Zoek in de Evenementen
 Artiest    
    Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info
   Sat 29 Jun 24Amaryllis Temmerman Carpenters & Classics Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Sat 29 Jun 24De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - Be 20u30https://www.deboesdaalhoeve.be/nl
   Sun 30 Jun 24Joost Van Hyfte BIER !!! Brouwerij Vanden Bussche Ardooie - Be 17u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/joost-van-hyfte-bier/6f38f672-9f2d-4d4c-9cdb-8157e7745004
   Mon 01 Jul 24Barbara Dex Country Girl Terrein CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 20u00Gratis
   Tue 02 Jul 24Raf Coppens Zomervertelling Raf Coppens Verklapt @ Amfitheater Putte - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Tue 02 Jul 24Joost Van Hyfte Zomervertelling Joost Van Hyfte ROBTV-Vertelling @ Grasplein GC Den Egger Scherpenheuvel - Be 20:00ROBTV-Vertellingen (gratis)
   Tue 02 Jul 24Barbara Dex Country Girl Park La Potinière De Haan - Be 20u00Gratis
   Wed 03 Jul 24Nigel Williams Zomervertelling Nigel Williams TVL-Vertelling @ Sgt. Melsenplein (park) Oudsbergen - Be 20u00TVL-Vertellingen (gratis)
   Wed 03 Jul 24Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd Hof van Boeres Londerzeel - Be 20u00
   Wed 03 Jul 24Barbara Dex Country Girl Park de Craene Blankenberge - Be 20u00Gratis
   Thu 04 Jul 24Jan De Smet Jan De Smet - solo Cabane Gitane Vilvoorde - Be 20u00https://cabanegitane.be/
   Thu 04 Jul 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Balen Muziekterras Olmen - Be 20u30https://www.balenmuziekterras.be/
   Fri 05 Jul 24Tom Helsen Tom Helsen - Solo Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Fri 05 Jul 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim OC Ermenrike Kieldrecht - Be 20u00https://www.tervesten.be/nl
   Fri 05 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CAVA-FESTIBAR HUIS SNELLO 2024 (overdekt podium) Snellegem - Be 21u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/cava-festibar-huis-snello-2024/a06b2546-4d8c-4e8a-9335-4e293
   Sat 06 Jul 24Jan & Kim Jan & Kim Grand Casino Knokke-Heist Knokke-Heist - Be 19u30https://www.knokke-heist.be/cartoonfestival-knokke-heist
   Sat 06 Jul 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Den Brink (terrein achter het gemeentehuis) Laarne - Be 20u00Vlaanderen feest
   Sat 06 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten JGC Bergenmeers Destelbergen - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/jgc-bergenmeers
   Sat 06 Jul 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Grote Plaats Lebbeke - Be 21u45
   Sun 07 Jul 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Overdekt Openluchtpodium Basisschool De Kangoeroe Dessel - Be 11u00
   Sun 07 Jul 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Na Fir Bolg Festival Vorselaar - Be 16u30https://www.nafirbolg.be/
   Sun 07 Jul 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Site van de Kunstacademie Cordonnier Wetteren - Be 18u30https://www.wetteren.be/
   Sun 07 Jul 24Berlaen 't Gesproken Dagblad Brielpoort Deinze - Be 19u00https://www.deinze.be/
   Sun 07 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Herbakkersplein Eeklo - Be 20u00https://www.cultuurhuisherbakker.be/
   Sun 07 Jul 24Jan De Smet Jan De Smet - Sing along Herbakkersplein Eeklo - Be 20u00https://www.cultuurhuisherbakker.be/
   Sun 07 Jul 24De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker Park Krankhoeve Bonheiden - Be 20u30Gratis
   Mon 08 Jul 24Barbara Dex Country Girl Parkies - Edegem Edegem - Be 20u00Gratis
   Tue 09 Jul 24Thomas Smith Zomervertelling Thomas Smith Verklapt @ Stadspark Turnhout - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Thu 11 Jul 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - Be 20u00https://www.mortsel.be/
   Thu 11 Jul 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Feest in 't dorp Gierle - Be 20u00
   Thu 11 Jul 24Nele Goossens Nele Goossens - Best of Tuin Pastorie Oosthoven Oud-Turnhout - Be 20u00https://www.oud-turnhout.be/oc_de_djoelen
   Thu 11 Jul 24Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Kruidtuin / Parkpop 2024 Mechelen - Be 20u30
   Thu 11 Jul 24Jan De Smet Jan De Smet - Sing along Voorplein Gemeentehuis Westerlo Westerlo - Be 20u30https://www.westerlo.be/
   Fri 12 Jul 24De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker De Koninklijke Moestuin Tervuren - Be 20u30https://www.tervuren.be/
   Sun 14 Jul 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues ZomerZondag (domein Krankhoeve) Bonheiden - Be 19u30https://www.blikveld.be/
   Sun 14 Jul 24Evergreen Machine Evergreen Machine (festivalset) ZomerZondag (domein Krankhoeve) Bonheiden - Be 21u00https://www.blikveld.be/
   Mon 15 Jul 24Joost Van Hyfte Zomervertelling Joost Van Hyfte ATV-Vertelling @ Gemeentepark Lint Lint - Be 20:00ATV-Vertellingen (gratis)
   Mon 15 Jul 24Barbara Dex Country Girl Park Baron Casier Waregem - Be 20u00Gratis
   Tue 16 Jul 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Tue 16 Jul 24Steven Goegebeur Zomervertelling Steven Goegebeur Verklapt @ Stadspark Geel Geel - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Tue 16 Jul 24Barbara Dex Country Girl Stadspark Torhout - Be 20u00Gratis
   Wed 17 Jul 24Steven Goegebeur Zomervertelling Steven Goegebeur TVL-Vertelling @ Bastion Kessenich Kinrooi - Be 20u00TVL-Vertellingen (gratis)
   Wed 17 Jul 24Han Solo Comedy line-up Han Solo & Joost Van Hyfte Kiezegem Kermis - Spiegeltent Kiezegem - Be 20u00
   Thu 18 Jul 24Joost Van Hyfte Zomervertelling Joost Van Hyfte TVO-Vertelling @ Patattenmolen Buggenhout - Be 20:00TVO-Vertellingen (gratis)
   Thu 18 Jul 24Evergreen Machine Evergreen Machine (festivalset) Recreatiedomein Keiheuvel Balen - Be 20u30
   Thu 18 Jul 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Dorpsplein Lommel Lommel - Be 21u45https://www.lommelleeft.be/feest-op-het-plein-18-7
   Fri 19 Jul 24Barbara Dex Country Girl Parkies - Zonnebeke Zonnebeke - Be 20u00Gratis
   Fri 19 Jul 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - Be 21u30https://gentsefeesten.stad.gent/
   Fri 19 Jul 24De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - Be 23u15https://gentsefeesten.stad.gent/
   Sun 21 Jul 24Riet Heb het leven lief Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - Be 14u30https://gentsefeesten.stad.gent/
   Sun 21 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Parkfeest in de tuin van Villa Leemans Olen - Be 19u00https://www.keizerkarelolen.be/
   Sun 21 Jul 24Berlaen 't Gesproken Dagblad Gentse Feesten Gent - Be 19u15https://trefpuntfestival.be/
   Mon 22 Jul 24Steven Goegebeur Zomervertelling Steven Goegebeur ATV-Vertelling @ Recreatiedomein Fort 2 (Buitenfor Wommelgem - Be 20:00ATV-Vertellingen (gratis)
   Tue 23 Jul 24Erhan Demirci Zomervertelling Erhan Demirci Verklapt @ Park Fort Liezele Puurs - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Tue 23 Jul 24Barbara Dex Country Girl Parkies - Genk Genk - Be 20u00Gratis
   Wed 24 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zeedijk-De Haan De Haan - Be 20u15Gratis
   Thu 25 Jul 24Steven Goegebeur Zomervertelling Steven Goegebeur TVO-Vertelling @ Speelplein Lebbeke - Be 20:00TVO-Vertellingen (gratis)
   Thu 25 Jul 24Barbara Dex Country Girl Park van Middelkerke Middelkerke - Be 20u00Gratis
   Fri 26 Jul 24Barbara Dex Country Girl CC Den Hoogen Pad* Adegem - Be 20u00Gratis
   Fri 26 Jul 24Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - Be 23u15https://gentsefeesten.stad.gent/
   Sat 27 Jul 24Stefan Dixon & Klaas Delrue Afrivlaams Gentse Feesten - François Laurentplein Gent - Be 23u30https://gentsefeesten.stad.gent/
   Sun 28 Jul 24Jelle Cleymans & band Jelle Cleymans & band Kleinkunstfestival Olen - Be 14u00https://www.keizerkarelolen.be/index.php/evenementen/318-kleinkunstfestival-2024
   Mon 29 Jul 24Raf Coppens Zomervertelling Raf Coppens ATV-Vertelling @ Sint-Bernardusabdij 1 Hemiksem - Be 20:00ATV-Vertellingen (gratis)
   Tue 30 Jul 24An Nelissen Zomervertelling An Nelissen Verklapt @ Pastorietuin achter De Vest Retie - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Tue 30 Jul 24Barbara Dex Country Girl Romain De Vidtspark Sint-Niklaas - Be 20u00Gratis
   Wed 31 Jul 24Barbara Dex Country Girl Parkies - Vilvoorde Vilvoorde - Be 20u00Gratis
   Wed 31 Jul 24Nele Goossens Zomervertelling Nele Goossens TVL-Vertelling @ Kasteel Nieuwerkerken Nieuwerkerken - Be 20u00TVL-Vertellingen (gratis)
   Thu 01 Aug 24Nele Goossens Zomervertelling Nele Goossens TVO-Vertelling @ Provinciale Erfgoedsite Dendermonde - Be 20:00TVO-Vertellingen (gratis)
   Thu 01 Aug 24Barbara Dex Country Girl Park van Beverlo Beverlo - Be 20u00Gratis
   Fri 02 Aug 24The Chachas A tribute to the seventies Openluchttheater Rivierenhof Antwerpen - Be 14u00https://www.oltrivierenhof.be/nl
   Fri 02 Aug 24Berlaen 't Gesproken Dagblad Festival Dranouter - De Koer Heuvelland - Be 19u30https://www.festivaldranouter.be/
   Fri 02 Aug 24De Bonanzas A tribute to the Sixties Herentals Bruist - Zomerfeest - Grote Markt Herentals - Be 20u00https://www.schaliken.be/programma/herentals-bruist-zomerfeest
   Fri 02 Aug 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Overdekt Openluchtpodium - Het Groot Verlof Leuven - Be 21u50
   Sat 03 Aug 24Nigel Williams Nigel Williams - Best of The park Deurne - Be 20:00http://www.the-park.be/
   Sun 04 Aug 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe Festival Dranouter - Clubstage Heuvelland - Be 15u30https://www.festivaldranouter.be/
   Tue 06 Aug 24Raf Coppens Zomervertelling Raf Coppens ROBTV-Vertelling @ Stadspark Aarschot Aarschot - Be 20:00ROBTV-Vertellingen (gratis)
   Tue 06 Aug 24Yannick Noben Zomervertelling Yannick Noben Verklapt @ Park Gemeentehuis Westerlo - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Wed 07 Aug 24Barbara Dex Country Girl Kaandelpark Deinze - Be 20u00Gratis
   Wed 07 Aug 24Joost Van Hyfte Zomervertelling Joost Van Hyfte TVL-Vertelling @ Clos Saint Georges (Jeuk) Gingelom-Jeuk - Be 20u00TVL-Vertellingen (gratis)
   Thu 08 Aug 24Little Kim Little Kim duo Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Thu 08 Aug 24Raf Coppens Zomervertelling Raf Coppens TVO-Vertelling @ Broederschool Stekene - Be 20:00TVO-Vertellingen (gratis)
   Thu 08 Aug 24Barbara Dex Country Girl Stadspark Sint-Truiden (Geboortepark) Sint-Truiden - Be 20u00Gratis
   Thu 08 Aug 24De Bonanzas A tribute to the Sixties Balen Muziekterras (achter iFitness Balen) Balen - Be 20u30https://ontdekbalen.be/doen/events/balen-muziekterras
   Thu 08 Aug 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Basisschool Sint-Martinus Zwijndrecht - Be 21u00https://www.zwijndrecht.be/
   Sat 10 Aug 24Jelle Cleymans Jelle Cleymans - Solo Het Routehuis (Ontbijt-& eetcafé) Westmeerbeek - Be 20u00https://www.het-routehuis.be/evenementen
   Sun 11 Aug 24Zannemie Zannemini Minderbroedersklooster (tuin) Sint-Truiden - Be 15u00https://www.debogaard.be/
   Sun 11 Aug 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Overdekt Openluchtpodium Bottelare Swingt Bottelare - Be 19u00
   Tue 13 Aug 24Nele Goossens Zomervertelling Nele Goossens ROBTV-Vertelling @ Sven Nys Cycling Center (SNCC) Tremelo (Baal) - Be 20:00ROBTV-Vertellingen (gratis)
