
| Thu 11 Jul 24 | Barbara & Groep | Barbara Dex & 4 muzikanten | Feest in 't dorp | Gierle - Be | 20u00 | |
| Thu 11 Jul 24 | Johan Verminnen | Johan Verminnen & groep | Kruidtuin / Parkpop 2024 | Mechelen - Be | 20u30 | |
| Sun 14 Jul 24 | The Bonnie Blues | The Bonnie Blues | ZomerZondag (domein Krankhoeve) | Bonheiden - Be | 19u30 | https://www.blikveld.be/ |
| Sun 14 Jul 24 | Evergreen Machine | Evergreen Machine (festivalset) | ZomerZondag (domein Krankhoeve) | Bonheiden - Be | 21u00 | https://www.blikveld.be/ |
| Wed 17 Jul 24 | Han Solo | Comedy line-up | Kiezegem Kermis - Spiegeltent | Kiezegem - Be | 20u00 | |
| Thu 18 Jul 24 | Evergreen Machine | Evergreen Machine (festivalset) | Recreatiedomein Keiheuvel | Balen - Be | 20u30 | |
| Fri 19 Jul 24 | The Bonnie Blues | The Bonnie Blues | Gentse Feesten - François Laurentplein | Gent - Be | 21u30 | https://gentsefeesten.stad.gent/ |
| Fri 19 Jul 24 | De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens | De popklassieker | Gentse Feesten - François Laurentplein | Gent - Be | 23u15 | https://gentsefeesten.stad.gent/ |
| Sun 21 Jul 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & 4 muzikanten | Parkfeest in de tuin van Villa Leemans | Olen - Be | 19u00 | https://www.keizerkarelolen.be/ |
| Wed 24 Jul 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Zeedijk-De Haan | De Haan - Be | 20u15 | Gratis |
| Fri 26 Jul 24 | Johan Verminnen | Johan Verminnen & groep | Gentse Feesten - François Laurentplein | Gent - Be | 23u15 | https://gentsefeesten.stad.gent/ |
| Fri 02 Aug 24 | Berlaen | 't Gesproken Dagblad | Festival Dranouter - De Koer | Heuvelland - Be | 19u30 | https://www.festivaldranouter.be/ |
| Fri 02 Aug 24 | The Chachas | A tribute to the seventies | Openluchttheater Rivierenhof | Antwerpen - Be | 20u00 | https://www.oltrivierenhof.be/nl |
| Fri 02 Aug 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | Herentals Zomert | Herentals - Be | 20u00 | https://www.herentals.be/uit-in-herentals/herentals-zomert |
| Sun 04 Aug 24 | Jan De Smet | Jan De Smet en de Grote Luxe | Festival Dranouter - Clubstage | Heuvelland - Be | 15u30 | https://www.festivaldranouter.be/ |
| Thu 08 Aug 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | Balen Muziekterras (achter iFitness Balen) | Balen - Be | 20u30 | https://ontdekbalen.be/doen/events/balen-muziekterras |
| Sun 11 Aug 24 | Barbara & Groep | Barbara Dex & 4 muzikanten | Overdekt Openluchtpodium Bottelare Swingt | Bottelare - Be | 19u30 | |
| Thu 15 Aug 24 | Nigel Williams | Nigel Williams - Best of | Zomerboerderij @ de terreinen van de Kinderboerder | Antwerpen - Be | 20u00 | https://www.schouwburgdekern.be/ |
| Fri 16 Aug 24 | Zannemie en de bende | Puree kan je hier niet eten | GC Ter Kommen | Hoeselt - Be | 15u30 | https://www.terkommen.be/ |
| Sat 24 Aug 24 | Tony & de Hangmatten | Tony & de Hangmatten | Kattenfeesten - Markt Meerhout | Meerhout - Be | +/- 17u30 | https://www.meerhout.be/kattenfeesten-2024 |
| Sun 25 Aug 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | De Villegaspark | Antwerpen - Be | 19u00 | |
| Sat 31 Aug 24 | Jan De Smet | Jan De Smet - Sing along | Openluchtfestival Kalifiesta | Puurs-Sint-Amands - Be | 19u40 | https://kalfortkermis.be/ |
| Sat 07 Sep 24 | Cleymans & Van Geel | Morgen beter | De Roma | Antwerpen - Be | 20u00 | https://www.deroma.be/nl/zoeken/?q=cleymans |
| Fri 13 Sep 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & 1 muzikant | Asberg Lacht @ Domein Den Asberg | Westerlo - Be | 20u00 | Tickets via: info@domeindenasberg.be |
