Zoek in de Evenementen
 Artiest    
    Datum Artiest Programma Locatie Plaats Uur Info
   Thu 22 Feb 24Riet & Roy Riet & Roy GC de Muze van Meise Meise - Be 14u00https://www.demuzevanmeise.be/abo-tickets
   Thu 22 Feb 24Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 14u30https://www.knokke-heist.be/
   Thu 22 Feb 24Intgeniep Intgeniep - Best of Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Thu 22 Feb 24Joost Van Hyfte BIER !!! 3 Fonteinen Restaurant Beersel - Be 20u15https://www.demeent.be/
   Thu 22 Feb 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson GC 't Blikveld Bonheiden - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 23 Feb 24Scala Gloaming CC Binder Puurs - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 23 Feb 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson CC De Steiger Menen - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 23 Feb 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Arjaantheater - CC De Abdij Geraardsbergen - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 24 Feb 24Jan & Kim Simsalabim CC De Kruisboog Tienen - Be 15u00https://dekruisboog.tienen.be/
   Sat 24 Feb 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson CC Het Spoor Harelbeke - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 24 Feb 24Jan De Smet De Muziekwinkel GC Kadans Wuustwezel - Be 20u00https://www.curieus-wuustwezel.be/
   Sat 24 Feb 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC 't Heilaar Beerse - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 24 Feb 24Joost Van Hyfte Joost Van Hyfte - Best of Cultuurcentrum Maskerade Oudenaarde - Be 20u00https://www.banakin.org/#/home
   Sun 25 Feb 24Piet de Praitere Piet De Praitere - Best of Kerk Overslag Wachtebeke - Be 10u30
   Sun 25 Feb 24Jan & Kim Simsalabim CC Scharpoord Knokke-Heist - Be 15u00https://www.knokke-heist.be/
   Sun 25 Feb 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Cultuurcentrum Blankenberge (Casinogebouw) Blankenberge - Be 15u00UITVERKOCHT 
   Tue 27 Feb 24Ida van Dril De Vliegende Hollander CC 't Aambeeld Aartselaar - Be 11u00 & 14u00https://www.cultureelcentrumaartselaar.be/
   Wed 28 Feb 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson De Roma Antwerpen - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Wed 28 Feb 24Rudolf Hecke, Clara Cleymans, Jo Matieu Gainsbourg Kubox Kuurne - Be 20u00https://www.kuurne.be/kubox
   Thu 29 Feb 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 01 Mar 24Barbara Dex Dex in't groot CC Gildhof* Tielt - Be 20u00Cultuuravond
   Fri 01 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Cultureel Centrum Lanaken Lanaken - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 01 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter GC De Wildeman Herent - Be 20u30 (Try-out)UITVERKOCHT 
   Sat 02 Mar 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC Het Koetshuis Roosdaal - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 02 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Sint-Anna Kerk Lokeren - Be 20u00http://www.wicket.be/fatbastardpromotions
   Sat 02 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Cultuurcentrum De Werf Aalst - Be 20u00 (Première)UITVERKOCHT 
   Sat 02 Mar 24Scala Gloaming de VELINX Tongeren - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Sun 03 Mar 24Zannemie en de bende Puree kan je hier niet eten GC Ter Kommen Hoeselt - Be 11u00https://www.terkommen.be/
   Sun 03 Mar 24Nele Goossens Spiegelbeeld GC Kadans* Wuustwezel - Be 14u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/gc-kadans/54EAE407-BE86-038D-BB92962A351B79E6
   Sun 03 Mar 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen De Roma Antwerpen - Be 15u00UITVERKOCHT 
   Sun 03 Mar 24Jan & Kim Simsalabim Hnita-Hoeve Heist-op-den-Berg - Be 15u30https://www.hnitajazzclub.be/programma
   Tue 05 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 07 Mar 24Zannemie en de bende Puree kan je hier niet eten Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 13u30Schoolvoorstelling