   Tue 13 Aug 24Jan Linssen Zomervertelling Jan Linssen Verklapt @ Berlaarhof Berlaar - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Wed 14 Aug 24Zannemie en de bende Puree kan je hier niet eten GC Ter Kommen Hoeselt - Be 15u30https://www.terkommen.be/
   Wed 14 Aug 24Raf Coppens Zomervertelling Raf Coppens TVL-Vertelling @ Stadspark De Perre Peer - Be 20u00TVL-Vertellingen (gratis)
   Thu 15 Aug 24Nigel Williams Nigel Williams - Best of Zomerboerderij @ de terreinen van de Kinderboerder Antwerpen - Be 20u00https://www.schouwburgdekern.be/
   Fri 16 Aug 24Barbara Dex Country Girl Parkies - Hamolt-Achel Hamont-Achel - Be 20u00Gratis
   Sun 18 Aug 24Wigbert Wigbert - Solo Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Mon 19 Aug 24Nigel Williams Zomervertelling Nigel Williams ATV-Vertelling @ Gemeentepark Brecht - Be 20:00ATV-Vertellingen (gratis)
   Tue 20 Aug 24Koen Dewulf Zomervertelling Koen Dewulf Verklapt @ Kerkplein Heist-op-den-Berg - Be 20:00Verklapt Zomervertellingen (gratis)
   Thu 22 Aug 24Barbara Dex Country Girl Sint-Sebastiaanspark Roeselare - Be 14u00Gratis
   Thu 22 Aug 24Nele Goossens En nu? Openluchtvertelling @ Monument R. Vekemans Boom - Be 20:00https://www.desteigerboom.be/openluchtvertelling-nele-goossens
   Fri 23 Aug 24Zsa Zsa Zsu Zsa Zsa Zsu in trio Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Sat 24 Aug 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Kattenfeesten - Markt Meerhout Meerhout - Be +/- 17u30https://www.meerhout.be/kattenfeesten-2024
   Sat 24 Aug 24Jan De Smet Jan De Smet - solo Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Sun 25 Aug 24De Bonanzas A tribute to the Sixties De Villegaspark Antwerpen - Be 19u00
   Thu 29 Aug 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Zoomerbar Zoo Antwerpen Antwerpen - Be 17u00 - 20u00https://www.zoomerbar.be/
   Thu 29 Aug 24Nigel Williams Zomervertelling Nigel Williams TVO-Vertelling @ Domein Steenberg Erpe-Mere - Be 20:00TVO-Vertellingen (gratis)
   Sat 31 Aug 24Jan De Smet Jan De Smet - Sing along Openluchtfestival Kalifiesta Puurs-Sint-Amands - Be 19u40https://kalfortkermis.be/
   Sat 31 Aug 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Feesttent @ 48 uur van Oevel Oevel-Westerlo - Be 21u15
   Sat 07 Sep 24Cleymans & Van Geel Morgen beter De Roma Antwerpen - Be 20u00https://www.deroma.be/nl/zoeken/?q=cleymans
   Sat 07 Sep 24Evergreen Machine Evergreen Machine (festivalset) Dorpsplein Oud-Turnhout Oud-Turnhout - Be 20u00https://www.oud-turnhout.be/oc_de_djoelen
   Thu 12 Sep 24Tom Helsen Tom Helsen - Solo Owla Brugge Brugge - Be 20u00
   Thu 12 Sep 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames GC De Steenoven Herzele - Be 20u15https://steenoven.herzele.be/
   Thu 12 Sep 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! GC 't Blikveld Bonheiden - Be 20u15 (try-out)https://www.blikveld.be/metpermissie
   Fri 13 Sep 24Nigel Williams 70 rpm De Spot Haaltert / Denderhoutem - Be 20:30 (try-out)Try-out
   Fri 13 Sep 24Barbara Dex Barbara Dex & 1 muzikant Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Fri 13 Sep 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim OC 't Waaigat Zwijndrecht - Burcht - Be 20u00 (try-out)https://www.zwijndrecht.be/activiteiten?o=14
   Fri 13 Sep 24Scala Gloaming Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - Be 20u15https://ccl.lokeren.be/
   Fri 13 Sep 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15 (Première)https://www.muze.be/2024-09-13.html
   Fri 13 Sep 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox GC De Wildeman Herent - Be 20u30 (Try-out)https://www.gcdewildeman.be/programma/Classicaljukebox
   Sat 14 Sep 24Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - Be 20u30https://www.deboesdaalhoeve.be/nl/programma
   Sat 14 Sep 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames De Kapel St. Antonius - Zoersel - Be 20u30https://www.zoersel.be/
   Fri 20 Sep 24Barbara Dex Dex in't groot Ruiterhal ZAAL Brasschaat - Be 20u00https://www.brasschaat.be/vrijetijd/cultuur
   Fri 20 Sep 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Fri 20 Sep 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Nieuwe Melac - Ontmoetingscentrum Zwijnaarde vzw Zwijnaarde - Be 20u00https://www.oczwijnaarde.be/
   Fri 20 Sep 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15https://www.dekimpel.be/met-permissie
   Fri 20 Sep 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende CC De Ververij Ronse - Be 20u30https://www.ronse.be/nl/nieuws/piet-de-praitere-ik-ruik-naar-oostende
   Sat 21 Sep 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende OC De Kleine Beer Beernem - Be 20u00https://www.beernem.be/thema/1603/oc-de-kleine-beer
   Sat 21 Sep 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - Be 20u00https://gcderoute.be/events/660f14dc-8f3f-49ac-8b95-2551d76bd30a
   Sat 21 Sep 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/clara-cleymans-warre-borgmans-leen-van-der-roost-liesbet
   Sat 21 Sep 24Scala Gloaming Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00https://www.emotia.be/
   Sat 21 Sep 24Barbara Dex Barbara Dex & pianist De Gekke Haan Beveren - Be 20u00https://www.vgevents.be/
   Sat 21 Sep 24Intgeniep Intgeniep met een ander GC De Kroon Bocholt - Be 20u15https://dekroon.bocholt.be/podium-24-25/intgeniep-jan-de-smet
   Sun 22 Sep 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" De Warande - schouwburg Turnhout - Be 15u00 (Première)https://www.warande.be/programma/8264/frank-mercelis-vrt-bigband/aznavour-100-hier-encore-premiere
   Sun 22 Sep 24Nigel Williams 70 rpm De tafel van Elise Erembodegem - Be 19u30 (Try-out)https://detafelvanelise.be/
   Tue 24 Sep 24De Lassies De Lassies op cruise CC De Wissel Wingene - Be 14u00https://www.wingene.be/cultuurseizoen
   Tue 24 Sep 24Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd Cultuurcentrum Het Perron Ieper - Be 14u00https://www.hetperron.be/
   Wed 25 Sep 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Vrijetijdscentrum 'De Mena' Rotselaar - Be 20u30https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/p/met-permissie-lucas-van-den-eynde/17831b49-bd4a-480b-b701-06
   Wed 25 Sep 24Nigel Williams 70 rpm The Kudu Lodge Wortegem-Petegem - Be 20u30 (try-out)https://www.facebook.com/thekudulodge
   Thu 26 Sep 24The Chachas A tribute to the seventies Cultureel Centrum Jan Tervaert Hamme - Be 14u00https://www.jantervaert.be/
   Thu 26 Sep 24De Bonanzas Golden Evergreens Ruiterhal ZAAL Brasschaat - Be 14u00https://www.brasschaat.be/vrijetijd/cultuur
   Thu 26 Sep 24TGdeLINK Nachtgasten CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Thu 26 Sep 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe LUX Kapellen - Be 20u30https://www.cckapellen.be/jan-de-smet-de-grote-luxe
   Fri 27 Sep 24Barbara Dex Dex in't groot Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=168930844423&l=nl#!/addtickets
   Fri 27 Sep 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Den Hoogen Pad Maldegem - Be 20u00https://www.maldegem.be/cc-den-hoogen-pad
   Fri 27 Sep 24De Bonanzas A tribute to the Sixties GC De Wouwer Ravels - Be 20u00https://www.uitinravels.be/bonanzas_vintage
   Fri 27 Sep 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - Be 20u00https://www.brieleke.be/cultuur
   Fri 27 Sep 24TGdeLINK Nachtgasten Theaterzaal Roxy Temse - Be 20u15https://www.cultuurcentrumtemse.be/activiteiten/nachtgasten
   Fri 27 Sep 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC Den Ichter Oudsbergen - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 27 Sep 24Scala Gloaming Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 28 Sep 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger Vrijetijdscentrum Zomerloos Gistel - Be 20u00https://reservaties.gistel.be/
   Sat 28 Sep 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - Be 20u00https://www.cultuurcentrumevergem.be/jan-de-smet-en-de-grote-luxe
   Sat 28 Sep 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" Cultuurhuis Merelbeke Merelbeke - Be 20u00https://www.cultuurhuis.merelbeke.be/
   Sat 28 Sep 24Nele Goossens BONUS Het Zottekot Pulderbos - Be 20u00 (Try-out)https://www.facebook.com/hetzottenkot
   Sat 28 Sep 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Sun 29 Sep 24Jan De Smet De Muziekwinkel GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 11u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Sun 29 Sep 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - Be 20u30https://www.mortsel.be/podiumaanbod
   Tue 01 Oct 24Barbara & Groep Barbara Dex & 4 muzikanten Stadsschouwburg Genk* Genk - Be 14u00
   Tue 01 Oct 24Nigel Williams Nigel Williams - Comedy Act GC Werf 44 (Kleine zaal) Schilde - Be 20u00https://www.werf44.be/
   Wed 02 Oct 24Hugo Dromen GC de Zandloper Wemmel - Be 20u30 (Avant première)https://www.dezandloper.be/
   Wed 02 Oct 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC De Wildeman Herent - Be 20u30 (Try-out)UITVERKOCHT 
   Thu 03 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC 't Aambeeld Aartselaar - Be 20u15https://www.cultureelcentrumaartselaar.be/bier-joost-van-hyfte
   Thu 03 Oct 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames GC 't Heilaar Beerse - Be 20u15https://www.beerse.be/
   Thu 03 Oct 24Hugo Dromen GC de Zandloper Wemmel - Be 20u30 (Première)https://www.dezandloper.be/
   Fri 04 Oct 24Tom Helsen 25 jaar Tom Helsen GC Werf 44 (Kleine zaal) Schilde - Be 20u00https://www.werf44.be/
   Fri 04 Oct 24TGdeLINK Nachtgasten GC De Kroon Bocholt - Be 20u15https://dekroon.bocholt.be/podium-24-25/tg-de-link
   Fri 04 Oct 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC De Steenoven Herzele - Be 20u15https://steenoven.herzele.be/
   Fri 04 Oct 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC Tentakel Zonhoven - Be 20u15https://www.zonhoven.be/tentakel
   Fri 04 Oct 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Fri 04 Oct 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15https://www.cclanaken.be/activiteiten/bart-kaell-en-luc-appermont-luc-bart-een-paar-apart
   Fri 04 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox De Warandepoort Tervuren - Be 20u30https://www.dewarandepoort.be/
   Fri 04 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 21u00UITVERKOCHT 
   Sat 05 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Cultuurhuis Stroming Berlare - Be 20u00https://beleefberlare.be/lucas-van-den-eynde
   Sat 05 Oct 24TGdeLINK Nachtgasten CC De Fabriek Sint-Lievens-Houtem - Be 20u00https://www.sint-lievens-houtem.be/cultuuraanbod
   Sat 05 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 20u00https://www.ccasse.be/barbara-dex
   Sat 05 Oct 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim CC de Meent Alsemberg - Beersel - Be 20u15https://www.demeent.be/50-jaar-tim
   Sun 06 Oct 24Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 14u00https://www.schouwburgnoord.be/
   Sun 06 Oct 24Riet Heb het leven lief Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 14u00https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Sun 06 Oct 24Jan & Kim Simsalabim Kerk van Helkijn Spiere-Helkijn - Be 15u00Familievoorstelling
   Mon 07 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! 't Molenhof Oostvleteren - Be 20u30
   Tue 08 Oct 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart CC Muze Heusden-Zolder - Be 14u00https://www.muze.be/2024-10-08.html
   Tue 08 Oct 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan CC De Schakel* Waregem - Be 20u00