| Sat 14 Sep 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & 3 muzikanten | GC de Boesdaalhoeve | Sint-Genesius-Rode - Be | 20u30 | https://www.deboesdaalhoeve.be/nl/programma |
| Sat 21 Sep 24 | Scala | Gloaming | Cultuurhuis EMotia | Erpe-Mere - Be | 20u00 | https://www.emotia.be/ |
| Sat 21 Sep 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & pianist | De Gekke Haan | Beveren - Be | 20u00 | https://www.degekkehaan.be/ |
| Sun 22 Sep 24 | Barbara Dex | Dex in't groot | CC Het Bolwerk | Vilvoorde - Be | 14u30 | https://www.hetbolwerk.be/ |
| Thu 26 Sep 24 | TGdeLINK | Nachtgasten | CC Diest - Den Amer | Diest - Be | 20u00 | https://www.ccdiest.be/ |
| Fri 27 Sep 24 | Barbara Dex | Dex in't groot | Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* | Bredene - Be | 20u00 | https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=168930844423&l=nl#!/addtickets |
| Fri 27 Sep 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | CC Den Hoogen Pad | Maldegem - Be | 20u00 | https://www.maldegem.be/cc-den-hoogen-pad |
| Fri 27 Sep 24 | Scala | Gloaming | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 20u15 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Sat 28 Sep 24 | Bart Kaëll & Luc Appermont | Luc en Bart een paar apart | GC De Stegel | Kinrooi - Be | 20u00 | https://www.kinrooi.be/ |
| Sat 28 Sep 24 | Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox | Classical Jukebox | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Tue 01 Oct 24 | Barbara & Groep | Barbara Dex & 4 muzikanten | Stadsschouwburg Genk* | Genk - Be | 14u00 | Seniorenfeest in Genk |
| Tue 01 Oct 24 | Nigel Williams | Nigel Williams - Comedy Act | GC Werf 44 (Kleine zaal) | Schilde - Be | 20u00 | https://www.werf44.be/ |
| Thu 03 Oct 24 | Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames | Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames | GC 't Heilaar | Beerse - Be | 20u15 | https://www.beerse.be/ |
| Fri 04 Oct 24 | Tom Helsen | 25 jaar Tom Helsen | GC Werf 44 (Kleine zaal) | Schilde - Be | 20u00 | https://www.werf44.be/ |
| Sat 05 Oct 24 | TGdeLINK | Nachtgasten | CC De Fabriek | Sint-Lievens-Houtem - Be | 20u00 | https://www.sint-lievens-houtem.be/cultuuraanbod |
| Sun 06 Oct 24 | Jan & Kim | Simsalabim | Kerk van Helkijn | Spiere-Helkijn - Be | 15u00 | Familievoorstelling |
| Wed 09 Oct 24 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 (Première) | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Wed 09 Oct 24 | Hugo | Dromen | GC de Zandloper | Wemmel - Be | 20u30 (Avant première) | https://www.dezandloper.be/ |
| Thu 10 Oct 24 | Christophe Vandegoor & Paul Herygers | Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan | CC De Schakel* | Waregem - Be | 20u00 | |
| Thu 10 Oct 24 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Thu 10 Oct 24 | Hugo | Dromen | GC de Zandloper | Wemmel - Be | 20u30 (Première) | https://www.dezandloper.be/ |
| Fri 11 Oct 24 | Barbara Dex | Dex in't groot | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 20u15 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Thu 17 Oct 24 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | Cultuurcentrum Maasmechelen | Maasmechelen - Be | 20u15 | https://www.ccmaasmechelen.be/nl |
| Fri 18 Oct 24 | Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox | Classical Jukebox | CC Den Hoogen Pad | Maldegem - Be | 20u00 | https://www.maldegem.be/ |
| Fri 18 Oct 24 | Evergreen Machine | Evergreens voor de eeuwige jeugd | CC Kruispunt | Diksmuide - Be | 20u00 | https://www.cckruispunt.be/ |
| Sat 19 Oct 24 | Nele Goossens | BONUS | Wholly Spirits | Zottegem - Be | 20u00 | |
| Sat 19 Oct 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | CC De Warandepoort | Tervuren - Be | 20u00 | |