   Thu 07 Mar 24The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - Be 14u00https://www.westrand.be/
   Thu 07 Mar 24Nigel Williams Nigel Williams - Best of Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Thu 07 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 07 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson GC De Kluize Oosterzele - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 07 Mar 24Joost Van Hyfte BIER !!! Voetbalkantine Herk FC B Donk (Herk-de-Stad) - Be 20u15https://www.herk-de-stad.be/markthallen/programma/joost-van-hyfte
   Thu 07 Mar 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC de Boesdaalhoeve Sint-Genesius-Rode - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Fri 08 Mar 24Jan De Smet De Muziekwinkel GC De Bunder Moorslede - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/jan-de-smet-de-muziekwinkel/d628ed29-a5a3-4198-9ee3-ac73d585
   Fri 08 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC Het Bolwerk Vilvoorde - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Fri 08 Mar 24Nigel Williams Nigel Williams - Comedy Act GC Panishof Borgloon - Be 21u30
   Sat 09 Mar 24Jelle Cleymans Roubaix - akoestisch Sint-Lambertusgilde Laren Lummen - Be 20u00http://sint-lambertus-laren-lummen.be/
   Sat 09 Mar 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger OC De Troubadour Bissegem - Kortrijk - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 09 Mar 24Jan De Smet De Muziekwinkel GC De Plak Diepenbeek - Be 20u15https://www.diepenbeek.be/
   Sat 09 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Liers Cultuurcentrum Lier - Be 20u15https://www.lierscultuurcentrum.be/nl
   Sat 09 Mar 24Scala Gloaming cultuurhuis de Zeepziederij Bree - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 09 Mar 24Joost Van Hyfte Joost van Hyfte - comedy act Groep Ghistelinck Showroom Waregem - Be 20u30https://www.mephistow.be/NL/Mephistow-NL-Comedy.htm
   Sun 10 Mar 24Ida van Dril De Vliegende Hollander De Branding Middelkerke - Be 15u00https://www.middelkerke.be/nl/vrije-tijd/cultuur
   Sun 10 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson CC De Plomblom Ninove - Be 20u00https://www.ccdeplomblom.org/
   Tue 12 Mar 24Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes CC De Ververij Ronse - Be 10u30 (schoolvoorstelling)https://www.ronse.be/nl/cc-de-ververij
   Tue 12 Mar 24Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes CC De Ververij Ronse - Be 13u30 (schoolvoorstelling)https://www.ronse.be/nl/cc-de-ververij
   Thu 14 Mar 24Nele Goossens Spiegelbeeld Cultuurcentrum Mol - Zaal 'T Getouw Mol - Be 14u00
   Thu 14 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson cultuurcentrum CasinoKoksijde Koksijde - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 14 Mar 24Jef Kolacny + 5 muzikanten Roaring Twenties (Tinel Ensemble) Jezuïetenkerk Lier Lier - Be 20u15
   Thu 14 Mar 24Johan Verminnen Vanwaar de wolken komen GC De Corren Steenokkerzeel - Be 20u30https://www.steenokkerzeel.be/johan-verminnen
   Thu 14 Mar 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger CC Palethe Pelt - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Thu 14 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Sint-Lutgardiskerk Sint-Pieters-Leeuw - Be 20u30https://www.sint-pieters-leeuw.be/brul/cleymans-van-geel-morgen-beter
   Fri 15 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Wielingencentrum De Haan - Wenduine - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 15 Mar 24Barbara Dex Barbara Dex & 1 muzikant Rock Lobster City Lodge Antwerpen - Be 20u00
   Fri 15 Mar 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger Cultuurcentrum De Abdij* Geraardsbergen - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 15 Mar 24Jan De Smet De Muziekwinkel Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - Be 20u00https://gcderoute.be/