   Wed 09 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15 (Première)https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Thu 10 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 20u00https://www.ccbrugge.be/agenda/4275/met-permissie/lucas-van-den-eynde
   Thu 10 Oct 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys Bredene - Be 20u00https://www.stafversluys-centrum.be/
   Thu 10 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Thu 10 Oct 24TGdeLINK Nachtgasten Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15https://www.dekimpel.be/nachtgasten
   Fri 11 Oct 24Riet Heb het leven lief Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 14u00https://www.dewerft.be/
   Fri 11 Oct 24Jan De Smet De Muziekwinkel Zaal Harmonie (tijdelijke locatie GC De Woeker) Oudenaarde - Be 20u00https://www.oudenaarde.be/nl/de-woeker/aanbod/overzicht/jan-de-smet
   Fri 11 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox CC De Borre Bierbeek - Be 20u00https://www.ccdeborre.be/classical-jukebox
   Fri 11 Oct 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown CC De Plomblom Ninove - Be 20u00https://www.ccdeplomblom.org/
   Fri 11 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Casino Beringen* Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/e3015/te-gast-lucas-van-den-eynde
   Fri 11 Oct 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende CC De Steiger Menen - Be 20u15https://www.ccdesteiger.be/nl/event/piet-de-praitere-ik-ruik-naar-oostende
   Fri 11 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 11 Oct 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden De Warande - schouwburg Turnhout - Be 20u15https://www.warande.be/programma/8277/guido-belcanto/tedere-baldadigheden
   Fri 11 Oct 24Fred Delfgaauw Broos CC Den Blank Overijse - Be 20u30https://www.overijse.be/denblank
   Fri 11 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Zwaneberg - Blauwe zaal Heist-op-den-Berg - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Sat 12 Oct 24TGdeLINK Nachtgasten Cultuurhuis Herbakker Eeklo - Be 20u00https://www.cultuurhuisherbakker.be/
   Sat 12 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Toendra - FOYER Dessel - Be 20u15https://tickets.roodfluweel.be/nl/cc-toendra/Show/SeatSelection/2141ff7d-7e68-47b3-b94e-b6eb6a204fc2
   Sat 12 Oct 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" CC de Meent Alsemberg - Beersel - Be 20u15https://www.demeent.be/aznavour-100
   Sat 12 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 20u15https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Tue 15 Oct 24Riet Heb het leven lief Gravenhof Hoboken - Be 14u00https://www.gravenhof.org/
   Tue 15 Oct 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown Zaal Moorland Stabroek - Be 20u00https://www.stabroek.be/
   Wed 16 Oct 24Hugo Dromen Cultuurhuis De Leest Izegem - Be 14u30https://webshop-vrijetijd.izegem.be/Tickets/Detail
   Wed 16 Oct 24Nele Goossens BONUS LAMUSO Turnhout - Be 20u30 (Try-out)https://lamuso.be/
   Thu 17 Oct 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart LUX Kapellen - Be 14u00https://www.cckapellen.be/bart-kaell-luc-appermont-luc-en-bart-een-paar-apart
   Thu 17 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! GC het Marca Maarkedal - Be 20u00https://www.maarkedal.be/nl/vrije-tijd/het-marca/activiteitenkalender-het-marca
   Thu 17 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Thu 17 Oct 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart LUX Kapellen - Be 20u30https://www.cckapellen.be/activiteiten/detail/1630/bart-kaell-luc-appermont
   Thu 17 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot CC 't Vondel Halle - Be 20u30https://www.vondel.be/agenda/3222/barbara-dex/dex-in-t-groot
   Fri 18 Oct 24Griet Desutter Ella en de mieren CC De Plomblom Ninove - Be 13u30 schoolvoorstellingSchoolvoorstelling
   Fri 18 Oct 24Griet Desutter Ella en de mieren CC De Plomblom Ninove - Be 19u00 familievoorstellingFamilievoorstelling
   Fri 18 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox CC Den Hoogen Pad Maldegem - Be 20u00https://www.maldegem.be/
   Fri 18 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00https://www.terdilft.be/activiteiten/met-permissie
   Fri 18 Oct 24Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd CC Kruispunt Diksmuide - Be 20u00https://www.cckruispunt.be/
   Fri 18 Oct 24Hugo Dromen GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Fri 18 Oct 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 20u15https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Fri 18 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt Schouwburg De Kern Wilrijk - Be 20u15https://www.schouwburgdekern.be/voorstellingen/1688/onbestoft/steven-goegebeur
   Fri 18 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! GC De Plak Diepenbeek - Be 20u15https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/gc-de-plak
   Sat 19 Oct 24Nele Goossens BONUS Wholly Spirits Zottegem - Be 20u00
   Sat 19 Oct 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Warandepoort Tervuren - Be 20u00
   Sat 19 Oct 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown GC De Groene Meersen Zedelgem - Be 20u00https://www.zedelgem.be/tickets
   Sat 19 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox Stadsschouwburg Sint-Niklaas Sint-Niklaas - Be 20u00https://www.ccsint-niklaas.be/agenda/34/clara-cleymans-warre-borgmans-liesbeth-devos-e-a/classical-j
   Sat 19 Oct 24Nigel Williams 70 rpm Het Zottekot Pulderbos - Be 20u00 (Try-out)https://www.facebook.com/hetzottenkot
   Sat 19 Oct 24Scala Gloaming Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15https://www.cclanaken.be/activiteiten/scala-gloaming
   Sat 19 Oct 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/
   Sun 20 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 14u30https://www.hetbolwerk.be/
   Sun 20 Oct 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 14u30https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/activiteitenkalender/aznavour-100-hier-encore-frank-mercelis-
   Sun 20 Oct 24Riet Heb het leven lief GC De Kluize Oosterzele - Be 15u00https://gcdekluize.be/voorstelling/heb-het-leven-lief
   Sun 20 Oct 24Fred Delfgaauw Broos Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 15u00https://www.ccleopoldsburg.be/
   Sun 20 Oct 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart GC De Stegel Kinrooi - Be 20u00https://www.kinrooi.be/
   Mon 21 Oct 24Griet Desutter Ella en de mieren Cultuurhuis Merelbeke Merelbeke - Be 14u00 (bevestigd)https://www.cultuurhuis.merelbeke.be/
   Tue 22 Oct 24Dirk Denoyelle Dirk Denoyelle - Solo Nekkerhal Mechelen Mechelen - Be 10u00https://www.nekkerhalbrusselsnorth.com/
   Tue 22 Oct 24Riet Heb het leven lief Liers Cultuurcentrum Lier - Be 14u00 (matinee)https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/programma/riet-muylaert
   Wed 23 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt CC De Adelberg Lommel - Be 20u15https://www.ccdeadelberg.be/programma/830/onbestoft/steven-goegebeur
   Wed 23 Oct 24Nele Goossens BONUS Vrijetijdscentrum 'De Mena' Rotselaar - Be 20u30https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/p/bonus-nele-goossens/f9719110-0b31-4335-820d-268997a85b7c
   Wed 23 Oct 24Nigel Williams Nigel Williams - Comedy Act CC Palethe Pelt - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Wed 23 Oct 24Joost Van Hyfte BIER !!! de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/
   Thu 24 Oct 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Ruiterhal ZAAL Brasschaat - Be 14u00https://www.brasschaat.be/vrijetijd/cultuur
   Thu 24 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00https://www.terdilft.be/activiteiten/onbestoft
   Thu 24 Oct 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/piet-de-praitere/8700
   Thu 24 Oct 24Riet Heb het leven lief Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://www.stafversluys-centrum.be/
   Thu 24 Oct 24Fred Delfgaauw Broos OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/activiteiten/detail/1273/fred-delfgaauw-broos
   Thu 24 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Jeugdhuis Nijdrop Opwijk - Be 20u30https://www.opwijk.be/cultuur
   Fri 25 Oct 24De Lassies De Lassies op cruise GC De Wouwer Ravels - Be 14u00https://www.uitinravels.be/de-lassies
   Fri 25 Oct 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown GC De Stegel Kinrooi - Be 20u00https://webshopagbkinrooi.recreatex.be/Tickets/Overview
   Fri 25 Oct 24Tom Helsen Världhits Bremtkapel Bierbeek - Be 20u00https://www.ccdeborre.be/
   Fri 25 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox CC De Adelberg Lommel - Be 20u15https://www.ccdeadelberg.be/programma/832/classical-jukebox/warre-borgmans-clara-cleymans-leen-van-d
   Fri 25 Oct 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Schouwburg De Kern Wilrijk - Be 20u15https://www.schouwburgdekern.be/voorstellingen/1702/tedere-baldadigheden/guido-belcanto
   Fri 25 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt Theaterzaal Roxy Temse - Be 20u15https://www.cultuurcentrumtemse.be/activiteiten/onbestoft
   Fri 25 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! GC De Steenoven Herzele - Be 20u15https://steenoven.herzele.be/
   Fri 25 Oct 24Nigel Williams 70 rpm De Wattenfabriek Herzele Herzele - Be 20u15 (Try-out)https://m.facebook.com/profile.php?id=100069968961326
   Sat 26 Oct 24Hugo Dromen GC Forum Wervik - Be 20u00https://www.wervik.be/online-ticketing-forum
   Sat 26 Oct 24Barbara Dex Dex in't groot CC De Plomblom Ninove - Be 20u00https://www.ccdeplomblom.org/
   Sat 26 Oct 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan GC zaal Rex Essen - Be 20u00https://www.essen.be/kobie
   Sat 26 Oct 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Sat 26 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/
   Sun 27 Oct 24Hugo Dromen CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 14u30https://www.ccasse.be/hugo-sigal
   Sun 27 Oct 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 15u00https://www.ccbrugge.be/agenda/4284/frank-mercelis-vrt-bigband/aznavour-100-hier-encore
   Sun 27 Oct 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe Schouwburg Cc Strombeek Grimbergen - Be 15u00https://www.ccstrombeek.be/podium/jan-de-smet-en-de-grote-luxe
   Thu 31 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt CC Guldenberg Wevelgem - Be 20u15https://www.ccwevelgem.be/
   Sat 02 Nov 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC De Passant Zoutleeuw - Be 20u30https://www.zoutleeuw.be/
   Sun 03 Nov 24Hugo Dromen CC Ter Dilft Bornem - Be 15u00https://www.terdilft.be/activiteiten/dromen
   Tue 05 Nov 24Gene Bervoets, Els Dottermans & Lou Roman Band Een gouden jubilee CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Wed 06 Nov 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00https://www.terdilft.be/activiteiten/song-circle
   Wed 06 Nov 24Nele Goossens BONUS Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15 (Première)https://www.dewerft.be/
   Thu 07 Nov 24Griet Desutter Ella en de mieren Schouwburg Luchtbal Antwerpen - Be 10u30https://www.bloc2030.be/
   Thu 07 Nov 24The Chachas A tribute to the seventies Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 14u00https://www.cclanaken.be/activiteiten/the-chachas-a-tribute-to-the-seventies