| Sat 19 Oct 24 | AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn | The Broken Circle Breakdown | GC De Groene Meersen | Zedelgem - Be | 20u00 | https://www.zedelgem.be/tickets |
| Sun 20 Oct 24 | Fred Delfgaauw | Broos | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 15u00 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Wed 23 Oct 24 | Nigel Williams | Nigel Williams - Comedy Act | CC Palethe | Pelt - Be | 20u30 | https://www.palethe.be/ |
| Thu 24 Oct 24 | Riet | Heb het leven lief | Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* | Bredene - Be | 20u00 | https://www.stafversluys-centrum.be/ |
| Fri 25 Oct 24 | AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn | The Broken Circle Breakdown | GC De Stegel | Kinrooi - Be | 20u00 | https://webshopagbkinrooi.recreatex.be/Tickets/Overview |
| Fri 25 Oct 24 | Tom Helsen | Världhits | Bremtkapel | Bierbeek - Be | 20u00 | https://www.ccdeborre.be/ |
| Fri 25 Oct 24 | Nigel Williams | 70 rpm | De Wattenfabriek Herzele | Herzele - Be | 20u15 (Try-out) | https://m.facebook.com/profile.php?id=100069968961326 |
| Sat 26 Oct 24 | Hugo | Dromen | GC Forum | Wervik - Be | 20u00 | https://www.wervik.be/online-ticketing-forum |
| Sat 02 Nov 24 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | GC De Passant | Zoutleeuw - Be | 20u30 | https://www.zoutleeuw.be/ |
| Tue 05 Nov 24 | Gene Bervoets, Els Dottermans & Lou Roman Band | Een gouden jubilee | CC Diest - Den Amer | Diest - Be | 20u00 | https://www.ccdiest.be/ |
| Thu 07 Nov 24 | Griet Desutter | Ella en de mieren | Schouwburg Luchtbal | Antwerpen - Be | 10u30 | https://www.bloc2030.be/ |
| Thu 07 Nov 24 | Griet Desutter | Ella en de mieren | BLOC 2030 | Antwerpen - Be | 14u00 | https://www.bloc2030.be/ |
| Thu 07 Nov 24 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | CC De Borre | Bierbeek - Be | 20u00 | https://www.ccdeborre.be/ |
| Thu 07 Nov 24 | Lucas Van den Eynde | Met Permissie! | GC de Kam | Wezembeek-Oppem - Be | 20u00 | https://www.dekam.be/nl |
| Fri 08 Nov 24 | Don Vitalski & Steven Van Gool | De Kempenkrak | Bezoekerscentrum Vallei van het Merkske (De Klapek | Wortel/Hoogstraten - Be | 20u00 | https://www.natuurpunt.be/bezoekerscentra/bezoekerscentrum-vallei-van-het-merkske-de-klapekster |
| Sat 09 Nov 24 | Piet de Praitere | Ik ruik naar Oostende | Cultuurhuis EMotia | Erpe-Mere - Be | 20u00 | https://www.emotia.be/ |
| Sat 09 Nov 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Zaal ´t Centrum | Rijkevorsel - Be | 21u15 (o.v.) | |
| Sun 10 Nov 24 | Bart Kaëll & Luc Appermont | Luc en Bart een paar apart | Stadsschouwburg Antwerpen* | Antwerpen - Be | 20u00 | https://www.stadsschouwburg-antwerpen.be/ |
| Tue 12 Nov 24 | Riet | Heb het leven lief | CC Het Bolwerk | Vilvoorde - Be | 14u30 | https://www.hetbolwerk.be/ |
| Thu 14 Nov 24 | Gwen Cresens | Intothebox | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Thu 14 Nov 24 | Bart Kaëll & Luc Appermont | Luc en Bart een paar apart | Cultuurcentrum Maasmechelen | Maasmechelen - Be | 20u15 | https://www.ccmaasmechelen.be/nl |
| Fri 15 Nov 24 | Jan De Smet | Jan De Smet - solo | Huiskamerconcert | Zonnebeke - Be | 20u00 (huiskamerconcert) | https://www.zonnebeke.be/ |
| Mon 18 Nov 24 | Scala | Gloaming | GC De Corren | Steenokkerzeel - Be | 20u30 | https://www.steenokkerzeel.be/ |
| Tue 19 Nov 24 | The Chachas | A tribute to the seventies | Corso | Berchem - Be | 14u30 | https://www.corso.be/ |
| Fri 22 Nov 24 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | De Wattenfabriek Herzele | Herzele - Be | 20u00 | https://www.vzwcomedykapers.be/ |