   Fri 15 Mar 24Riet Riet - gastoptreden CC Nova* Wetteren - Be 20u00
   Fri 15 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Cultuurcentrum Het Perron Ieper - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 15 Mar 24Scala Gloaming Casino Beringen Beringen - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 16 Mar 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Prinsenhof Herenthout - Be 
   Sat 16 Mar 24Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! CC De Kruisboog Tienen - Be 14u00https://dekruisboog.tienen.be/
   Sat 16 Mar 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC De Volkskring Lede - Be 20u00http://www.volkskring.lede.be/
   Sat 16 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson OC Beselare – OC De Leege Platse Zonnebeke - Be 20u00https://www.zonnebeke.be/evenementen/guido-belcanto-roland-les-stratiers-de-la-chanson
   Sat 16 Mar 24Jelle Cleymans Roubaix (solo) Buurthuis Veerle-Heide Laakdal - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 16 Mar 24Riet Riet - gastoptreden CC Nova* Wetteren - Be 20u00
   Sat 16 Mar 24Neeka 20 jaar 'Candy Comfort' Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15https://www.schouwburgnoord.be/
   Sun 17 Mar 24Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 14u00https://www.ccleopoldsburg.be/griet-desutter-osama-abdulrasol
   Sun 17 Mar 24Riet Riet - gastoptreden CC Nova* Wetteren - Be 14u30
   Sun 17 Mar 24Jan & Kim Simsalabim GC 't Blikveld Bonheiden - Be 15u00https://www.blikveld.be/
   Tue 19 Mar 24Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes GC Spikkerelle Avelgem - Be 10u30Schoolvoorstelling
   Tue 19 Mar 24Griet Desutter & Osama Abdulrasol Land van de lange lepels - Arabische sprookjes GC Spikkerelle Avelgem - Be 14u00Schoolvoorstelling
   Wed 20 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson CC De Herbakker Eeklo - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 21 Mar 24Celien, Hannelore, Lissa Lewis Houden van door de dochters van CC De Ververij Ronse - Be 14u30https://www.ronse.be/nl/cc-de-ververij
   Thu 21 Mar 24Joost Van Hyfte BIER !!! De Singer Rijkevorsel - Be 20u00https://www.desinger.be/
   Thu 21 Mar 24Erhan Demirci Comedy act Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Thu 21 Mar 24Scala Gloaming CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 21 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15https://www.oud-turnhout.be/
   Fri 22 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson De Branding Middelkerke - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 22 Mar 24Jan De Smet Jan De Smet - Gastoptreden Leiepoort campus Sint-Hendrik (Margrittenzaal) Deinze - Be 20u00https://www.leiepoort.be/sinthendrik
   Fri 22 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Cultuurcentrum Westrand Dilbeek - Be 20u30https://www.westrand.be/programma/6169/cleymans-van-geel/morgen-beter
   Sat 23 Mar 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Nova Nazareth - Eke - Be 14u30https://popallure.be/event/joost-van-hyfte-bier-kom-toch-maar-met-de-fiets-14u30
   Sat 23 Mar 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe Cinema Plaza Duffel - Be 15u00https://www.cinema-plaza.be/
   Sat 23 Mar 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Nova Nazareth - Eke - Be 17u00UITVERKOCHT 
   Sat 23 Mar 24Johan Verminnen Johan Verminnen & 2 muzikanten Gemeentelijke feestzaal Beersel Beersel - Be 20u00Tickets via: verminnenbeersel@gmail.com of 0475665130
   Sat 23 Mar 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen Cultuurkoepel Heiloo Heiloo - Ne 20u15https://www.cultuurkoepelheiloo.nl/posts/vrouwen-zingen-boudewijn-de-groot-als-de-rook-om-je-hoofd-v
   Sat 23 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Cultureel Centrum Jan Tervaert Hamme - Be 20u15https://www.jantervaert.be/
   Sat 23 Mar 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe Cinema Plaza Duffel - Be 20u15https://www.cinema-plaza.be/