   Thu 07 Nov 24Griet Desutter Ella en de mieren Schouwburg Luchtbal Antwerpen - Be 14u00https://www.bloc2030.be/
   Thu 07 Nov 24De Bonanzas Golden Evergreens cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 14u00UITVERKOCHT 
   Thu 07 Nov 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC De Borre Bierbeek - Be 20u00https://www.ccdeborre.be/
   Thu 07 Nov 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! GC de Kam Wezembeek-Oppem - Be 20u00https://www.dekam.be/nl
   Thu 07 Nov 24Johan Verminnen Vanwaar de wolken komen (akoestisch) Schouwburg Willebroek Willebroek - Be 20u15https://www.willebroek.be/
   Thu 07 Nov 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC De Ververij Ronse - Be 20u30https://www.ronse.be/nl/nieuws/joost-van-hyfte-bier
   Thu 07 Nov 24Nigel Williams 70 rpm LAMUSO Turnhout - Be 20u30 (Try-out)https://lamuso.be/
   Fri 08 Nov 24De Bonanzas Golden Evergreens cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 14u00UITVERKOCHT 
   Fri 08 Nov 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim CC De Wissel Wingene - Be 20u00https://www.wingene.be/
   Fri 08 Nov 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 20u00https://www.dehaan.be/wielingencentrum
   Fri 08 Nov 24Don Vitalski & Steven Van Gool De Kempenkrak Bezoekerscentrum Vallei van het Merkske (De Klapek Wortel/Hoogstraten - Be 20u00https://www.natuurpunt.be/bezoekerscentra/bezoekerscentrum-vallei-van-het-merkske-de-klapekster
   Fri 08 Nov 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC De Biekorf Lebbeke - Be 20u00https://www.ccdebiekorf.be/joost-van-hyfte
   Fri 08 Nov 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/
   Fri 08 Nov 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/2024-11-08.html
   Fri 08 Nov 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende OC De Wervel Kortrijk - Be 20u15https://www.schouwburgkortrijk.be/programma/2563/piet-de-praitere/ik-ruik-naar-oostende
   Fri 08 Nov 24AuFond Producties: Anne Mie Gils, David Cantens, Jo Hens, Line Ellegiers, Floris Devooght Tot Altijd Casino Beringen Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/
   Fri 08 Nov 24Steven Goegebeur onBESTOFt de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/
   Fri 08 Nov 24Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night GC De Wildeman Herent - Be 20u30 (Try-out)https://www.gcdewildeman.be/programma/rhythmofthenight
   Sat 09 Nov 24Dirk Denoyelle Brilliant bricks CC De Biekorf Lebbeke - Be 20u00https://www.ccdebiekorf.be/brilliant-bricks
   Sat 09 Nov 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00https://www.emotia.be/
   Sat 09 Nov 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC Guldenberg Wevelgem - Be 20u15https://www.ccwevelgem.be/
   Sat 09 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaal ´t Centrum Rijkevorsel - Be 21u15 (o.v.)
   Sun 10 Nov 24Johan Verminnen Vanwaar de wolken komen (akoestisch) Cinema Plaza Duffel - Be 15u00https://www.cinema-plaza.be/
   Sun 10 Nov 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart Stadsschouwburg Antwerpen* Antwerpen - Be 20u00https://www.stadsschouwburg-antwerpen.be/
   Mon 11 Nov 24Joost Van Hyfte BIER !!! Buurtcentrum De Rekkelinge Deinze - Be 20u00https://www.deinzelacht.be/
   Mon 11 Nov 24Günther Neefs De Kracht van Muziek Tabloo bezoekerscentrum Dessel - Be 20u15https://tickets.roodfluweel.be/nl/cc-toendra/Show/SeatSelection/e5dcdb71-c6d9-483c-bd2e-479b4d9ebeff
   Tue 12 Nov 24Riet Heb het leven lief CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 14u30https://www.hetbolwerk.be/
   Wed 13 Nov 24Joost Van Hyfte Joost van Hyfte - comedy act Spiegeltent Olen Olen - Be 20u00https://www.keizerkarelolen.be/
   Wed 13 Nov 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Studio M Melle - Be 20u00https://www.melle.be/studio-m
   Thu 14 Nov 24Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van Het Oude Badhuis Antwerpen - Be 14u00https://www.oudebadhuis.be/
   Thu 14 Nov 24Hugo Dromen Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - Be 20u00https://gcderoute.be/events/22ab7529-134f-43cd-9187-78237a46b1ad
   Thu 14 Nov 24TGdeLINK Nachtgasten GC De Volkskring Lede - Be 20u00https://www.lede.be/ontspannen-en-beleven/gc-de-volkskring/podium/tg-de-link-nachtgasten
   Thu 14 Nov 24AuFond Producties: Anne Mie Gils, David Cantens, Jo Hens, Line Ellegiers, Floris Devooght Tot Altijd Cultuurhuis De Leest Izegem - Be 20u00https://webshop-vrijetijd.izegem.be/Tickets/Detail
   Thu 14 Nov 24Gwen Cresens Intothebox Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Thu 14 Nov 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Thu 14 Nov 24Nigel Williams 70 rpm Schouwburg De Kern Wilrijk - Be 20u15 (Première)https://www.schouwburgdekern.be/voorstellingen/1690/70rpm/nigel-williams
   Fri 15 Nov 24Riet Heb het leven lief CC De Plomblom Ninove - Be 20u00https://www.ccdeplomblom.org/
   Fri 15 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Feestzaal Depot Deluxe Hemiksem - Be 20u00
   Fri 15 Nov 24Jan De Smet Jan De Smet - solo Huiskamerconcert Zonnebeke - Be 20u00 (huiskamerconcert)https://www.zonnebeke.be/
   Fri 15 Nov 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Sat 16 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Feestzaal Depot Deluxe Hemiksem - Be 20u00
   Sat 16 Nov 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 20u00https://www.ccasse.be/aznavour-100
   Sat 16 Nov 24Gwen Cresens Intothebox Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Sat 16 Nov 24Nigel Williams 70 rpm Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Sat 16 Nov 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Sat 16 Nov 24Steven Goegebeur onBESTOFt Casino Beringen Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/
   Sun 17 Nov 24Zannemie Luister naar de daken! Leietheater Deinze - Be 13u30https://www.leietheater.be/luister-naar-de-daken-zannemie
   Sun 17 Nov 24BomBarDon Winter Slaapt CC Belgica Dendermonde Dendermonde - Be 14u00https://www.ccbelgica.be/nl
   Sun 17 Nov 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" CC Het Spoor Harelbeke - Be 14u30 (matinee)https://www.cchetspoor.be/agenda/e/aznavour-100-hier-encore-frank-mercelis-vrt-bigban/194330d1-e3a7-
   Sun 17 Nov 24Zannemie Luister naar de daken! Leietheater Deinze - Be 16u30https://www.leietheater.be/luister-naar-de-daken-zannemie17u30
   Sun 17 Nov 24BomBarDon Winter Slaapt CC Belgica Dendermonde Dendermonde - Be 16u30https://www.ccbelgica.be/nl
   Mon 18 Nov 24Günther Neefs De Kracht van Muziek Schouwburg Rex Mol - Be 14u00https://www.cultuurcentrummol.be/gunther-neefs-live-band-matinee-rex-de-kracht-van-muziek
   Mon 18 Nov 24Scala Gloaming GC De Corren Steenokkerzeel - Be 20u30https://www.steenokkerzeel.be/
   Tue 19 Nov 24Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 13u30 (bevestigd)https://www.oud-turnhout.be/oc_de_djoelen
   Tue 19 Nov 24The Chachas A tribute to the seventies Corso Berchem - Be 14u30https://www.corso.be/
   Tue 19 Nov 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 14u30https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/mamas-jasje/8794
   Wed 20 Nov 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Vrijetijdscentrum 'De Mena' Rotselaar - Be 20u30https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/50-jaar-tim-andrea-croonenberghs-bert-verbeke-wanda-joosten-
   Wed 20 Nov 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues LAMUSO Turnhout - Be 20u30https://lamuso.be/
   Thu 21 Nov 24Hugo Dromen CC De Kruisboog Tienen - Be 14u00https://dekruisboog.tienen.be/
   Thu 21 Nov 24Joost Van Hyfte BIER !!! GC Den Ichter Oudsbergen - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Thu 21 Nov 24TGdeLINK Nachtgasten GC De Melkerij Zemst - Be 20u30https://www.gcdemelkerij.be/detail/278/nachtgasten-tg-de-link
   Thu 21 Nov 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! CC Zwaneberg - Blauwe zaal Heist-op-den-Berg - Be 20u30https://www.zwaneberg.be/nl/event/lucas-van-den-eynde
   Fri 22 Nov 24Steven Goegebeur onBESTOFt Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 14u00https://www.schouwburgnoord.be/
   Fri 22 Nov 24The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg Sporthal De Meander Rotselaar - Be 14u00https://www.rotselaar.be/
   Fri 22 Nov 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown OC De Link St-Eloois-Winkel - Be 20u00https://www.wicket.be/davidsfondswinkel
   Fri 22 Nov 24Hugo Dromen Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 20u00https://www.dehaan.be/wielingencentrum
   Fri 22 Nov 24Joost Van Hyfte BIER !!! De Wattenfabriek Herzele Herzele - Be 20u00https://www.vzwcomedykapers.be/
   Fri 22 Nov 24Steven Goegebeur onBESTOFt Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Fri 22 Nov 24Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" Schouwburg Rex Mol - Be 20u15https://www.cultuurcentrummol.be/frank-mercelis-vrt-bigband-aznavour-100-hier-encore
   Fri 22 Nov 24Nigel Williams 70 rpm Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15https://www.dekimpel.be/70-rpm
   Sat 23 Nov 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - Be 20u00https://www.cultuurcentrumevergem.be/barbara-dex-dex-in-t-groot
   Sat 23 Nov 24Nele Goossens BONUS De Kapel St. Antonius - Zoersel - Be 20u30https://www.zoersel.be/
   Sat 23 Nov 24Karin Jacobs Moederpijn Bibliotheek Rijkevorsel - Leo Pleysierbibliotheek Rijkevorsel - Be 9u30https://www.rijkevorsel.be/bibliotheek
   Sun 24 Nov 24Nele Goossens BONUS De Kapel St. Antonius - Zoersel - Be 15u00https://www.zoersel.be/
   Sun 24 Nov 24Zannemie Luister naar de daken! CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 15u00https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/activiteitenkalender/sinterklaas-luister-naar-de-daken-zannem
   Sun 24 Nov 24Hugo Dromen De Warandepoort Tervuren - Be 15u00https://www.dewarandepoort.be/
   Tue 26 Nov 24Ida van Dril De Vliegende Hollander Theaterzaal Roxy Temse - Be 10u15https://www.cultuurcentrumtemse.be/
   Tue 26 Nov 24BomBarDon Winter Slaapt GC 't Heilaar Beerse - Be 13u30https://www.beerse.be/
   Tue 26 Nov 24Ida van Dril De Vliegende Hollander Theaterzaal Roxy Temse - Be 13u45https://www.cultuurcentrumtemse.be/
   Wed 27 Nov 24Nele Goossens Nele Goossens - comedy act Comedy Night @ De Club van CC De Muze Heusden-Zolder - Be 20:15Comedy Night @ De Club van CC De Muze
   Wed 27 Nov 24Steven Goegebeur onBESTOFt Bremtkapel Bierbeek - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Wed 27 Nov 24Hugo Dromen OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/activiteiten/detail/1272/hugo-sigal-dromen
   Wed 27 Nov 24Nigel Williams 70 rpm de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/
   Thu 28 Nov 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00https://www.hetgasthuis.be/voorstelling/4024/marble-sounds-isbells-chantal-acda-venus-in-flames
   Thu 28 Nov 24Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Fri 29 Nov 24Riet Heb het leven lief CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 14u30https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist
   Fri 29 Nov 24AuFond Producties: Anne Mie Gils, David Cantens, Jo Hens, Line Ellegiers, Floris Devooght Tot Altijd CC Kruispunt Diksmuide - Be 20u00https://www.cckruispunt.be/
   Fri 29 Nov 24Nigel Williams 70 rpm Kaleidoscoop Kunstfabriek Mortsel - Be 20u15https://kaleidoscoop.be/