| Sat 23 Nov 24 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | Studio M | Melle - Be | 20u00 | https://www.melle.be/studio-m |
| Wed 27 Nov 24 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | Bremtkapel | Bierbeek - Be | 20u00 | https://www.ccdeborre.be/ |
| Fri 29 Nov 24 | Riet | Heb het leven lief | CC Scharpoord | Knokke-Heist - Be | 14u30 | https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist |
| Sun 01 Dec 24 | Zannemie | Luister naar de daken! | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 14u00 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Sun 01 Dec 24 | Barbara Dex | Dex in't groot | Cultuurcentrum Maasmechelen | Maasmechelen - Be | 20u15 | https://www.ccmaasmechelen.be/nl |
| Mon 02 Dec 24 | Fred Delfgaauw | Broos | De Stringe | Vichte - Anzegem - Be | 14u00 | https://www.anzegem.be/ |
| Tue 03 Dec 24 | De Lassies | De lassies | Cultuurcentrum Westrand | Dilbeek - Be | 14u00 | https://www.westrand.be/ |
| Wed 04 Dec 24 | Berlaen | 't Gesproken Dagblad | CC Het Spoor | Harelbeke - Be | 20u00 | https://www.cchetspoor.be/ |
| Thu 05 Dec 24 | De Lassies | De lassies | Cultuurcentrum Westrand | Dilbeek - Be | 14u00 | https://www.westrand.be/ |
| Thu 05 Dec 24 | TGdeLINK | Nachtgasten | CC De Kruisboog | Tienen - Be | 20u15 | https://dekruisboog.tienen.be/ |
| Fri 06 Dec 24 | Johan Verminnen | Vanwaar de wolken komen (akoestisch) | Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* | Bredene - Be | 20u00 | https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=549839183800&l=nl#!/addtickets |
| Fri 06 Dec 24 | Christophe Vandegoor & Paul Herygers | Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan | GC zaal Rex | Essen - Be | 20u00 | https://www.essen.be/kobie |
| Fri 06 Dec 24 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | GC 't Heilaar | Beerse - Be | 20u15 | https://www.beerse.be/ |
| Sat 07 Dec 24 | De Bonanzas | A tribute to the Sixties | Merksplas Kapel | Merksplas - Be | 17u00 (+/-) | |
| Sat 07 Dec 24 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | Cultuurhuis EMotia | Erpe-Mere - Be | 20u00 | https://www.emotia.be/ |
| Sun 08 Dec 24 | Barbara Dex & Sandrine | Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert | Sint Odradakerk | Mol - Be | 15u00 | https://www.helpbrandwondenkids.be/ |
| Tue 10 Dec 24 | Andrea Croonenberghs & Els Dottermans | Soms sneeuwt het in december | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 14u00 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Thu 12 Dec 24 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | CC Diest - Den Amer | Diest - Be | 20u00 | https://www.ccdiest.be/ |
| Thu 12 Dec 24 | Günther Neefs | De Kracht van Muziek | GC De Corren | Steenokkerzeel - Be | 20u30 | https://www.steenokkerzeel.be/ |
| Fri 13 Dec 24 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | Sint-Dionysiuskerk | Zarren - Be | 20u00 | |
| Fri 13 Dec 24 | Jan De Smet | De Muziekwinkel | CC Nova* | Wetteren - Be | 20u00 | |
| Sat 14 Dec 24 | Barbara Dex & Sandrine | Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert | Sint-Petrus en Pauluskerk | Geetbets - Be | 20u00 | |
| Sat 14 Dec 24 | Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene | 50 jaar Tim | Cultuurhuis EMotia | Erpe-Mere - Be | 20u00 | https://www.emotia.be/ |
| Sat 14 Dec 24 | Lucas Van den Eynde | Met Permissie! | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 (Dernière) | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Sun 15 Dec 24 | The Bonnie Blues | The Bonnie Blues | Grand Casino Knokke - Margrittezaal | Knokke-Heist - Be | 11u00 | https://www.grandcasinoknokke.be/nl |