   Sat 23 Mar 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger De Markthallen Herk-De-Stad - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 23 Mar 24Scala Gloaming CC 't Vondel Halle - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Sat 23 Mar 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Nova Nazareth - Eke - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Tue 26 Mar 24Zannemie en de bende Puree kan je hier niet eten Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - Be 10u00Schoolvoorstelling
   Tue 26 Mar 24Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! Depot Deluxe Hemiksem - Be 10u15Schoolvoorstelling
   Tue 26 Mar 24Zannemie en de bende Puree kan je hier niet eten Cultuurcentrum Lokeren Lokeren - Be 13u45Schoolvoorstelling
   Tue 26 Mar 24Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! Depot Deluxe Hemiksem - Be 14u00Schoolvoorstelling
   Wed 27 Mar 24Dempsey Hendrickx & Koperkwintet Brassery Tijger! Tijger! Depot Deluxe Hemiksem - Be 10u15Schoolvoorstelling
   Thu 28 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Ontmoetingscentrum Marke Kortrijk - Be 20u15https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/les-stratiers-de-la-chanson-guido-belcanto-roland/422644f9-8
   Thu 28 Mar 24Els Dottermans, Andrea Croonenberghs, Barbara Dex Als de rook om je hoofd is verdwenen GC 't Blikveld Bonheiden - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Thu 28 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC 't Aambeeld Aartselaar - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Thu 28 Mar 24Joost Van Hyfte Joost Van Hyfte - Best of LAMUSO Turnhout - Be 20u30https://lamuso.be/live-events
   Thu 28 Mar 24Jan De Smet Jan De Smet - solo OC Nova Antwerpen - Be 21u20https://www.nova-kiel.be/
   Fri 29 Mar 24Joost Van Hyfte BIER !!! Kaleidoscoop Kunstencentrum Mortsel - Be 20u15https://kaleidoscoop.be/programma/bier-kom-toch-maar-met-de-fiets
   Fri 29 Mar 24Scala Gloaming Cultuurcentrum de Werft Geel - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Fri 29 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen Grimbergen - Be 20u30https://www.ccstrombeek.be/podium/guido-belcanto-roland
   Sat 30 Mar 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC De Plomblom* Ninove - Be 20u00https://www.jwee.be/events/theaterconcert-johnny-logan-unplugged-2-0-328-992-873-901-357-122
   Sat 30 Mar 24Guido Belcanto & Roland Les stratiers de la chanson Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Thu 04 Apr 24Jan De Smet Solo en zonder veel cinema Asberg Lacht @ Domein Den Asberg Westerlo - Be 20u00Tickets via: info@domeindenasberg.be
   Fri 05 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 05 Apr 24Joost Van Hyfte BIER !!! Gemeenschapscentrum De Route Sint-Gillis-Waas - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 05 Apr 24Jan De Smet De Muziekwinkel OC De Notelaar Malle - Be 20u30https://www.malle.be/de-notelaar
   Sun 07 Apr 24Zannemie en de bende Zannemie en de bende Districtshuis Harmonie Antwerpen - Be 14u00 & 16u00
   Sun 07 Apr 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe CC Brugge / Stadsschouwburg Brugge - Be 15u00https://www.ccbrugge.be/agenda/3594//Jan_De_Smet_en_De_Grote_Luxe
   Fri 12 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter LUX Kapellen - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Sat 13 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC De Plomblom* Ninove - Be 20u00https://www.ccdeplomblom.org/voorstelling/811/cleymans-van-geel-morgen-beter
   Thu 18 Apr 24The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg De Zoerla Westerlo - Zoerle Parwijs - Be 13u30Matinee
   Thu 18 Apr 24Zsa Zsa Zsu Terug naar ‘The Roaring Twenties’ De Klap Antwerpen - Be 14u00https://deklap.be/
   Thu 18 Apr 24Don Vitalski & Steven Van Gool De Kempenkrak Openbare Bibliotheek Lichtaart Kasterlee - Be 19u00https://kasterlee.bibliotheek.be/