   Fri 29 Nov 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan De Markthallen Herk-De-Stad - Be 20u15https://www.herk-de-stad.be/markthallen/programma/christophe-vandegoor-paul-herygers
   Sat 30 Nov 24Günther Neefs De Kracht van Muziek Kerk Zwaneven Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/oc_de_djoelen
   Sun 01 Dec 24Jan De Smet Ook de Sint steekt zijn vinger in de lucht! Café Lucienne Lint - Be 10u30https://www.lint.be/activiteiten
   Sun 01 Dec 24Zannemie Luister naar de daken! Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 14u00https://www.ccleopoldsburg.be/
   Sun 01 Dec 24Hugo Dromen CC De Borre Bierbeek - Be 14u00https://www.ccdeborre.be/hugo-sigal
   Sun 01 Dec 24Riet Heb het leven lief Cultureel Centrum Nova Wetteren - Be 14u30https://www.ccnovawetteren.be/
   Sun 01 Dec 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Mon 02 Dec 24Fred Delfgaauw Broos De Stringe Vichte - Anzegem - Be 14u00https://www.anzegem.be/
   Tue 03 Dec 24De Lassies De lassies Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - Be 14u00https://www.westrand.be/
   Wed 04 Dec 24Jan De Smet Ook de Sint steekt zijn vinger in de lucht! GC Den Breughel Haacht - Be 15u00https://www.haacht.be/activiteiten/detail/4628/jan-de-smet-ook-de-sint-steekt-zijn-vinger-in-de-luch
   Wed 04 Dec 24Berlaen 't Gesproken Dagblad CC Het Spoor Harelbeke - Be 20u00https://www.cchetspoor.be/
   Wed 04 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt Stadsschouwburg Sint-Niklaas Sint-Niklaas - Be 20u00https://www.ccsint-niklaas.be/agenda/59/steven-goegebeur/onbestoft
   Thu 05 Dec 24De Lassies De lassies Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - Be 14u00https://www.westrand.be/
   Thu 05 Dec 24AuFond Producties: Anne Mie Gils, David Cantens, Jo Hens, Line Ellegiers, Floris Devooght Tot Altijd De Spil Roeselare - Be 20u00https://www.despil.be/
   Thu 05 Dec 24TGdeLINK Nachtgasten CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Thu 05 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/activiteiten/detail/1278/steven-goegebeur-onbestoft
   Thu 05 Dec 24Joost Van Hyfte BIER !!! 't Bierhuis Opwijk - Be 20u30https://www.opwijk.be/cultuur
   Fri 06 Dec 24Joost Van Hyfte BIER !!! SOCK Kaprijke - Be 19u30https://www.kaprijke.be/
   Fri 06 Dec 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 20u00https://www.dehaan.be/wielingencentrum
   Fri 06 Dec 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown GC zaal Rex Essen - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/gc-zaal-rex/4E08F2A4-D527-C26C-C14AD41C899F9E84
   Fri 06 Dec 24Johan Verminnen Vanwaar de wolken komen (akoestisch) Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=549839183800&l=nl#!/addtickets
   Fri 06 Dec 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC 't Heilaar Beerse - Be 20u15https://www.beerse.be/
   Sat 07 Dec 24Zannemie Luister naar de daken! Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - Be 14u30 (o.v.)https://www.westrand.be/programma/6967/met-zannemie-luister-naar-de-daken/familiedag-sint-3
   Sat 07 Dec 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Amelberga Stekene - Be 20u00https://www.stekene.be/
   Sat 07 Dec 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00https://www.emotia.be/
   Sat 07 Dec 24TGdeLINK Nachtgasten CC Nova Nazareth - Eke - Be 20u00https://www.popallure.be/
   Sat 07 Dec 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15https://www.dekimpel.be/song-circle-3
   Sat 07 Dec 24Barbara Dex Dex in't groot cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 20u15https://www.zeepziederij.be/nl/voorstelling/dex-t-groot
   Sat 07 Dec 24Hugo Dromen OC Aalbeke Kortrijk - Be 20u15https://www.schouwburgkortrijk.be/programma/2571/hugo-sigal/dromen
   Sat 07 Dec 24Nigel Williams 70 rpm CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Sun 08 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint Odradakerk Mol - Be 15u00https://www.helpbrandwondenkids.be/
   Mon 09 Dec 24Ida van Dril De Vliegende Hollander GC Ter Kommen Hoeselt - Be 10u30https://www.terkommen.be/
   Tue 10 Dec 24Ida van Dril De Vliegende Hollander CC De Adelberg Lommel - Be 10u30https://www.ccdeadelberg.be/
   Tue 10 Dec 24Andrea Croonenberghs & Els Dottermans Soms sneeuwt het in december Liers Cultuurcentrum Lier - Be 14u00https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Tue 10 Dec 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan Cultureel Centrum Ghybe Poperinge - Be 20u15https://shop.poperinge.be/mijn/evenement/5bb021d51881ccca0e6f8f97b5b35a81
   Thu 12 Dec 24De Bonanzas A 1960s Christmas GC Het Koetshuis Roosdaal - Be 14u00https://www.koetshuisroosdaal.be/agenda/a-1960s-christmas
   Thu 12 Dec 24Hugo Dromen GC Den Ichter Oudsbergen - Be 14u00https://www.oudsbergen.be/Hugo-Sigal
   Thu 12 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Thu 12 Dec 24Joost Van Hyfte BIER !!! Stadsschouwburg Sint-Niklaas (Foyer) Sint-Niklaas - Be 20u00https://www.ccsint-niklaas.be/agenda/64/joost-van-hyfte/bier
   Thu 12 Dec 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe CCHA/cultuurcentrum Hasselt - kleine theaterzaal Hasselt - Be 20u00https://www.ccha.be/
   Thu 12 Dec 24Nigel Williams 70 rpm Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Thu 12 Dec 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan GC De Steenoven Herzele - Be 20u15https://steenoven.herzele.be/
   Thu 12 Dec 24Günther Neefs De Kracht van Muziek GC De Corren Steenokkerzeel - Be 20u30https://www.steenokkerzeel.be/
   Fri 13 Dec 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Sint-Dionysiuskerk Zarren - Be 20u00
   Fri 13 Dec 24Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende cultuurcentrum CasinoKoksijde Koksijde - Be 20u00https://www.casinokoksijde.be/
   Fri 13 Dec 24Jan De Smet De Muziekwinkel CC Nova* Wetteren - Be 20u00
   Fri 13 Dec 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Fri 13 Dec 24TGdeLINK Nachtgasten Casino Beringen Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/
   Fri 13 Dec 24Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 20u15https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Fri 13 Dec 24Hugo Dromen GC Tentakel Zonhoven - Be 20u15https://www.zonhoven.be/tentakel
   Fri 13 Dec 24De Bonanzas A 1960s Christmas Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15https://www.dekimpel.be/a-1960s-christmas-2
   Fri 13 Dec 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan Theater Vooruit Boechout - Be 20u15https://www.boechout.be/vooruit
   Fri 13 Dec 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! GC De Wildeman Herent - Be 20u30https://www.gcdewildeman.be/programma/lucas-van-den-eynde
   Sat 14 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint-Petrus en Pauluskerk Geetbets - Be 20u00
   Sat 14 Dec 24Andrea Croonenberghs, Wanda Joosten, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00https://www.emotia.be/
   Sat 14 Dec 24Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Centrum Ysara Nieuwpoort - Be 20u00https://www.cultuurnieuwpoort.be/tedere-baldadigheden
   Sat 14 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt GC De Maere Tielt-Winge - Be 20u15https://apps.ticketmatic.com/shop/gcdemaere/shop/event/748805435078
   Sat 14 Dec 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan Tabloo bezoekerscentrum Dessel - Be 20u15https://tickets.roodfluweel.be/nl/cc-toendra/Show/SeatSelection/10826fb3-0718-40e7-8979-e310134e9795
   Sat 14 Dec 24Gene Bervoets, Els Dottermans & Lou Roman Band Een gouden jubilee CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Sat 14 Dec 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15 (Dernière)https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Sun 15 Dec 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Grand Casino Knokke-Heist Knokke-Heist - Be 11u00https://www.grandcasinoknokke.be/nl
   Sun 15 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint-Michielskerk Weelde Weelde - Be 15u00
   Sun 15 Dec 24Andrea Croonenberghs & Els Dottermans Soms sneeuwt het in december GC het Marca Maarkedal - Be 20u00https://www.maarkedal.be/nl/vrije-tijd/het-marca/activiteitenkalender-het-marca
   Mon 16 Dec 24The Bonnie Blues The Bonnie Blues Fakkeltheater - Theatercafé Antwerpen - Be 20u00https://www.fakkeltheater.be/
   Tue 17 Dec 24BomBarDon Winter Slaapt Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 13u45 (bevestigd)https://www.ccdewerf.be/nl
   Tue 17 Dec 24De Bonanzas A 1960s Christmas CC Muze Heusden-Zolder - Be 14u00https://www.muze.be/2024-12-17.html
   Wed 18 Dec 24Nigel Williams Nigel Williams - Comedy Act Comedy Night @ De Club van CC De Muze Heusden-Zolder - Be 20:15Comedy Night @ De Club van CC De Muze
   Thu 19 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 20u00https://www.ccasse.be/steven-goegebeur
   Fri 20 Dec 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/lucas-van-den-eynde/8729
   Fri 20 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 20 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt De Warande - schouwburg Turnhout - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 21 Dec 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC De Volkskring* Lede - Be 20u00
   Sat 21 Dec 24Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames Song Circle: Marble Sounds, Isbells, Chantal Acda, Venus In Flames GC De Kluize Oosterzele - Be 20u00https://gcdekluize.be/voorstelling/song-circle
   Sat 21 Dec 24AuFond Producties: Anne Mie Gils, David Cantens, Jo Hens, Line Ellegiers, Floris Devooght Tot Altijd CC de Meent Alsemberg - Beersel - Be 20u15https://www.demeent.be/tot-altijd
   Sun 22 Dec 24Andrea Croonenberghs & Els Dottermans Soms sneeuwt het in december CC Palethe* Pelt - Be 14u00https://www.palethe.be/
   Sun 22 Dec 24Barbara Dex Barbara & Sandrine - Gastoptreden GC De Volkskring* Lede - Be 15u00Kerstconcert
   Mon 23 Dec 24Barbara Dex Barbara Dex - Kerstconcert met 3 muzikanten Ontmoetingscentrum Kasterlee Kasterlee - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/oc-kasterlee/3b16f630-f015-4a68-b30a-cb3857239ff3
   Fri 27 Dec 24Scala Gloaming Sint-Margaretakerk van Knokke Knokke-Heist - Be 20u00https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist
   Fri 03 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan CC Guldenberg Wevelgem - Be 20u15https://www.ccwevelgem.be/
   Sun 05 Jan 25BomBarDon Winter Slaapt CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 15u00https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist
   Tue 07 Jan 25The Chachas A tribute to the seventies CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 14u30https://www.hetbolwerk.be/
   Wed 08 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden 30CC/Schouwburg Leuven - Be 20u00https://www.30cc.be/nl/programma/item/tedere-baldadigheden-2024-2025
   Thu 09 Jan 25Riet Heb het leven lief De Klap Antwerpen - Be 14u00https://www.deklap.be/voorstellingen/1114/riet-zingt-liesbeth-list/riet-muylaert-heb-het-leven-lief
   Thu 09 Jan 25BomBarDon Winter Slaapt Cultureel Centrum Jan Tervaert Hamme - Be 14u00 (bevestigd)https://www.jantervaert.be/
   Thu 09 Jan 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night CC Zwaneberg - Schouwburg Heist-op-den-Berg - Be 20u00https://www.zwaneberg.be/nl/event/the-rhythm-of-the-night
   Thu 09 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan OC Beselare – OC De Leege Platse Zonnebeke - Be 20u00https://www.zonnebeke.be/vrije-tijd/vrijetijdsaanbod/podium