| Sun 15 Dec 24 | Barbara Dex & Sandrine | Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert | Sint-Michielskerk Weelde | Weelde - Be | 15u00 | |
| Fri 20 Dec 24 | Andrea Croonenberghs & Els Dottermans | Soms sneeuwt het in december | GC het Marca | Maarkedal - Be | 20u00 | https://www.maarkedal.be/nl/vrije-tijd/het-marca/activiteitenkalender-het-marca |
| Sat 21 Dec 24 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | GC De Volkskring* | Lede - Be | 20u00 | |
| Sun 22 Dec 24 | Andrea Croonenberghs & Els Dottermans | Soms sneeuwt het in december | CC Palethe* | Pelt - Be | 14u00 | https://www.palethe.be/ |
| Sun 22 Dec 24 | Barbara Dex | Barbara & Sandrine - Gastoptreden | GC De Volkskring* | Lede - Be | 15u00 | Kerstconcert |
| Mon 23 Dec 24 | Barbara Dex | Barbara Dex & 3 muzikanten | Ontmoetingscentrum Kasterlee | Kasterlee - Be | 20u00 | https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/oc-kasterlee/3b16f630-f015-4a68-b30a-cb3857239ff3 |
| Fri 27 Dec 24 | Scala | Gloaming | Sint-Margaretakerk van Knokke | Knokke-Heist - Be | 20u00 | https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist |
| Sun 05 Jan 25 | BomBarDon | Winter Slaapt | CC Scharpoord | Knokke-Heist - Be | 15u00 | https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist |
| Tue 07 Jan 25 | The Chachas | A tribute to the seventies | CC Het Bolwerk | Vilvoorde - Be | 14u30 | https://www.hetbolwerk.be/ |
| Fri 10 Jan 25 | De Bonanzas | Golden Evergreens | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 20u15 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Sat 11 Jan 25 | Mama's Jasje | Dagboek van een zanger | CC Scharpoord | Knokke-Heist - Be | 20u00 | https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist |
| Sat 11 Jan 25 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 20u15 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Wed 15 Jan 25 | Stefan Dixon | Stefan Dixon & muzikant | Den Akoestiek (Café Puur) - Lierscultuurcafe | Lier - Be | 20u30 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl |
| Thu 16 Jan 25 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | CC De Kruisboog | Tienen - Be | 20u15 | https://dekruisboog.tienen.be/ |
| Wed 22 Jan 25 | Hugo | Dromen | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Thu 23 Jan 25 | Nele Goossens | BONUS | CC De Kruisboog | Tienen - Be | 20u15 | https://dekruisboog.tienen.be/ |
| Fri 24 Jan 25 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | GC de Muze van Meise | Meise - Be | 20u00 | https://www.demuzevanmeise.be/ |
| Thu 30 Jan 25 | Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet | Bobbejaan 100 | CC Diest - Den Amer | Diest - Be | 20u00 | https://www.ccdiest.be/ |
| Fri 31 Jan 25 | Luka, Neeka, Kristo, Berlaen | De Affiche | GC de Muze van Meise | Meise - Be | 20u00 | https://www.demuzevanmeise.be/ |
| Sat 01 Feb 25 | Nele Goossens | BONUS | GC de Muze van Meise | Meise - Be | 20u00 | https://www.demuzevanmeise.be/ |
| Sat 01 Feb 25 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | Mattheuscentrum (parochiezaal, recht tegenover de | Hulshout - Be | 20u15 | Tickets: B.Wouters1@telenet.be & 0493 12 24 55 |
| Sun 02 Feb 25 | Hugo | Dromen | Cultuurcentrum Blankenberge (Saveryszaal) | Blankenberge - Be | 15u00 | https://www.ccblankenberge.be/ |
| Thu 06 Feb 25 | Steven Goegebeur | onBESTOFt | CC Kruispunt | Diksmuide - Be | 20u00 | https://www.cckruispunt.be/ |
| Fri 07 Feb 25 | Hugo | Dromen | Cultureel centrum 't Ankerpunt | Serskamp - Be | 20u00 | https://tankerpunt.be/ |
| Sat 08 Feb 25 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | Sportcomplex De Damburg | Bocholt - Be | 20u00 (o.v.) | |