   Thu 18 Apr 24Jan De Smet De Muziekwinkel GC De Klaproos - Deinze Landegem - Be 20u00https://www.deinze.be/klaproos
   Thu 18 Apr 24Jelle Cleymans Roubaix - akoestisch Streektheater Den Heuvel Alphen - Ne 20u30https://www.denheuvel.org/kaartverkoop/jelle-cleymans
   Fri 19 Apr 24The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg CC 't Vondel Halle - Be 14u00https://www.vondel.be/
   Fri 19 Apr 24Karin Jacobs Moederpijn GC De Volkskring Lede - Be 20u00http://www.volkskring.lede.be/
   Fri 19 Apr 24Joost Van Hyfte BIER !!! CC Ter Dilft Bornem - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 19 Apr 24Scala Gloaming Sint-Machariuskerk Laarne - Be 20u30
   Fri 19 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter De Warandepoort Tervuren - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Sat 20 Apr 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe CC De Schakel Waregem - Be 20u00https://www.ccdeschakel.be/voorstellingen/1503//Jan_De_Smet_en_de_Grote_Luxe
   Sat 20 Apr 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger CC Muze Heusden-Zolder - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 20 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter de VELINX Tongeren - Be 20u30https://www.develinx.be/evenement/cleymans-van-geel-morgen-beter
   Mon 22 Apr 24Ida van Dril De Vliegende Hollander Theater Hemelhoeve Brasschaat - Be 14u00http://www.cultuurcentrumbrasschaat.be/
   Tue 23 Apr 24Ida van Dril De Vliegende Hollander Theater Hemelhoeve Brasschaat - Be 10u30http://www.cultuurcentrumbrasschaat.be/
   Wed 24 Apr 24The Chachas Dans met mij tot morgenvroeg Cultuurhuis Stroming Berlare - Be 15u00https://www.beleefberlare.be/chachas
   Wed 24 Apr 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC De Melkerij Zemst - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Thu 25 Apr 24Cream Colored Ponies Swing is The Thing! Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 14u00https://www.denegger.be/tickets
   Thu 25 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC De Herbakker Eeklo - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 25 Apr 24Mama's Jasje Dagboek van een zanger GC De Melkerij Zemst - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Fri 26 Apr 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zomerlief Mariakerke  
   Fri 26 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC Zwaneberg Heist-op-den-Berg - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Fri 26 Apr 24Don Vitalski Don Vitalski - moderator Kuurs Comedy Festival - Sint-Pieterszaal Kuurne - Be 20u00https://curieus.be/events/kuurns-comedyfestival
   Fri 26 Apr 24Gene Bervoets & Koperkwintet Brassery Het Mengelmoes Theater Hemelhoeve Brasschaat - Be 20u00http://www.cultuurcentrumbrasschaat.be/
   Sat 27 Apr 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden GC de Bosuil Overijse - Be 20u00
   Sat 27 Apr 24Fred Delfgaauw Broos Cinema Plaza* Duffel - Be 20u00https://www.plazanterikken.be/home
   Sat 27 Apr 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC Asse - Cultuurzaal Oud Gasthuis Asse - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 27 Apr 24Joost Van Hyfte BIER !!! OC De Djoelen Oud-Turnhout - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Mon 29 Apr 24Scala Gloaming CCHA / cultuurcentrum Hasselt Hasselt - Be 20u00https://www.ccha.be/
   Fri 03 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC De Kruisboog Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/morgen-beter-cleymans-vangeel-muziek
   Sat 04 May 24Steven Goegebeur Steven Goegebeur - Comedy act Cultuurcentrum De Kimpel Bilzen - Be 15u00https://www.dekimpel.be/
   Sat 04 May 24Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist Sint-Bertinuskerk van Poperinge Poperinge - Be 19u00
   Sat 04 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC Binder Puurs - Be 20u00https://www.uitinpuurssintamands.be/ccbinder/morgen-beter-cleymans-van-geel