   Thu 09 Jan 25De Bonanzas Golden Evergreens Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15https://www.ccleopoldsburg.be/
   Fri 10 Jan 25The Chachas A tribute to the seventies Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 14u00https://www.dewerft.be/
   Fri 10 Jan 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night De Zwerver Leffinge - Be 20u00https://www.middelkerke.be/nl/cultuurstek/evenementen/dj-wout-silvy-de-bie-rhythm-night
   Fri 10 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/guido-belcanto/8758
   Fri 10 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 20u15https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Fri 10 Jan 25De Bonanzas Golden Evergreens Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 10 Jan 25TGdeLINK Nachtgasten De Warandepoort Tervuren - Be 20u30https://www.dewarandepoort.be/
   Sat 11 Jan 25Mama's Jasje Dagboek van een zanger CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 20u00https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist
   Sat 11 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan CC Zwaneberg - Schouwburg Heist-op-den-Berg - Be 20u00https://www.zwaneberg.be/nl/event/crossen-vliegen-duiken-en-weer-opstaan
   Sat 11 Jan 25Nele Goossens BONUS GC 't Heilaar Beerse - Be 20u15https://www.uitinbeerse.be/activiteitendetail/5792/nele-goossens---bonus
   Sat 11 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15https://www.ccleopoldsburg.be/
   Sun 12 Jan 25Gene Bervoets, Els Dottermans & Lou Roman Band Een gouden jubilee Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 15u00https://www.dehaan.be/wielingencentrum
   Mon 13 Jan 25BomBarDon Winter Slaapt De Spil Roeselare - Be 10u00 (Schoolvoorstelling)https://www.despil.be/
   Mon 13 Jan 25BomBarDon Winter Slaapt De Spil Roeselare - Be 13u40 (Schoolvoorstelling)https://www.despil.be/
   Mon 13 Jan 25Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van Cultuurcentrum Mol - Zaal 'T Getouw Mol - Be 14u00https://www.cultuurcentrummol.be/
   Tue 14 Jan 25Joost Van Hyfte BIER !!! Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Tue 14 Jan 25Steven Goegebeur onBESTOFt GC De Melkerij Zemst - Be 20u30https://www.gcdemelkerij.be/detail/286/steven-goegebeur-onbestoft
   Wed 15 Jan 25The Chachas A tribute to the seventies CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 14u30https://www.knokke-heist.be/vrije-tijd/cultuurcentrum-knokke-heist
   Wed 15 Jan 25Stefan Dixon Stefan Dixon & muzikant Den Akoestiek (Café Puur) - Lierscultuurcafe Lier - Be 20u30https://www.lierscultuurcentrum.be/nl
   Thu 16 Jan 25Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van Schouwburg Willebroek Willebroek - Be 13u30https://www.willebroek.be/
   Thu 16 Jan 25Scala Gloaming CC 't Aambeeld Aartselaar - Be 20u15https://www.cultureelcentrumaartselaar.be/gloaming-scala
   Thu 16 Jan 25Steven Goegebeur onBESTOFt CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Thu 16 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15https://www.cclanaken.be/activiteiten/christophe-vandegoor-en-paul-herygers-crossen-vliegen-duiken-e
   Thu 16 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 20u15https://www.dekimpel.be/tedere-baldadigheden
   Thu 16 Jan 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 GC De Wildeman Herent - Be 20u30 (Try-out)https://www.gcdewildeman.be/programma/bobbejaan-100
   Fri 17 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/
   Fri 17 Jan 25Nele Goossens BONUS Casino Beringen* Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/e3058/te-gast-nele-goossens
   Fri 17 Jan 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche Tabloo bezoekerscentrum Dessel - Be 20u15https://tickets.roodfluweel.be/nl/cc-toendra/Show/SeatSelection/44f0d0b2-1c06-4da7-9d74-ab0d7ac8de6a
   Fri 17 Jan 25Joost Van Hyfte BIER !!! Jeugdhuis Fuego Maaseik - Be 20u15https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Fri 17 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 20u15https://www.zeepziederij.be/nl/voorstelling/crossen-vliegen-duiken-en-weer-opstaan
   Fri 17 Jan 25Gwen Cresens Intothebox CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/2025-01-17.html
   Sat 18 Jan 25Günther Neefs De Kracht van Muziek GC De Kluize Oosterzele - Be 20u00https://gcdekluize.be/voorstelling/de-kracht-van-muziek
   Sat 18 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 20u00https://www.ccasse.be/guido-belcanto
   Sat 18 Jan 25Piet de Praitere Ik ruik naar Oostende Vrijetijdscentrum Zomerloos Gistel - Be 20u00https://reservaties.gistel.be/
   Sun 19 Jan 25The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg GC Hof ten Hemelrijk Opwijk - Be 14u00https://www.opwijk.be/cultuur
   Sun 19 Jan 25Jan & Kim Simsalabim CC De Biekorf Lebbeke - Be 15u00https://www.ccdebiekorf.be/jan-en-kim
   Tue 21 Jan 25Hugo Dromen Liers Cultuurcentrum Lier - Be 14u00 (matinee)https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/programma/hugo-sigal-1
   Tue 21 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CCHA / cultuurcentrum Hasselt Hasselt - Be 20u00https://www.ccha.be/
   Wed 22 Jan 25Gwen Cresens Intothebox Theater Hemelhoeve Brasschaat - Be 20u00https://www.brasschaat.be/vrijetijd/cultuur/programmatie-cultuurcentrum
   Wed 22 Jan 25Hugo Dromen Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Wed 22 Jan 25Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan Vrijetijdscentrum 'De Mena' Rotselaar - Be 20u30https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/crossen-vliegen-duiken-en-weer-opstaan-christophe-vandegoor-
   Thu 23 Jan 25Riet & Roy Riet & Roy Cultureel Centrum Jan Tervaert Hamme - Be 14u00https://www.jantervaert.be/
   Thu 23 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultureel Centrum Nova Wetteren - Be 20u00https://www.ccnovawetteren.be/voorstellingen
   Thu 23 Jan 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Cultuurhuis Herbakker Eeklo - Be 20u00https://www.cultuurhuisdeherbakker.be/
   Thu 23 Jan 25Nele Goossens BONUS CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Thu 23 Jan 25Günther Neefs De Kracht van Muziek CC 't Vondel Halle - Be 20u30https://www.vondel.be/agenda/3280/gunther-neefs/de-kracht-van-muziek
   Fri 24 Jan 25Joost Van Hyfte BIER !!! GC de Muze van Meise Meise - Be 20u00https://www.demuzevanmeise.be/
   Fri 24 Jan 25Nigel Williams 70 rpm CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00https://www.hetgasthuis.be/voorstelling/4044/nigel-williams
   Fri 24 Jan 25Steven Goegebeur onBESTOFt Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15https://www.cclanaken.be/activiteiten/steven-goegebeur-onbestoft
   Sat 25 Jan 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/wout-van-dessel-silvy-de-bie/8761
   Sat 25 Jan 25Nigel Williams 70 rpm CC Leietheater* Deinze - Be 20u00https://www.cultuursmakers.be/
   Sat 25 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC De Adelberg Lommel - Be 20u15https://www.ccdeadelberg.be/programma/860/tedere-baldadigheden/guido-belcanto
   Sat 25 Jan 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 De Warande - schouwburg Turnhout - Be 20u15 (première)https://www.warande.be/programma/8339/otto-jan-ham-barbara-dex-nele-paelinck-jan-de-smet/bobbejaan-1
   Sat 25 Jan 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche De Spot Haaltert / Denderhoutem - Be 20u15 (Try-out)https://www.facebook.com/BaratomCultuurt
   Sun 26 Jan 25De Bonanzas Golden Evergreens Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 14u00https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Sun 26 Jan 25Hugo Dromen de VELINX Tongeren - Be 15u00https://www.develinx.be/
   Tue 28 Jan 25Hugo Dromen Corso Berchem - Be 14u30https://www.corso.be/nl/event/dromen
   Thu 30 Jan 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Thu 30 Jan 25Scala Gloaming Theater De Lievekamp Oss - Ne 20u15https://www.lievekamp.nl/programma/gloaming-scala-koor-30-jan-20-15
   Thu 30 Jan 25Joost Van Hyfte BIER !!! GC Ter Kommen Hoeselt - Be 20u15https://www.dekimpel.be/bier
   Thu 30 Jan 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night CC Palethe Pelt - Be 20u30https://www.palethe.be/wout-van-dessel-silvy-de-bie-the-rhythm-of-the-night
   Fri 31 Jan 25Nigel Williams 70 rpm CC De Ploter Ternat - Be 20u00https://www.ccdeploter.be/nigel-williams
   Fri 31 Jan 25Steven Goegebeur onBESTOFt De Spil Roeselare - Be 20u00https://www.despil.be/
   Fri 31 Jan 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche GC de Muze van Meise Meise - Be 20u00https://www.demuzevanmeise.be/
   Fri 31 Jan 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurcentrum Achterolmen Maaseik - Be 20u15https://ticketshop.ticketmatic.com/cc_achterolmen/shop
   Fri 31 Jan 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night CC 't Vondel Halle - Be 20u30https://www.vondel.be/agenda/3283/wout-van-dessel-silvy-de-bie/the-rhythm-of-the-night
   Sat 01 Feb 25Nele Goossens BONUS GC de Muze van Meise Meise - Be 20u00https://www.demuzevanmeise.be/
   Sat 01 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Mattheuscentrum (parochiezaal, recht tegenover de  Hulshout - Be 20u15Tickets: B.Wouters1@telenet.be & 0493 12 24 55
   Sat 01 Feb 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC Tentakel Zonhoven - Be 20u15https://www.zonhoven.be/tentakel
   Sat 01 Feb 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche Theaterzaal Roxy Temse - Be 20u15https://www.cultuurcentrumtemse.be/activiteiten/de-affiche
   Sun 02 Feb 25Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes De Spil Roeselare - Be 15u00https://www.despil.be/
   Sun 02 Feb 25Hugo Dromen Cultuurcentrum Blankenberge (Saveryszaal) Blankenberge - Be 15u00https://www.ccblankenberge.be/
   Tue 04 Feb 25Ida van Dril De Vliegende Hollander CC De Kruisboog Tienen - Be 10u45https://dekruisboog.tienen.be/
   Tue 04 Feb 25Ida van Dril De Vliegende Hollander CC De Kruisboog Tienen - Be 13u30https://dekruisboog.tienen.be/
   Wed 05 Feb 25Hugo Dromen Kubox Kuurne - Be 20u00https://www.kuurne.be/nieuws/hugo-sigal-dromen
   Thu 06 Feb 25De Bonanzas Golden Evergreens cultuurhuis Tessenderlo / het LOO Tessenderlo - Be 14u00https://www.cultuurhuistessenderlo.be/
   Thu 06 Feb 25Hugo Dromen GC Spikkerelle Avelgem - Be 14u30https://www.avelgem.be/spikkerelle
   Thu 06 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt CC Kruispunt Diksmuide - Be 20u00https://www.cckruispunt.be/
   Thu 06 Feb 25De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker OC De Wervel Kortrijk - Be 20u15https://www.schouwburgkortrijk.be/programma/2574/de-flandriens/de-popklassiekers
   Fri 07 Feb 25Hugo Dromen Cultureel centrum 't Ankerpunt Serskamp - Be 20u00https://tankerpunt.be/
   Fri 07 Feb 25Nele Goossens BONUS Fakkelteater Rode Zaal Antwerpen - Be 20u00
   Fri 07 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt CC De Steiger Boom - Be 20u15https://www.desteigerboom.be/steven-goegebeur
   Sat 08 Feb 25Scala Gloaming GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 08 Feb 25Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC De Lijsterbes Kraainem - Be 20u00https://www.delijsterbes.be/nl
   Sat 08 Feb 25Nele Goossens BONUS Fakkelteater Rode Zaal Antwerpen - Be 20u00
   Sat 08 Feb 25Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sportcomplex De Damburg Bocholt - Be 20u00 (o.v.)