| Sun 09 Feb 25 | Günther Neefs | De Kracht van Muziek | GC Het Koetshuis* | Roosdaal - Be | 14u00 | https://www.neosvzw.be/lennik |
| Sun 09 Feb 25 | The Chachas | Dans met mij tot morgenvroeg | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 15u00 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Wed 12 Feb 25 | Zsa Zsa Zsu | Zsa Zsa Zsu in trio | Den Akoestiek (Café Puur) - Lierscultuurcafe | Lier - Be | 20u30 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl |
| Sat 15 Feb 25 | Luka, Neeka, Kristo, Berlaen | De Affiche | CC Den Hoogen Pad | Maldegem - Be | 20u00 | https://www.maldegem.be/cc-den-hoogen-pad |
| Tue 18 Feb 25 | Evergreen Machine | Evergreens voor de eeuwige jeugd | CC Het Bolwerk | Vilvoorde - Be | 14u30 | https://www.hetbolwerk.be/ |
| Wed 19 Feb 25 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | Cultuurcentrum Het Perron | Ieper - Be | 20u15 | https://www.hetperron.be/ |
| Thu 20 Feb 25 | Wout Van Dessel & Silvy De Bie | The Rhythm of the Night | Cultureel centrum 't Ankerpunt | Serskamp - Be | 20u00 | https://tankerpunt.be/ |
| Fri 21 Feb 25 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Liers Cultuurcentrum | Lier - Be | 20u15 | https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25 |
| Mon 10 Mar 25 | Griet Desutter & Osama Abdulrasol | Land van de lange lepels - Arabische sprookjes | OC Nova | Antwerpen - Be | 10u30 (Schoolvoorstelling) | https://www.nova-kiel.be/ |
| Mon 10 Mar 25 | Griet Desutter & Osama Abdulrasol | Land van de lange lepels - Arabische sprookjes | OC Nova | Antwerpen - Be | 14u00 (Schoolvoorstelling) | https://www.nova-kiel.be/ |
| Tue 11 Mar 25 | De Bonanzas | Golden Evergreens | GC de Muze van Meise | Meise - Be | 14u00 | https://www.demuzevanmeise.be/ |
| Thu 13 Mar 25 | Nigel Williams | 70 rpm | GC de Kam | Wezembeek-Oppem - Be | 20u00 | https://www.dekam.be/nl |
| Sat 15 Mar 25 | De Bonanzas | Golden Evergreens | Cinema Plaza* | Duffel - Be | 20u15 | https://www.plazanterikken.be/ |
| Tue 18 Mar 25 | Zsa Zsa Zsu | Beste Belgen | CC Het Bolwerk | Vilvoorde - Be | 14u30 | https://www.hetbolwerk.be/ |
| Thu 20 Mar 25 | Luka, Neeka, Kristo, Berlaen | De Affiche | CC De Fabriek | Sint-Lievens-Houtem - Be | 20u00 | https://www.sint-lievens-houtem.be/cultuuraanbod |
| Thu 20 Mar 25 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | OC Nova | Antwerpen - Be | 20u15 | https://www.nova-kiel.be/ |
| Fri 21 Mar 25 | De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens | De popklassieker | CC Den Hoogen Pad | Maldegem - Be | 20u00 | https://www.maldegem.be/ |
| Fri 21 Mar 25 | Guido Belcanto | Geraffineerde Baldadigheden | Cultuurcentrum de Brouckere | Torhout - Be | 20u00 | https://www.ccdebrouckere.be/ |
| Sat 22 Mar 25 | Wigbert | Wigbert Trio | Cultuurcentrum Leopoldsburg | Leopoldsburg - Be | 20u15 | https://www.ccleopoldsburg.be/ |
| Sat 29 Mar 25 | Joost Van Hyfte | BIER !!! | Cultuurhuis EMotia | Erpe-Mere - Be | 20u00 | https://www.emotia.be/ |
| Fri 04 Apr 25 | Dirk Denoyelle | Brilliant bricks | GC De Corren | Steenokkerzeel - Be | 20u30 | https://www.steenokkerzeel.be/ |
| Sat 05 Apr 25 | Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine | De dag dat ik Robert Long ontmoette... | De Stringe | Vichte - Anzegem - Be | 20u00 | https://www.anzegem.be/de-stringe |
| Sun 13 Apr 25 | Jan & Kim | Simsalabim | CC Het Bolwerk | Vilvoorde - Be | 15u00 | https://www.hetbolwerk.be/ |
| Sun 18 May 25 | Barbara Dex | Barbara Dex - gastoptreden | GC De Lijsterbes | Kraainem - Be | 15u00 | https://www.delijsterbes.be/nl |
| Sat 24 May 25 | Wigbert | Wigbert Trio | Cultuurhuis EMotia | Erpe-Mere - Be | 20u00 | https://www.emotia.be/ |