   Sat 04 May 24Nele Goossens Spiegelbeeld Fakkelteater Zwarte Zaal Antwerpen - Be 20u00http://www.fakkeltheater.be/
   Sat 04 May 24Gene Bervoets & Koperkwintet Brassery Het Mengelmoes CC Vrijetijdscentrum Brieleke Wommelgem - Be 20u00https://www.brieleke.be/cultuur
   Sat 04 May 24Dirk Denoyelle Brilliant bricks JC De Spiraal Geraardsbergen - Be 20u00
   Sun 05 May 24Nele Goossens Spiegelbeeld Fakkelteater Zwarte Zaal Antwerpen - Be 15u00http://www.fakkeltheater.be/
   Wed 08 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Borre Bierbeek - Be 20u00https://www.ccdeborre.be/emile-barbara
   Wed 08 May 24Joost Van Hyfte BIER !!! Tabloo bezoekerscentrum Dessel - Be 20u15https://tabloo.com/nl
   Fri 10 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CC Palethe Pelt - Be 20u30UITVERKOCHT 
   Sat 11 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden C-Mine Genk - Be 20u00
   Sun 12 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Diaz Arena Oostende - Be 16u00http://www.moedersmooistemoment.be/
   Wed 15 May 24Joost Van Hyfte BIER !!! Serre Stadspark Tienen - Be 20u15https://dekruisboog.tienen.be/
   Wed 15 May 24Johan Verminnen Johan Verminnen & pianist LAMUSO Turnhout - Be 20u30https://lamuso.be/
   Sat 18 May 24Jan De Smet De Muziekwinkel Rotahoeve Hamme - Be 20u00https://rotahoeve.be/voorstellingen
   Sun 19 May 24Nigel Williams Nigel Williams - Best of LAMUSO Turnhout - Be 15u00 (o.v.)https://lamuso.be/
   Sun 19 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Cultuurcentrum De Abdij* Geraardsbergen - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Thu 23 May 24Ida van Dril De Vliegende Hollander OC Leieland Wielsbeke - Be 10u00https://www.wielsbeke.be/
   Thu 23 May 24Ida van Dril De Vliegende Hollander OC Leieland Wielsbeke - Be 14u00https://www.wielsbeke.be/
   Thu 23 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter CCHA / cultuurcentrum Hasselt Hasselt - Be 20u00https://www.ccha.be/search?zoekwaarde=morgen+beter
   Thu 23 May 24Don Vitalski Vitalski - Gewoon blijven ademen CC Het Gasthuis Aarschot - Be 20u00https://www.hetgasthuis.be/tickets
   Fri 24 May 24Joost Van Hyfte BIER !!! Ruisbroekmolen Bierbeek - Be 14u00https://www.ccdeborre.be/
   Fri 24 May 24Joost Van Hyfte BIER !!! Ruisbroekmolen Bierbeek - Be 20u00https://www.ccdeborre.be/
   Fri 24 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Den Egger Scherpenheuvel-Zichem - Be 20u00UITVERKOCHT 
   Sat 25 May 24Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Openluchtmuseum Bokrijk - Openluchtmuseaum Genk - Be 13u30https://bokrijk.be/nl/bokrijk-festival
   Sat 25 May 24Jan De Smet & Nele Paelinck Jan De Smet & Nele Paelinck 'Cultuur in den hof' Brasschaat/Ekeren - Be 19u00
   Sat 25 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Casino Beringen Beringen - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 25 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Horta Huis Antwerpen - Be 23u15
   Wed 29 May 24Steven Goegebeur Steven Goegebeur - Best of The Kudu Lodge Wortegem-Petegem - Be 20u30https://www.facebook.com/thekudulodge
   Thu 30 May 24Karin Jacobs Moederpijn Gc Het Koetshuis* Roosdaal - Be 20u00
   Thu 30 May 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Spiegeltent Lede Lede - Be 22u30
   Fri 31 May 24Cleymans & Van Geel Morgen beter Schouwburg Noord (CC Merksem) Merksem - Be 20u15UITVERKOCHT 
   Sat 01 Jun 24Steven Goegebeur Steven Goegebeur - Comedy act CC Palethe Pelt - Be 14u00https://www.palethe.be/activiteiten/detail/678/steven-goegebeur-trilogie
   Fri 07 Jun 24Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten Sint-Amanduskerk Bekegem - Be 20u00
   Sat 08 Jun 24Veston Veston OC Nova Antwerpen - Be 15u30https://www.nova-kiel.be/
   Wed 03 Jul 24Evergreen Machine Evergreens voor de eeuwige jeugd Hof van Boeres Londerzeel - Be 20u00
   Thu 04 Jul 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Balen Muziekterras Olmen - Be 20u30https://www.balenmuziekterras.be/