   Sat 08 Feb 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 20u15https://www.zeepziederij.be/nl/voorstelling/de-affiche
   Sun 09 Feb 25Gwen Cresens Intothebox CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 10u00https://www.ccbrugge.be/
   Sun 09 Feb 25Günther Neefs De Kracht van Muziek GC Het Koetshuis* Roosdaal - Be 14u00https://www.neosvzw.be/lennik
   Sun 09 Feb 25The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 15u00https://www.ccleopoldsburg.be/
   Sun 09 Feb 25Nele Goossens BONUS Fakkelteater Rode Zaal Antwerpen - Be 20u00
   Tue 11 Feb 25Ida van Dril De Vliegende Hollander Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 10u30https://www.dekimpel.be/
   Wed 12 Feb 25Zsa Zsa Zsu Zsa Zsa Zsu in trio Den Akoestiek (Café Puur) - Lierscultuurcafe Lier - Be 20u30https://www.lierscultuurcentrum.be/nl
   Thu 13 Feb 25Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! CC De Plomblom Ninove - Be 10u30https://www.ccdeplomblom.org/
   Thu 13 Feb 25Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! CC De Plomblom Ninove - Be 13u30https://www.ccdeplomblom.org/
   Thu 13 Feb 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00https://www.hetgasthuis.be/voorstelling/4067/luka-neeka-kristo-berlaen
   Thu 13 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Schouwburg Rex Mol - Be 20u15https://www.cultuurcentrummol.be/steven-goegebeur-onbestoft
   Fri 14 Feb 25Hugo Dromen Cultuurhuis Herbakker Eeklo - Be 20u00https://www.cultuurhuisdeherbakker.be/
   Fri 14 Feb 25Scala Gloaming CC De Steiger Menen - Be 20u15https://www.ccdesteiger.be/nl/event/scala-gloaming
   Fri 14 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Kaleidoscoop Kunstfabriek Mortsel - Be 20u15https://kaleidoscoop.be/
   Fri 14 Feb 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC Palethe Pelt - Be 20u30https://www.palethe.be/guido-belcanto-tedere-baldadigheden
   Sat 15 Feb 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche CC Den Hoogen Pad Maldegem - Be 20u00https://www.maldegem.be/cc-den-hoogen-pad
   Sat 15 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Theater Hemelhoeve Brasschaat - Be 20u00https://www.brasschaat.be/vrijetijd/cultuur
   Sat 15 Feb 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurhuis Stroming Berlare - Be 20u00https://beleefberlare.be/guido-belcanto
   Sat 15 Feb 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Sotto's Zottegem - Be 20u00https://www.cczoetegem.be/
   Sat 15 Feb 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC De Adelberg Lommel - Be 20u15https://www.ccdeadelberg.be/programma/870/bobbejaan-100/otto-jan-ham-barbara-dex-nele-paelinck-en-ja
   Sat 15 Feb 25Hugo Dromen CC de Meent Alsemberg - Beersel - Be 20u15https://www.demeent.be/hugo-sigal-dromen
   Sun 16 Feb 25Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd CC De Kruisboog Tienen - Be 14u00https://dekruisboog.tienen.be/
   Sun 16 Feb 25Günther Neefs De Kracht van Muziek CC De Plomblom Ninove - Be 15u00https://www.ccdeplomblom.org/
   Mon 17 Feb 25Ida van Dril De Vliegende Hollander GC 't Blikveld Bonheiden - Be 13u45https://www.blikveld.be/de-vliegende-hollander-door-ida-van-dril
   Tue 18 Feb 25Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 14u30https://www.hetbolwerk.be/
   Wed 19 Feb 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurcentrum Het Perron Ieper - Be 20u15https://www.hetperron.be/
   Thu 20 Feb 25Riet & Roy Riet & Roy GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 14u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Thu 20 Feb 25Hugo Dromen Cultuurcentrum 't Schaliken Herentals - Be 20u00https://www.schaliken.be/programma/dromen
   Thu 20 Feb 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Cultureel centrum 't Ankerpunt Serskamp - Be 20u00https://tankerpunt.be/
   Thu 20 Feb 25Joost Van Hyfte BIER !!! CC Zoetegem Zottegem - Be 20u00https://www.cczoetegem.be/
   Thu 20 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Fri 21 Feb 25Nigel Williams 70 rpm Cultuurhuis Casino Houthalen-Helchteren Houthalen-Helchteren - Be 20u15https://casino.houthalen-helchteren.be/
   Fri 21 Feb 25Joost Van Hyfte BIER !!! Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/nieuw-in-seizoen-24-25
   Fri 21 Feb 25De Bonanzas Golden Evergreens Casino Beringen* Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/e3068/te-gast-de-bonanzas
   Fri 21 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Fri 21 Feb 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC 't Vondel Halle - Be 20u30https://www.vondel.be/search?zoekwaarde=bobbejaan
   Sat 22 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt CC Leietheater* Deinze - Be 20u00https://www.cultuursmakers.be/deinze/activiteiten/deinzelacht-les-quatre-au-quai/datum/14303
   Sat 22 Feb 25Günther Neefs De Kracht van Muziek GC De Kroon Bocholt - Be 20u15https://dekroon.bocholt.be/podium-24-25/gunther-neefs
   Mon 24 Feb 25Joost Van Hyfte BIER !!! Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15https://www.cclanaken.be/activiteiten/joost-van-hyfte-bier
   Wed 26 Feb 25Nigel Williams 70 rpm Theaterzaal De Meermin* Waasmunster - Be 20u00https://www.waasmunster.be/activiteiten/detail/1604/70-rpm-nigel-williams
   Thu 27 Feb 25Ida van Dril De Vliegende Hollander cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 10u00https://www.zeepziederij.be/nl/voorstelling/de-vliegende-hollander
   Thu 27 Feb 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Fri 28 Feb 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00https://www.terdilft.be/activiteiten/tedere-baldadigheden
   Fri 28 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt GC De Plak Diepenbeek - Be 20u15https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/onbestoft-steven-goegebeur/4442580f-f091-4130-89d9-f167107ab
   Sat 01 Mar 25De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker OC De Kleine Beer Beernem - Be 20u00https://www.beernem.be/KleineBeer
   Sat 01 Mar 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden GC De Wouwer Ravels - Be 20u00https://www.uitinravels.be/guido-belcanto
   Sun 02 Mar 25Zsa Zsa Zsu Beste Belgen CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 11u00https://www.ccasse.be/zondagplus/zsazsazsu
   Sun 02 Mar 25Frank Mercelis & VRT Bigband Aznavour 100 "Hier encore" Stadsschouwburg Sint-Niklaas Sint-Niklaas - Be 14u00https://www.ccsint-niklaas.be/agenda/88/frank-mercelis-vrt-bigband/aznavour-100-hier-encore
   Thu 06 Mar 25De Lassies De Lassies op cruise GC De Plak Diepenbeek - Be 14u00 (Matinee)https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/de-lassies-op-cruise/1cfba7b5-3dba-4df1-973f-6834761938c6?se
   Thu 06 Mar 25Steven Goegebeur onBESTOFt CC Ter Vesten* Beveren - Be 20u00https://www.tervesten.be/
   Thu 06 Mar 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night GC De Steenoven Herzele - Be 20u15https://steenoven.herzele.be/
   Thu 06 Mar 25Jan De Smet De Muziekwinkel OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/activiteiten/detail/1300/jan-de-smet-de-muziekwinkel
   Fri 07 Mar 25Steven Goegebeur onBESTOFt Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/steven-goegebeur/8771
   Sun 09 Mar 25BomBarDon Winter Slaapt Cultureel Centrum Nova Wetteren - Be 15u00https://www.ccnovawetteren.be/
   Mon 10 Mar 25Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes OC Nova Antwerpen - Be 10u30 (Schoolvoorstelling)https://www.nova-kiel.be/
   Mon 10 Mar 25Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes OC Nova Antwerpen - Be 14u00 (Schoolvoorstelling)https://www.nova-kiel.be/
   Tue 11 Mar 25Ida van Dril De Vliegende Hollander GC Tentakel Zonhoven - Be 10u30Schoolvoorstelling
   Tue 11 Mar 25Ida van Dril De Vliegende Hollander GC Tentakel Zonhoven - Be 13u30Schoolvoorstelling
   Tue 11 Mar 25De Bonanzas Golden Evergreens GC de Muze van Meise Meise - Be 14u00https://www.demuzevanmeise.be/
   Tue 11 Mar 25Riet & Roy Riet & Roy Ontmoetingscentrum Marke Kortrijk - Be 14u30https://www.schouwburgkortrijk.be/programma/2577/riet-roy/duet
   Wed 12 Mar 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche GC 't Blikveld Bonheiden - Be 20u15https://www.blikveld.be/deaffiche
   Thu 13 Mar 25Nigel Williams 70 rpm GC de Kam Wezembeek-Oppem - Be 20u00https://www.dekam.be/nl
   Thu 13 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CCHA / cultuurcentrum Hasselt Hasselt - Be 20u00https://www.ccha.be/
   Fri 14 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC De Wissel Wingene - Be 20u00https://www.wingene.be/
   Fri 14 Mar 25De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 20u00https://www.dehaan.be/wielingencentrum
   Fri 14 Mar 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15https://www.cclanaken.be/activiteiten/wout-van-dessel-en-silvy-de-bie-the-rhythm-of-the-night
   Fri 14 Mar 25Günther Neefs De Kracht van Muziek Casino Beringen* Beringen - Be 20u15https://www.ccberingen.be/e3071/te-gast-gunther-neefs
   Sat 15 Mar 25Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd Centrum Ysara Nieuwpoort - Be 14u30https://www.cultuurnieuwpoort.be/evergreens-voor-de-eeuwige-jeugd
   Sat 15 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00https://www.hetgasthuis.be/voorstelling/4040/otto-jan-ham-b-dex-n-paelinck-j-desmet
   Sat 15 Mar 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Sat 15 Mar 25De Bonanzas Golden Evergreens Cinema Plaza* Duffel - Be 20u15https://www.plazanterikken.be/
   Sat 15 Mar 25Joost Van Hyfte BIER !!! Zaal 't Parkske Mortsel - Be 20u30https://www.mortsel.be/podiumaanbod
   Sat 15 Mar 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche De Warandepoort Tervuren - Be 20u30https://www.dewarandepoort.be/
   Sun 16 Mar 25BomBarDon Winter Slaapt CC Kruispunt Diksmuide - Be 15u00https://www.cckruispunt.be/
   Sun 16 Mar 25Jan & Kim Simsalabim Theaterzaal De Meermin Waasmunster - Be 15u00https://www.waasmunster.be/demeerminpodium