   Fri 05 Jul 24Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim OC Ermenrike Kieldrecht - Be 20u00https://www.tervesten.be/nl
   Sat 06 Jul 24Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Den Brink (terrein achter het gemeentehuis) Laarne - Be 20u00Vlaanderen feest
   Sat 06 Jul 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Grote Plaats Lebbeke - Be 21u45
   Sun 07 Jul 24De Flandriens: Ronny Mosuse, Mira, Gert Bettens De popklassieker Park Krankhoeve Bonheiden - Be 20u30Gratis
   Thu 11 Jul 24Andrea Croonenberghs, Esther Van Hees, Bert Verbeke, Ramses De Craene 50 jaar Tim Mark Liebrecht Schouwburg Mortsel - Be 20u00https://www.mortsel.be/
   Thu 11 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Feest in 't dorp Gierle - Be 20u00
   Thu 11 Jul 24Johan Verminnen Johan Verminnen & groep Kruidtuin / Parkpop 2024 Mechelen - Be 20u30
   Thu 18 Jul 24Evergreen Machine Evergreen Machine (festivalset) Recreatiedomein Keiheuvel Balen - Be 20u30
   Wed 24 Jul 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zeedijk-De Haan De Haan - Be 20u15Gratis
   Sun 04 Aug 24Jan De Smet Jan De Smet en de Grote Luxe Festival Dranouter - Clubstage Heuvelland - Be 15u30https://www.festivaldranouter.be/
   Thu 08 Aug 24De Bonanzas Golden Evergreens Balen Muziekterras (achter iFitness Balen) Balen - Be 20u30https://ontdekbalen.be/doen/events/balen-muziekterras
   Sun 11 Aug 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Overdekt Openluchtpodium Bottelare Swingt Bottelare - Be 19u30
   Sat 24 Aug 24Tony & de Hangmatten Tony & de Hangmatten Kattenfeesten - Markt Meerhout Meerhout - Be +/- 17u30https://www.meerhout.be/kattenfeesten-2024
   Thu 26 Sep 24TGdeLINK Nachtgasten CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Fri 27 Sep 24Barbara Dex Dex in't groot Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=168930844423&l=nl#!/addtickets
   Sat 28 Sep 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart GC De Stegel Kinrooi - Be 20u00https://www.kinrooi.be/
   Tue 01 Oct 24Barbara Dex Barbara Dex & 4 muzikanten Stadsschouwburg Genk* Genk - Be 14u00Seniorenfeest in Genk
   Tue 01 Oct 24Nigel Williams Nigel Williams - Comedy Act GC Werf 44 (Kleine zaal) Schilde - Be 20u00https://www.werf44.be/
   Fri 04 Oct 24Tom Helsen 25 jaar Tom Helsen GC Werf 44 (Kleine zaal) Schilde - Be 20u00https://www.werf44.be/
   Sat 05 Oct 24Clara Cleymans, Warre Borgmans, Leen Van der Roost, Liesbeth Devos, Bart Van Caenegem & The Jukebox Classical Jukebox Guldepoort Zulte - Be 20u00
   Sun 06 Oct 24Jan & Kim Simsalabim Kerk van Helkijn Spiere-Helkijn - Be 15u00Familievoorstelling
   Thu 10 Oct 24Barbara Dex Barbara Dex & pianist Cultureel Centrum Ghybe Poperinge - Be 20u15https://www.poperinge.be/cultuurseizoen
   Thu 17 Oct 24Steven Goegebeur onBESTOFt Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Sat 19 Oct 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden CC De Warandepoort Tervuren - Be 20u00
   Sat 19 Oct 24Nele Goossens BONUS Wholly Spirits Zottegem - Be 20u00 (Try-out)Try-out
   Thu 24 Oct 24Riet Heb het leven lief Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://www.stafversluys-centrum.be/
   Fri 25 Oct 24AuFond Producties: Roel Vanderstukken & Lize Feryn The Broken Circle Breakdown GC De Stegel Kinrooi - Be 20u00https://www.kinrooi.be/
   Fri 25 Oct 24Nigel Williams 70 rpm De Wattenfabriek Herzele Herzele - Be 20u15 (Try-out)https://m.facebook.com/profile.php?id=100069968961326
   Sat 02 Nov 24Guido Belcanto Geraffineerde Baldadigheden GC De Passant Zoutleeuw - Be 20u30https://www.zoutleeuw.be/
   Tue 05 Nov 24Gene Bervoets, Els Dottermans & Lou Roman Band Een gouden jubilee CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Thu 07 Nov 24Lucas Van den Eynde Met Permissie! GC de Kam Wezembeek-Oppem - Be 20u00https://www.dekam.be/nl
   Sat 09 Nov 24Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Zaal ´t Centrum Rijkevorsel - Be 21u15 (o.v.)
   Sun 10 Nov 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart Stadsschouwburg Antwerpen* Antwerpen - Be 20u00https://www.stadsschouwburg-antwerpen.be/
   Thu 14 Nov 24Bart Kaëll & Luc Appermont Luc en Bart een paar apart Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Fri 22 Nov 24Joost Van Hyfte BIER !!! De Wattenfabriek Herzele Herzele - Be 20u00https://www.vzwcomedykapers.be/
   Sun 01 Dec 24Zannemie Luister naar de daken! Cultuurcentrum Leopoldsburg Leopoldsburg - Be 14u00https://www.ccleopoldsburg.be/
   Sun 01 Dec 24Barbara Dex Dex in't groot Cultuurcentrum Maasmechelen Maasmechelen - Be 20u15https://www.ccmaasmechelen.be/nl
   Mon 02 Dec 24Fred Delfgaauw Broos De Stringe Vichte - Anzegem - Be 14u00https://www.anzegem.be/
   Fri 06 Dec 24Johan Verminnen Vanwaar de wolken komen (akoestisch) Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys* Bredene - Be 20u00https://apps.ticketmatic.com/widgets/staf_versluys/flow/web?event=549839183800&l=nl#!/addtickets
   Fri 06 Dec 24Christophe Vandegoor & Paul Herygers Crossen, vliegen, duiken en weer opstaan GC zaal Rex Essen - Be 20u00https://www.essen.be/kobie
   Sat 07 Dec 24De Bonanzas A 1960s Christmas Merksplas Kapel Merksplas - Be 17u00
   Thu 12 Dec 24Steven Goegebeur onBESTOFt CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Fri 13 Dec 24Guido Belcanto Geraffineerde Baldadigheden Sint-Dionysiuskerk Zarren - Be 20u00
   Fri 13 Dec 24Jan De Smet De Muziekwinkel CC Nova* Wetteren - Be 20u00
   Sat 14 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint-Petrus en Pauluskerk Geetbets - Be 20u00
   Sun 15 Dec 24Barbara Dex & Sandrine Barbara Dex & Sandrine - Kerstconcert Sint-Michielskerk Weelde Weelde - Be 15u00
   Mon 23 Dec 24Barbara Dex Barbara Dex & 3 muzikanten Ontmoetingscentrum Kasterlee Kasterlee - Be 20u00https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/l/oc-kasterlee/3b16f630-f015-4a68-b30a-cb3857239ff3
   Thu 30 Jan 25Otto-Jan Ham, Barbara Dex, Nele Paelinck, Jan De Smet Bobbejaan 100 CC Diest - Den Amer Diest - Be 20u00https://www.ccdiest.be/
   Sat 01 Feb 25Steven Goegebeur onBESTOFt Mattheuscentrum (parochiezaal, recht tegenover de  Hulshout - Be 20u15Tickets: B.Wouters1@telenet.be & 0493 12 24 55
   Sat 08 Feb 25Barbara Dex Barbara Dex - gastoptreden Sportcomplex De Damburg Bocholt - Be 20u00 (o.v.)
   Thu 13 Mar 25Nigel Williams 70 rpm GC de Kam Wezembeek-Oppem - Be 20u00https://www.dekam.be/nl
   Sat 15 Mar 25De Bonanzas Golden Evergreens Cinema Plaza* Duffel - Be 20u15https://www.plazanterikken.be/
   Sat 05 Apr 25Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven, Sandrine De dag dat ik Robert Long ontmoette... De Stringe Vichte - Anzegem - Be 20u00https://www.anzegem.be/de-stringe