   Tue 18 Mar 25Ida van Dril De Vliegende Hollander LUX Kapellen - Be 10u00Schoolvoorstelling
   Tue 18 Mar 25Ida van Dril De Vliegende Hollander LUX Kapellen - Be 14u00Schoolvoorstelling
   Tue 18 Mar 25Zsa Zsa Zsu Beste Belgen CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 14u30https://www.hetbolwerk.be/
   Wed 19 Mar 25Ida van Dril De Vliegende Hollander LUX Kapellen - Be 10u00https://www.cckapellen.be/
   Thu 20 Mar 25De Bonanzas Golden Evergreens GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 14u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Thu 20 Mar 25Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van De Klap Antwerpen - Be 14u00https://www.deklap.be/voorstellingen/1116/celien-hannelore-en-lissa-lewis/houden-van-door-de-dochter
   Thu 20 Mar 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche CC De Fabriek Sint-Lievens-Houtem - Be 20u00https://www.sint-lievens-houtem.be/cultuuraanbod
   Thu 20 Mar 25Joost Van Hyfte BIER !!! OC Nova Antwerpen - Be 20u15https://www.nova-kiel.be/
   Thu 20 Mar 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/programma/wout-van-dessel-silvy-de-bie
   Fri 21 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 14u00https://www.schouwburgnoord.be/
   Fri 21 Mar 25De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker CC Den Hoogen Pad Maldegem - Be 20u00https://www.maldegem.be/
   Fri 21 Mar 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden Cultuurcentrum de Brouckere Torhout - Be 20u00https://www.ccdebrouckere.be/
   Fri 21 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Fri 21 Mar 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche CC Palethe Pelt - Be 20u30https://www.palethe.be/luka-neeka-kristo-berlaen-de-affiche
   Fri 21 Mar 25Stefan Dixon Vanaand Gaan Ons Terug BICC 't Poorthuis Peer - Be 20u30https://apps.ticketmatic.com/widgets/bicc_t_poorthuis_peer/addtickets?accesskey=4b1010ceb643ecc95f3d
   Sat 22 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 Stadsschouwburg Sint-Niklaas Sint-Niklaas - Be 20u00https://www.ccsint-niklaas.be/agenda/94/otto-jan-ham-barbara-dex-jan-de-smet-nele-paelinck/bobbejaan
   Sat 22 Mar 25Guido Belcanto Tedere Baldadigheden CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/2025-03-22.html
   Sat 22 Mar 25Günther Neefs De Kracht van Muziek De Markthallen Herk-De-Stad - Be 20u15https://www.herk-de-stad.be/markthallen/programma/gunther-neefs
   Sat 22 Mar 25Wigbert Wigbert Trio Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 20u15https://www.ccleopoldsburg.be/
   Thu 27 Mar 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC Palethe Pelt - Be 20u30https://www.palethe.be/bobbejaan-100-met-o-a-barbara-dex-jan-de-smet-en-otto-jan-ham-en-nele-Paelinc
   Fri 28 Mar 25De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Fri 28 Mar 25Günther Neefs De Kracht van Muziek Sint-Andreaskerk Woumen Woumen - Be 20u00https://www.facebook.com/WKGWoumen
   Fri 28 Mar 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00 (Première)https://www.ccdewerf.be/nl/programma/detail/jelle-cleymans-nele-goossens-sam-verhoeven-sandrine/8775
   Fri 28 Mar 25Joost Van Hyfte BIER !!! Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00 (Succesoptie)https://www.emotia.be/
   Sat 29 Mar 25Dirk Denoyelle Brilliant bricks J.O.C. De Nartist Temse - Be 15u00https://www.cultuurcentrumtemse.be/activiteiten/briljant-bricks
   Sat 29 Mar 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche GC Den Breughel Haacht - Be 20u00https://www.haacht.be/activiteiten/detail/4630/de-affiche-rock-torhout-werchter-1989
   Sat 29 Mar 25Joost Van Hyfte BIER !!! Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00https://www.emotia.be/
   Sat 29 Mar 25Dirk Denoyelle Brilliant bricks J.O.C. De Nartist Temse - Be 20u15https://www.cultuurcentrumtemse.be/activiteiten/briljant-bricks
   Sat 29 Mar 25Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/
   Tue 01 Apr 25Nigel Williams 70 rpm CC De Borre Bierbeek - Be 14u00https://www.ccdeborre.be/nigal-williams
   Tue 01 Apr 25Günther Neefs De Kracht van Muziek Ruiterhal ZAAL Brasschaat - Be 14u00https://www.brasschaat.be/vrijetijd/cultuur
   Thu 03 Apr 25Ida van Dril De Vliegende Hollander GC 't Heilaar Beerse - Be 13u30https://www.vaartbeerse.be/
   Thu 03 Apr 25De Bonanzas Golden Evergreens GC Den Ichter Oudsbergen - Be 20u15https://www.oudsbergen.be/de-bonanzas
   Fri 04 Apr 25Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd Cultuurcentrum Mol - Zaal 'T Getouw Mol - Be 12u15https://www.cultuurcentrummol.be/evergreen-machine-broodje-mol-evergreens-voor-de-eeuwige-jeugd
   Fri 04 Apr 25Dirk Denoyelle Brilliant bricks GC De Corren Steenokkerzeel - Be 19u30https://www.steenokkerzeel.be/
   Fri 04 Apr 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night CC De Plomblom Ninove - Be 20u00https://www.ccdeplomblom.org/
   Fri 04 Apr 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Fri 04 Apr 25Luka, Neeka, Kristo, Berlaen De Affiche Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Sat 05 Apr 25Wout Van Dessel & Silvy De Bie The Rhythm of the Night CC De Wissel Wingene - Be 20u00https://www.wingene.be/
   Sat 05 Apr 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... De Stringe Vichte - Anzegem - Be 20u00https://www.anzegem.be/de-stringe
   Sat 05 Apr 25De Bonanzas Golden Evergreens De Warande - schouwburg Turnhout - Be 20u15https://www.warande.be/programma/8437/te-gast-de-bonanzas/golden-evergreens
   Sun 13 Apr 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 15u00https://www.ccbrugge.be/agenda/4353/jan-de-smet-barbara-dex-nele-paelinck-en-otto-jan-ham/bobbejaan-
   Sun 13 Apr 25Jan & Kim Simsalabim CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 15u00https://www.hetbolwerk.be/
   Fri 18 Apr 25Nigel Williams 70 rpm Fakkelteater Rode Zaal Antwerpen - Be 20u00https://www.fakkeltheater.be/voorstellingen/nigel-williams-70rpm
   Fri 18 Apr 25Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC Den Bussel Keerbergen - Be 20u00https://www.gcdenbussel.be/events/detail/2297/mamas-jasje-dagboek-van-een-zanger
   Tue 22 Apr 25Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van Nieuwe Melac - Ontmoetingscentrum Zwijnaarde vzw Zwijnaarde - Be 15u00https://www.oczwijnaarde.be/
   Wed 23 Apr 25Riet & Roy Riet & Roy Cultuurhuis Stroming Berlare - Be 15u00https://beleefberlare.be/riet-en-roy
   Thu 24 Apr 25The Chachas A tribute to the seventies GC Den Ichter Oudsbergen - Be 14u00https://www.oudsbergen.be/podium
   Thu 24 Apr 25De Lassies De Lassies op cruise Cultureel Centrum Jan Tervaert Hamme - Be 14u00https://www.jantervaert.be/
   Thu 24 Apr 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - Be 20u30https://www.mortsel.be/podiumaanbod
   Fri 25 Apr 25Joost Van Hyfte BIER !!! De Spil Roeselare - Be 20u00https://www.despil.be/
   Fri 25 Apr 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15https://www.dewerft.be/
   Fri 25 Apr 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... GC Ter Kommen Hoeselt - Be 20u15https://www.dekimpel.be/de-dag-dat-ik-robert-long-ontmoette
   Sat 26 Apr 25Günther Neefs De Kracht van Muziek Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - Be 20u00https://gcderoute.be/events/bf5b7414-8bb3-4be7-823e-31c24acfca91
   Sat 26 Apr 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/2025-04-26.html
   Wed 30 Apr 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/activiteiten/detail/1286/de-dag-dat-ik-robert-long-ontmoette
   Thu 01 May 25Fred Delfgaauw Broos CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00https://www.hetgasthuis.be/voorstelling/4084/fred-delfgaauw-nl
   Mon 05 May 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... Cultuurcentrum Mol - Zaal 'T Getouw Mol - Be 14u00https://www.cultuurcentrummol.be/jelle-cleymans-nele-goossens-sam-verhoeven-sandrine-matinee-getouw-
   Fri 09 May 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - Be 20u00https://gcderoute.be/events/95551723-609f-4b48-9736-0f1ac4868395
   Fri 09 May 25Joost Van Hyfte BIER !!! Cultuurhuis Herbakker Eeklo - Be 20u00https://www.cultuurhuisherbakker.be/
   Thu 15 May 25Günther Neefs De Kracht van Muziek GC den egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00https://www.scherpenheuvel-zichem.be/denegger
   Fri 16 May 25Günther Neefs De Kracht van Muziek Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Fri 16 May 25Nele Goossens BONUS GC De Plak Diepenbeek - Be 20u15https://diepenbeek.kwandoo.com/ticketingActivity/subscribe/109825
   Sun 18 May 25Jan & Kim Simsalabim Schouwburg De Kern Wilrijk - Be 14u30https://www.schouwburgdekern.be/voorstellingen/1689/simsalabim-4/jan-de-smet-kim-duchateau
   Sun 18 May 25Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC De Lijsterbes Kraainem - Be 15u00https://www.delijsterbes.be/nl
   Mon 19 May 25Jan & Kim Simsalabim Schouwburg De Kern Wilrijk - Be 10u30https://www.schouwburgdekern.be/
   Mon 19 May 25Jan & Kim Simsalabim Schouwburg De Kern Wilrijk - Be 14u00https://www.schouwburgdekern.be/
   Tue 20 May 25Ida van Dril De Vliegende Hollander Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - Be 10u00https://www.cultuurcentrumevergem.be/schoolvoorstelling-theater-ida-van-dril-nederland-vliegende-hol
   Tue 20 May 25Ida van Dril De Vliegende Hollander Cultuurcentrum Evergem - Stroming Evergem - Sleidinge - Be 13u45https://www.cultuurcentrumevergem.be/schoolvoorstelling-theater-ida-van-dril-nederland-vliegende-hol
   Tue 20 May 25The Chachas A tribute to the seventies Liers Cultuurcentrum Lier - Be 14u00 (matinee)https://www.lierscultuurcentrum.be/nl/programma/the-chachas-2
   Thu 22 May 25Fred Delfgaauw Broos CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/2025-05-22.html
   Sat 24 May 25Wigbert Wigbert Trio Cultuurhuis EMotia Erpe-Mere - Be 20u00https://www.emotia.be/
   Fri 13 Jun 25Steven Goegebeur onBESTOFt CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15https://www.muze.be/2025-06-13.html